Makyaj Ürünleri Ezel-Eyşan'ın Göz Makyajları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

amancia

Teleften bir gece..
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
3.893
35
arkadaşlar diziyi sanırım büyük çoğunluk takip etmektedir. Eyşan'ın göz makyajlarına bayılıyorum. bu konuda bilgisi olan ve paylaşmak isteyen olur umarım :)CADIARZU

bence onun için öyle iri iri gözlere sahip olmak gerek die düşünüorum maşallah gözlerle kaslar arasından otoban gececek kadar acık arası haliyle makyajı ii gösteriri die düşünüyorum ben

burnu fln zaten minicik bide gözlerini öyle boyayinca michael jacksona benzetiyorum aklinialirimsmile

burnu fln zaten minicik bide gözlerini öyle boyayinca michael jacksona benzetiyorum aklinialirimsmile

:lepi::lepi::lepi:
ehe ehe bende melekler korusundaki özge özpirinçciyi michael jackson a benzetiyodum,okuyunca komik geldikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

michael jackson mıkaydirigubbakcemile3 ya bende diodum ben bu kadını kime benzetiommm diyealkisalkisalkis

hahahaha alemsiniz kızlar hakkatten benziyorkaydirigubbakcemile3

Cansu Dere bazen çok güzel bazen oldukça sıradan görünüyor.
Anlayamadım ben de o kadın güzel mi değil mi. :sm_confused:
Ama çekici olduğu kesin.fisfisfis

cansuya makyaj yakışmıyor ki
doğal hali daha hoş
makyaj sanki eyşanın suratında ağlıyor gibi geliyor bana
ne olur kurtarın der gibi beni kaydirigubbakcemile3

Cansu Dere bazen çok güzel bazen oldukça sıradan görünüyor.
Anlayamadım ben de o kadın güzel mi değil mi. :sm_confused:
Ama çekici olduğu kesin.fisfisfis

tanıdığım hiçbir erkek beğenmiyor kendisini fakat ben beğeniyorum nedense ilginç karakteristik bir yüzü var. oyunculuğu rezalet o ayrı.

bende begenıyorum bu kadını cok karızmatık şahsına has bır hatun ekranlardakı dıger yuzler gıbı klonlanmıs gıbı degıl

güzel değil Ama çekici bir arkadaşım görmüş onu nasıl manken yapmışlar suratı yok onun çok zayıf demiştimirmirmirmir

cansu derenin m.jackson'ın kadın versiyonu oldugunu ezel filminde daha iyi anladım:)özge özpirinççi hiç aklıma gelmemişti ama biraz bakış açısını değiştirirsek sanırım onda da hafif andırma var:)

gözler güzel değil patlak ..yüzü basık ve düz burnuda estetik aslında yüz yapısı çok güzel sayılmaz ama saç makyaj boy pos kıyafet seçimindeki başarı kusurlarını örtüyor..teker teker incelendiğinde güzel değil ama bütün olarak baktığımızda çekici kadın bu dizide..

michael jackson denince aklıma geldi..kavak yellerindeki su' yu aynı ona benzetiyorum..çok bet suratı var michaelin ikizi gibi..erkek suratlı kadınlar dizileri sarmışlar..

Son düzenleme:
X