Lekeler, Çiller uçuk lekesi nasıl geçer???

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

luna88

güller ve dudaklar
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
676
0
merhaba arkadaşlar

öncelikle konu tekrarı yaptıysam affola baktım bulamadım böyle bi konu

benim sorunum uçuklar her kış 2 3 tane çıkar pek öyle büyük değiller

ta ki son uçuğuma kadar üst dudakta çıktı ve görenler "silikon mu yaptırdınkaydirigubbakcemile3" diye dalga geçtiler:kızgın:

neyse geçti ama ardında kırmızımsı bir iz kaldı

şimcik aplalarım bu iz nasıl geçer bi çare bu iz için doktora gitmek istemiyorum:sinifsinif:

valla benimde yüzümde çok uççuk lekesi var.. ama sonuç yok.. dr bile bişey diyemiyor.. çıkınca aklovir veya asiviral kullanıyorum.. bitince de bepanthen kullanıyorum..

teşekkür ederim cevap için

bende kullandım aklovir ve asiviral en son vectavir kullandım ama en iyileri Thiocilline bu bi göz kremi antibiyotikli mikrobu kırıyor bana eczacımız önermişti gerçekten iyi ama en sonki leke kalan uçuğa sürdüğümde çok şişirdi bende vectavir kullandım (offf bıktım bu uçuklardan)

işte onun hatırası hafif bi kırmızılık kaldı dudak üstünde bepanthen deniyim bari annem bugun eczaneye gitti bakalım alsın büyük ihtimalle onlarda bepanthen dicek

benim de yüzümde ucuk cikti tam elmacik kemigimin uzerinde.. ilk sivilce sandim sktim ama ucukmus 1 haftadir duruo ve kocaman oLdu surekli bephanten suruoyorum biraz qecti ama iz kalicak diye cok korkuyorum sizce ne yapmaliyim ???bilmiyorumkismile

bence hiç ellememeliydiniz ben de bepanthen sürüyorum ama geçiceğe benzemiyor zaten cildimde alerjik bi durum söz konusu şu an o yuzden doktora gidicem onuda sorucam ama eczane bepanthen sürün dedi bana

gecmiyor canim..
benim de cok fazla ucugum cikar ama bazilari kirmizi bazilari beyaz lekeler olarak kaldi.
cok rahatsz olunca ruj kullaniyorum. degilse o izler dudak kenarlarimin girintili cikintili gibi dalgali bir renk gorunmesine neden oluyor.
gecmis olsun..

X