gebelikte iç kanama

h2o

All Izz Well :)
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
298
4
36
merhaba
ben 4 haftalık hamileyim ve 1 haftadır devam eden kahverengi kan gibi lekelenmelerim oludu.doktorum proluton depot diye 3 iğne verdi iğnelerim bitti lekelenme hala devam ettiği için tekrar gittim içerde kanama varmış tekrar iğne verdi bu kanamanın bebeğe zararı olurmu ?

geçmiş olsun canım benimde bir düşüğüm birde mol gebeliğim oldu hep 6 haftalıkkken kanamam başlardı şuanda da hamileyim 32 haftalık oldu bundada 5 haftalıkken kahve rengi lekelenmelerim oldu doktor kanama ve lekelenmeler düşük riski taşır dedi istirat verdi beş ay hep dinlendim en son 12 haftalıkken lekelenmem oldu ama cok sükür bir sorun cıkmadı şimdi sabırsızlıkla dğokorma gumu bekliyorum umarım sende bir sorun yaşamazssın önemli olan kırmızı kan leekelenmem kırmızı kana dönmezse korkma gebelerin yüzde atmışı bu sorunlarla karşılaşıyo umarım kucagına alırsın bebeğini allah şifa versin

geçmiş olsun canım benimde bir düşüğüm birde mol gebeliğim oldu hep 6 haftalıkkken kanamam başlardı şuanda da hamileyim 32 haftalık oldu bundada 5 haftalıkken kahve rengi lekelenmelerim oldu doktor kanama ve lekelenmeler düşük riski taşır dedi istirat verdi beş ay hep dinlendim en son 12 haftalıkken lekelenmem oldu ama cok sükür bir sorun cıkmadı şimdi sabırsızlıkla dğokorma gumu bekliyorum umarım sende bir sorun yaşamazssın önemli olan kırmızı kan leekelenmem kırmızı kana dönmezse korkma gebelerin yüzde atmışı bu sorunlarla karşılaşıyo umarım kucagına alırsın bebeğini allah şifa versin

sağol ya inşallah.sende hayırlısıyla kucağına alırsın inş.
yolun sonuna gelmişsin.:emir_bebek:

canım ben 6.haftamdan beri yaşıyorum o bahsettiğin lekelenmeleri.şimdi 11 haftalık oldum.kanamam oldu 2 kez.hatta parça düşürdüm.belki okumuşsundur.ikisindede hastanede yattım günlerce.ama bebeğime birşey olmadı allaha şükür.her gittiğimde biraz daha büyüyordu.hala kahverengi lekelenmem devam ediyor.ama 2 günde bir 1-2 damla.doktorum normal dedi.eski kanı atıyormuşum.inan bana ilk zamanlar okadar korkmuştum ki.bebeğim düşecek diye her hafta korkuyla doktora gittim korkuyla yaşadım.ama artık korkmuyorum.çünkü bebeğim okadar şeyden sonra beni bırakmadıysa allahın izniyle bundan sonra hiç bırakmaz.

X