Saç Rengi ve Saç Boyama bakır kahve

Y

yakamoz_16

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yakamoz_16
kızlar bn 2 yıldır kızıl kullanıorm saçlarım simsiyahtı doğal hali en son sonbahar kızılına boyadım şimdi de sıkıldım bakır have yapmak istiorm.kahve olsn ama turuncu da olmasın ortası bişi :)bikaç tane resim buldum ama hangi boyada bulabilirm bnları evde boyucam da.bilen var mı acaba??

Eklentiler

• $ashlee-simpson.jpg
    $ashlee-simpson.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 122
  • Konu Sahibi yakamoz_16
ama bu renkler de kızılımsı gibi neden bal köpüğü denemiyorsun değişiklik olur:)

• Konu Sahibi yakamoz_16
eet biras kızıl olsn istiorm tam kahve değil.bal köpüğünü sevmiorm çünkü bu sene herkes bal köpüğü:s

• Konu Sahibi yakamoz_16
cnm koyu bir renk istiyosan kahverengimsi bir bakır palette 5.7 kumral bakır. eğer daha turuncu olsun diosan loreal 7.64 e boyayabilirsin bir bak bu renklere hangisi daha hoşuna giderse kolay gelsin:-)

• Konu Sahibi yakamoz_16
cnm sölediğin renklere bak ilk renk çok koyu dieri de çok turuncu bn tam resmdeki gbi istiorm ama bilen yok mu ???:KK43:

• Konu Sahibi yakamoz_16
bal köpügü diye birenk yapacak olanlar denemeyın evde o rengi tutturmak kolay degil

• Konu Sahibi yakamoz_16
birisi bana bu reng söyleyebilir mi resimdeki rengi tutturabilmek için ne yapmam lazım ne olur yardım edin lütfeeeeeen bu rengi istiyorum

• Konu Sahibi yakamoz_16
kızlar bende bu renge boyatmak istiyorum.buğday tenliyim,kaşlarım siyah.bu renge boyatırsam sırıtırmı kaşlarım.

• Konu Sahibi yakamoz_16
birisi bu rengi söylese aaahhh ahhh yokmu bilen yaaa

bakır kahve canım,benimde şimdi bu renk ,numarası ;6.45

Bende bu renk istiyorum.saçımda akmıi bronz kahve var acaba tutarmı?Hangi markanın canım 6,45??

loreal excellange canım,ama genelde bu numara diğer markalarda da var .

bu renk palette de var..bronz kahve..ama numarasını hatırlayamadım..

Kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza benim saçım kumral acaba direk palettenin bakır kahvesine boyasam ashlee simpsonun saç rengini elde edebilirmiyim
yardımcı olursanız çok sevinirim :)

X