Göz Çevresi Bakımı Göz altı kırışıklıkları

sulu_goz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
180
0
selamlar arkadaşlar ben 23 yaşındayım gözlük kullanmak gerek ama kullanmıyorum bu yüzden gözlerimi bazen farkında olmadan kısıp bakıyorum bu aylardır böyle ve birşeyi fark ettim gözlerimin altının ve üstünün kırıştığını gördüm en kısa zamanda gözlük alıcam fakat bundan sonra hangi kremleri kullanmalıyım size iyi gelen göz çevresi kremleri neler samimi bilgilerinzi bekliyorum.sengözlerimebaksanab

anti aging özeliği olmayan bi nemlendirici iyi olabilir belki, ama daha yaşınız çok genç, bence şimdiden kullanmanıza hiç gerek yok...25ten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

yaşıma göre fazla ama kırışıklıklar c vitaminli kremler iyi geliyormş doktorum öyle dedi ama isim vermedi var mı bildiğiniz bi tane?

Canım en güzeli üzüm çekirdeği yağı sürmek geceleri. Gündüz de makyaj altına sebamed veya neutrogena yada nivez visage yani kısaca bütçene hangisi uyuyorsa onu sür. Cilt geceleri kendini yeniler. gece bakımı cildimizi yapılandırmak, gündüz bakımı ise korumak içindir.

bendede senin gb sorun var ne yapicagimi bilmiyorum ya. yasim da 22 cok kararsizlik icindeyim. bir urun tavsiyesi iyi olur ...........

evet cornusa kesinlikle katılıyorum. ben 31 yaşındayım artık benimde şu meşhur kaz ayağı kırışıklıklarım belirginlşemeye başladı. ve yaş maya+süt karışımını haftada bir iki kez deniyorum. daha yeni başladım ama maskeyi yıkadıkdan sonra cildim o kadar yumuşak ve güzel oluyor ki. göz çevrem dahil yüzümün her yerine sürüyorum ve denemiş biri olarak söylüyorum kesinlikle etkili.
ama daha yaşı 25 e ulaşmamış arkadaşların kırıştık demelerine şaşırdım. demek ki cildinize iyi bakmamışsınız kızlar yada genetik de olabilir. ayrıca maske hrici üzüm çekirdeği yağınıda öneririm. ben küçük bir şişede eşit ölçüde sızma zeytinyağı-kayısı yağı-üzüm çekirdeği yağı-badem yağı-susam yağı karıştırdım ve her gün gece gündüz sürüyorum. onunda etkili olduğunu söyleyebilirim. dediğim gibi 31 yaşıma geldim ve anca kırışmaya başladım :) bu karışımı uzun süredir kullanıyorum. belki kullanmasaydım daha kötü olurdu. zaten beni gören herkes 31 yşında olduğuma inanmıyor. en az 5 yaş küçük gösterdiğim söylenir hep. sağlıklı bir cilt için beslenmede çok önemli tabi. düzenli uyku da şart. ve sigara da içmemek gerekiyor bence. bunlara dikkat edildiğinde sağlıklı ve güzel bir cilde kavuşmak hiçde zor değil :)

ben de göz çevresi kremi kullanmak istemiyorum ama insan geleceğe yatırım yapmak istiyor hiç kırışmak istemiyor sanırım :KK70: üzüm çekirdeği yağı kullanmak istiyorum ama aktarlara güvenemiyorum belli bir marka var mı önereceğniz organik kullanın diyolarda organik bulacağımı hiç sanmıyom yağları göz çevreme sürmekte de çekiniyorum ne marka ve nasıl kullanıyorsunuz acaba

ben de göz çevresi kremi kullanmak istemiyorum ama insan geleceğe yatırım yapmak istiyor hiç kırışmak istemiyor sanırım :KK70: üzüm çekirdeği yağı kullanmak istiyorum ama aktarlara güvenemiyorum belli bir marka var mı önereceğniz organik kullanın diyolarda organik bulacağımı hiç sanmıyom yağları göz çevreme sürmekte de çekiniyorum ne marka ve nasıl kullanıyorsunuz acaba

organik ürünlerin her türüyle yakındna ilgileniyorum o nedenle yazını görünce cvaplamadan duramadım :) Türkiye'de çok fazla sertifikalı organik kozmetik markası yok. Yerli üretim zaten yok(1 marka yeni başladı ama ürün çeşidi çok değil) Onun dışında benim bildiğim Logona ve Sante diye 2 tane organik kozmetik markası var ülkemizde. Yanlış hatırlamıyorsam logona nın göz çevresi kremi vardı.

kızlar bu maya maskesi nasıl yapılıyor ölçüleri neler ne kadar yüzde bekletiyoruz ve suylamı duruluyoruz

her yaş için uygun etkili bi krem önerebilirim ablam ve annem kullanmıştı ordan biliyorum. la santenindi ama markası tam olarak aklıma gelmiyo kremin kutusunu bulamıyorum.

Son düzenleme:
X