Erken hamilelikte adet belirtisi olurmu ???

ALeNaM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
647
3
merhaba arkadaslar...benim her ay adet olmadan 1 hafta once goguslerim agrir...en son 1 aralikta adet olmustum ve 10 araliktan itibaren esimle calismalara basladik 21 araliga kadar calistik...25 araliktan sonra goguslerime agri girdi bu adet belirtimdi..sizce bu ay adetmi olucam????

merhaba arkadaslar...benim her ay adet olmadan 1 hafta once goguslerim agrir...en son 1 aralikta adet olmustum ve 10 araliktan itibaren esimle calismalara basladik 21 araliga kadar calistik...25 araliktan sonra goguslerime agri girdi bu adet belirtimdi..sizce bu ay adetmi olucam????

bak canım anlatayım:ben normalde adet olmam gereken günden 10gün önce ciddi bel ve kasık ağrısı çektim,kasıklarım öyle ağırıyordu ki kesin üşüttüm dedim.bel ağrım için de fıtıktan şüphelendim,birkaç gün içinde doktora gidecektim ki........bi de öğrendim hamileymişim.şimdi doğumuma 20gün var.darısı başına.göğüslerim de ağrımıştı.test yaptığımdada muhtemel adet günüme 1gün vardı,yani 8mayısta olurum diye bekliyordum,7mayısta test alıp yaptım.ikinci çizgi çıktı ama çok silikti.hem 3,4dakika beklemek gerekiyormuş ben idrarı damlatıp hemen çöpe attım bişey yok diye.birkaç dakika sonra bişey dürttü,gidip baktım ikinci çizgi olmuştu ama silikti.güvenemedim ertesi gün bir test daha aldım,bu sefer biraz daha belirgin olmuştu.hadi hayırlısı canım inşallah hamilesindir.

Canım benim de yumurtlama tarihinden 2-3 gün sonra müthiş bi göğüs ağrım başladı ve şu an o kadar şişler ki, diğer yandan da resmen adet öncesi sancılar çekiyorum, ama benim kasıkta değil, karında, daha adetime 7-8 gün var, inşallah hamileyimdir. Yani senin sorularının cevaplarını arıyorum bende :1rolleyes:

evet sanırım çoğumuz bir umut arıyoruz. benim de yumurtlamadan hemen sonra birhafta boyunca sol kasığım ve belim ağrıdı. fazla umutlanmamak için belimi fıtığa (ki yıllar öncesinden teşhisi konmuş fıtığım var) kasıklarımı üşütmeye yordum. benim de reglime 5 gün var ama herzamankinden farklı olarak bu ay hiçbir belirti yaşamıyorum. Allah hepimiz için hayırlısını nasip etsin.

tskler arkadaslar bilgileriniz icin......bendeki her ay oldugu gibi hafif gogus agrisi var...bu benim adet belirtim..sanirim bu ay hamile kalamiycam :KK43:((

kızlar benim de göğüs şişmesi, ağrısı ve kasık ağrıları yaklaşık 1 haftadır var . adetime 3 gün var yani aynı adet belirtilerim ve umudum yok, bi de bende en önemli belirti diye düşündüğüm beyaz akıntı hiç yok.kupkuruyum. o yüzen gebe olduğumu hiç sanmam:)

kızlar en önemli belirti bence adet döneminden farklı olan herhangi bir belirtidir. bu farkı ayırtedebilsek hamileyiz dicezde. misal adet zamanında hiç şişmeyen ağrımayan göğüsler.. adet zamanında hiç olmayan akıntı. adet zamanında olmayan açlık veya bi anda bişi canın çekmesi gibi. önemli olan tek belirti FARKLI olandır

kızlar bnmde adetime 9 gün var ve bnmde gögüşlerm cok sis ve sızlıyolar ilk gebeligimdede bole olmustu malesef düstü bnmde bu aydan o yüzden biraz umudum var insallh allh hepimize gönlndekini veriri olumlu düsünün yeterki

hem ıla akıntı olacak die bişeyde yok canm bosuna olumsuz düsünme allh büyük her kadınnı belirtileri farkldır

hem ıla akıntı olacak die bişeyde yok canm bosuna olumsuz düsünme allh büyük her kadınnı belirtileri farkldır

inşallah öyledir canım, benim hep kupkuru adet öncesi bekliyorum hala günümü 2 gün var hayırlısı artık:.):Saruboceq:
şöyle :teytey:bi göklere uçsak tüm kızlar hepimiz hamiş kalsak ne güzel olur hayrlısıyla:sm_cool:

Arkadaşlar eşimle bebisimiz olsun diye çalışma ya başladık merak ettiğim bisey var hamileyken adet tamamen kesiliyor mu çünkü su an regli oldum kasiklarm ve benim catliyo ağrı kesici içtim bu konuda hiç bilgim yok acil yardımcı olur musunuz 1 ay oldu daha yani hamile mıyım değilmym onu bilmiyorum çünkü bi arkadaşımin komşusu
3 cocugundada 6 aya kadar adet gormus test almaya vaktim olmadi

Canim bende birebir ayni adet belirtileri oldu en cokda goguslerim cok agridi bende gogus agrisi her ay olmazdi normalde arada olurdi bu sefer cok agri oldu ablam bana hamilesin dedi yok canm dedim ama cidden oyleymisim onun disinda mide bulantm hic bir zaman olmadi o ay hamile oldugumi bilmiyordum asiri derecede istahim acilfi hep eksi tuzlu seyler yiyordum kac kavanoz tursu bititmistim :)) insallah sende hamilesindir.

Yok ben adet olmamistim ama onun disimda birebir ayniydi belirtiler ama senin gibi hem normal adet olan hem hamile olduguni ogrenen bi arkafasim var iki hamileligide bu sekilde olmus , annemde bana hamileyken oda ayniymis yani bu sekilde hamile olanlar var ama tabi bu dusuk bir ihtimal ..eger hamile kalmaya calisiyorsaniz size tavsiye yumurtlama gunlerine takilmayin cnku herkesin yumurtlama gunu farklidir ben hemen adet sonrasi gunde kaldim genelde bir cok kisinim adetin 1 . gununden sonra 14 15. gunudur yumurtlama gnu yani blli olmuyor bu isler hic, insallah en kisa zamanda mutlu haberi alirsiniz.

Kizlar bat 30 aralikk asiri gaz ishal seyrek mide bulantisi var Kasiklarda batma olmuyor ama karnim geceleri bi degisik gihi oluyor sag sola donup duryorum rahatlasamiyorum gogsumde pek bisey yok gecenlerde solda agri vardi suanda yok antep fistigi cok yiyorum canim cekyor cok su icyorum geceleri cok terliyorum
Sizde hangi belirtiler varr

Kizlar bat 30 aralikk asiri gaz ishal seyrek mide bulantisi var Kasiklarda batma olmuyor ama karnim geceleri bi degisik gihi oluyor sag sola donup duryorum rahatlasamiyorum gogsumde pek bisey yok gecenlerde solda agri vardi suanda yok antep fistigi cok yiyorum canim cekyor cok su icyorum geceleri cok terliyorum
Sizde hangi belirtiler varr
Hamile misiniz simdi

X