Saç Kesim Şekilleri Ankara'da kuaför tavsiyesi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
M

mmine

Ziyaretçi
hemen konuya gireceğim çünkü çok madurum. geçen hafta saçımı kestirmek için bir kuaföre gittim istediğim modeli anlattım ama bayan saçımı öyle bi kesti ki.. berbat bir kesimdi. insan içine çıkamıyorum. öğrencilerim beni görünce şaşırdı. velilerim ise yüzüme söyledi. eşim üzülmeyim diye güzel güzel yorumu yaptı.
uzun lafın kısası sizlere sormak istediğim ankarada tesettürlü bayanların gidebileceği saç kesiminde uzman bildiğiniz bi kuaför var mı? çok acil ihtiyacım var. bir haftadır arıyorum ama sonuç alamadım. bana yardım ederseniz çok sevinirim.

tunalıda nine westin üstü magıc touch kuaför pişman kalmayacaksınız kesinlikle harika bi yer ve ustalar çok profosyoneller

magıc touca git bebeğim kesinlikle daha kuaför değiştirmeyeceksin ben ve önerdiğim kişiler hiç pişman olmadık

nine westin üstü tunalıda söylemeyi unuttum magıc touch kuaför

Kesim yaptırcak arkadaslar benimle irtibata gecerseniz sevinrim, kendi istediğim gibi çıtçıt yaptırmak icin işlenmemiş saça ihtiyacım var, eposta adresim leslietresses@hotma.... tşk.

Tunalı marks&spencer karşısı üst katta Houston kuaför çok kaliteli ve elit biryer...tavsiye ederim.

nene hatun kilerin üstünde kuaför öztürk cok ucuz hemde kaliteli teee nerelerden geliyorlar annemin kuaförü benm de tabii kiç karısmaz burdan kes de keser

nene hatun kilerin üstünde kuaför öztürk cok ucuz hemde kaliteli teee nerelerden geliyorlar annemin kuaförü benm de tabii kiç karısmaz burdan kes de keser

peki boyada nasıllar sacım siyah suan ama sarıya boyatmak istiyorum da adam gibi bi kuaför arıorum istediğimi yapabilcek we de uygun fiata??

alkisalkisalkis...magic touch kuaför ve İsmail Bey e bir alkiışta burdan...adamın elinden hersey geliyo..berbat olan saç kesimimi çok profesyonelce düzelti,artık kuaförüm o asla vazgeçmem.sonrada sıkı bir röfle yaptıkmı..herkese içtenlikle tavsiye ediyorum mutlaka gidin sizi çok iyi anlayacaktır ve anlayacaksınız işinde çok usta biri...gelinsaçımıda yapacak ..

nine westin üstü tunalıda söylemeyi unuttum magıc touch kuaför

alkisalkisalkis...magic touch kuaför ve İsmail Bey e bir alkiışta burdan...adamın elinden hersey geliyo..berbat olan saç kesimimi çok profesyonelce düzelti,artık kuaförüm o asla vazgeçmem.sonrada sıkı bir röfle yaptıkmı..herkese içtenlikle tavsiye ediyorum mutlaka gidin sizi çok iyi anlayacaktır ve anlayacaksınız işinde çok usta biri...gelinsaçımıda yapacak ..

peki fiyatları nasıl bu kuaförün kesim boya röfle özellikle yazarsanız cok sevinirim :)

kesim fiyatı ne civarda? Kuaför güzel olabilirde fiyatları hakkında fikir sahibi olmadan kimse gitmez :)

Bende duydum bu kuaförü herkes çok övüyo.
Seneye saçımı platin sarıya boyatıcam.Saçım şu anda siyah işini ehliyle yapan kuaför arıyorum.Sarıya boyatan var mı saçını şimdiden kuaför aramaya başladımboshayallersmile

Bende kesim için gitmeyi isterim bu kadar kaliteli bir kuaförse ama fiyatlar konusundaki sorulara kimse cevap vermemiş :44:

Bende kesim için gitmeyi isterim bu kadar kaliteli bir kuaförse ama fiyatlar konusundaki sorulara kimse cevap vermemiş :44:

sacimi 2 kez rofle yaptirdim. biri kizilayda altinfirca kuafor yilmaz bey digeri de paris kuafor mehmet ali bey. ikisinden de memnun kalmistim.
kesim ve fon icin yine kizilayda kumsal kuaforu tavsiye edebilirim. fiyatlar da uygun sayilir.

emek 8, caddede kes kuafor varmıs acaba bılen varmı nasıl bı kuafördür

kizilayda kybele kuaför var bende saçımı orda kestirmiştim çok çok güzel kestiler gidipte memnun kalmayan yok zaten benm çevremde sadece genel kuaförlere göre biraz daha pahalı kesim fön 45 tl idi en son deneyebilirsiniz bence

(her kuaför baslıklı konuya yazıyorumkı herkes faydalansın..)
Arkadaşlar, öncelikle bazıları belkı oyle yanlış yazılar yazmıs olabılır ama herkes degıl ya!!
Yanı şöyle ki;
ben bugun Magic Touch'un yeni yerını arayıp bularak gittim.
En son ki kuaförden çıkarken saçlarımı yoluyordum..Simetri hastası olan bana turru asımetrık kesım yaptı 2 hafta dayanamadım gıtıım duzeltmesı ıcın daha da .....yaptı..
kısacık .. gıbı bır sekıl cıldıracaktım.Sabrettım 3-4 ay azıcık uzadı ustura kesımı yuzunden sac da kustu 4-5 cm degıl 1-2 cm ancak uzadı..Neyseeeeeeeeeee bu yer de Tunalı'da Woo...

Gelelim Magic Touch'a..
Muhteşemler adamlar be kardeşim, şimdi o kadar başka siteden ve kendi tanıdığım çevremden övüldüki ben de ilk başta nedir bu ya dedım..Ama gittim yerınde gordum..
Prensip sahibi, akıllı nezih insanlar..Çooook mutlu oldum burdan ılk kesfettım sonra tanıdıklara da sordum..Yani fiyatlar bence çok uygun ama kaliteye göre;
full saç rengini kırma ve balyaj,yıkama fön ıvır zıvır hepsi içinde çok uygun rakamlara geldi..Bir çok unlu yere gıdıp husran ıcınde kalan bana bunlar ne ki ne paralar dokmuyoruz su saçlara..Kullanılan boyası,bakım malzemeleri yerı insan kalitesi yani bunları bır butun olarak degerlendırmekte fayda var..
Keçiören'de xxx isimli bir yerde belki iyi yapıyordur bazılarımıza göre ama işte beklentileriniz yüksek ise malesef bu iş böyle 3 kurusa 5 kofte yok..Var diyorlarsa da kanmayın ıcıne kım bılır ne koyuyorlar da oye fıyata gelebılıyor..Yanı KALİTE arıyorsan fedakarlık yapacaksın..Kesim ve fön için farklıdır cunku malzeme degıl becerı on planda orda.İsteyen eger deneme yanılma yapmaya razıysa uygun fıyatlı yerler bulabılır ama söz konusu boya ıse..KALİTE li olmak zorunda çünkü yıpranıyor uygun boya uygun dereceyle ne biliyim kaliteli içerikli olmasıyla yakından ilgisi var..

Burada bunları belirtmek istedim çünkü çok fazla yalan yanlış yorum var ust sayfalarda belkı reklam yapmıslar dedıgınız gıbı belkı degıl o benı ırgalamaz.
Ama şahsi görüşlerim böyle..
Hayatımda en lerim:
1-Kanebo liquid foundation(almond beige)
2-Exuviance & Neo Strata ürünlerinin herbişeysiii
3-Magic Touch bayan kuaförü(Yeni eklendi listeme)*****
4-NineWest (Ayakkabı için)
5-Adidas (spor malz için)
6-Network,İpekyol,Twist,Mavi-jeans için- (giyim)
7-Medicana (sağlik için)
8-VINN internet heryerde ve hızlı (en sevdiğim şey)
9-Emjoi AP-18 Emagine Dual Opposed 72 Tweezer Head Epilator
10-Clinique kaş kalemi (02 soft brown)
11-Big Chefs ,Eat&Joy ,House cafe ,Kahve dünyası,Kalender zebra (değişik bir meyhane balkan esintili).. (yeme içme)

X