Saç Rengi ve Saç Boyama sarı boya yapanlar buraya!!!

cottonheart

Zeynebin annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009
750
14
39
kızlar aranızda mutlaka sarı boyayanlar vardır ne marka olursa olsun 9 ve 10 numara tonlarında boya deneyimlerinizi yazarmısınız saçınız ne renkti nasıl oldu? boyalımıydı kendi saçınızmıydı? birde saçınızı açtırıp mı sarı yaptınız? bu aralar kafayı sarıya fena halde taktım ne olur deneyimlerinizi yazarmısınız böylece en iyi sarı boya markasınıda ortaya çıkarmış oluruz ve diğer arkadaşlarada fikir olur

saçın siyahsa 11 le en fazla bal köpüğüne kdr acılabılıor. fakat üzerine perhidrol sürüp fönle kuruttuğunuzda bebek sarısı gibi bi renk ortaya cıkabılıor denenmiştir kaydirigubbakcemile3 fakat fönü çok yakın tutmayın yakar arada biraz mesafe olmalı ve kapı pencere acık olmalı fönün uçurduğu perhidrol rahatsız edici opuyorumnanaktan

saçın siyahsa 11 le en fazla bal köpüğüne kdr acılabılıor. fakat üzerine perhidrol sürüp fönle kuruttuğunuzda bebek sarısı gibi bi renk ortaya cıkabılıor denenmiştir kaydirigubbakcemile3 fakat fönü çok yakın tutmayın yakar arada biraz mesafe olmalı ve kapı pencere acık olmalı fönün uçurduğu perhidrol rahatsız edici opuyorumnanaktan

perhidrol ne canım bunu boyayı boyadıktan sonra üsütne sürüpmü fönle kurutuyorsun bnim saçım açık kumral boyalı birde hangi boya markası sarıda daha iyi sonuç verir orjinal saçım koyu kumral diplerimde daha 1 cm çıktı altlardan korkmuoyrumda diplerim ya turuncu olursa diye korkuyorum

perhidrolü parfümeriden almştm ben bu boyannın ıcıne karıstrdıımız karısımın su gıbı hali ama cok dıkkatlı olmalısın parfumeride görevliye perhidrol dersen o bilir zatn de mutlaka eldven kullan ve sac derine deymesn bende o sekılde saclarımın ucunu bebek sarısı yapmıstım zaten renk kurudukca cıkıo ortaya yetrlı dedıınde yıkarsın hemen ama fönü cok yaklaştırma ve derine deymemesıne ozen goster cnm korkma dıkkatlı olursan hıc bıse olmaz bıraz cesaret ve bolca dıkkat yetrlı opuyorumnanaktan

dıer soruyu atlamışım=) ewt cnm boyanın ustune sacını boyadıktan bıkac gun sonra fln dene..perhıdrolu dok bı kaba bi pamuk yardımıylada sacına sür sakin sakin ben illaki şu marka boya olmalı die düsünmüyorm neva color alıyorm ben 4-5 yıldır ztn perhidrol boyayı akıtıp rengıde acıyo sen daa sonra ustune ıyı bı marka boya alıp uygularsın ıstersen bence=)

kendin boyayacaksan.loraelin çok çok açık küllü sarıyı kullanmanı tavsiye ederim.saçta turuncuya yakın sarıları neredeyse platine yakın yapıyor.ama maalesef bulamıyorum.bir kere kullandım çok memnum kaldım.başka marka boyalarla aynı sonucu alamadım.

ya canım ben okadar sarı istemiyorum böyle koyu sarı olsun yeter size foto koyayım birazdan anlarsınız tam olarak
ya canım bu peridrol oksidan değil mi canım hani boyanın yanında satılan açıcı oda su gibi ayrı satılıyor bende evde var iki kutu onunla olurmu

işte kızlar bu kadının saç rengi tam istediğim sarı adı denise ama soy adını unuttum

Eklentiler

• $Görünt020.jpg
    $Görünt020.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 706
ozaman koyu küllü sarıya falan boya ama loraelin olsun.ayrıca %6 oksidan boyayı koyulaştırır %9 oksidan rengi açar.yani açık sarıya %6 lık suyu koyarsan biraz daha koyu olur rengi.küllü renkler kızıllığı yok eder.dore kızılımsıdır.ay benimde iyce kafam karıştı.yıllardır denemekten öğrendik artık.ama fotonu görürsem daha net bi şey söyleyebilirim

canım fotoğraf makinem yok telefonlada olmuyor zaten olsada koyup silmem gerekirdi çünki googlede görsellerde çıkıyor aklınızda olsun eşimle aramızda sorun oluyor o boyamamı bile istemiyor

hımm.saçının tonu açıksa loraelin açık küllü sarısına boya kutusunun içindeki suyunu kullan.eğer beklediğinden koyu olursa 2 gün sonra aynı renge bi daha boya.zaten kutuların üzerinde göründüğü kadar sarı olmuyor.eğer çok açık gelirse sana renk koyu küllü sarıya boya.yani açık koyu küllü sarılar arasında dengeyi bulursun.ve yıkandıkça renk biraz akıp yerine oturuyor.ama bu söylediklerim loreal den başkasında olmadı maalesef.garnear özellikle hep kızılımsı çıkıyor sarıları.

inan ben boya alacam demeye korkuyorum.eşimde bıktı artık.kuaförler rezil ediyor ben düzeltmeye çalışıyorum

işte kızlar bu kadının saç rengi tam istediğim sarı adı denise ama soy adını unuttum

Canım uzgunum ama bu sac kesınlıkle boyayla olacak ıs degıl.
hıc sacını yıpratma kendın evde deneyıp. ınan bu konuda derın tecrubelerım var :KK66:
Bu koyu sarı degıl ayrıca, resım cok bozuk saglıksız bır resım bunun uzerınden yola cıkılmaz.
Bu bayanın sacı platın ıle altın sarısı arasında oldukca acık ve parlak bır sarı resımde ısık farkıyla koyu durmus us kısma bakarsan dedıgım gıbı. boyayla ımkansız.
Acıcı ıle yapılan bırsey kuaforde. tabı resıme yanılıp koyu sarı gorduysen yanı aslında gercekten koyu sarı bır sac ıstıyorsan oncelıkle baska resımlere bakılmalı...

Bak bu aynı bayanın ( Denise Richards ) aynı saç modelınden net bır fotograf.
Renk bu..

http://cm1.theinsider.com/media/0/86/98/denise_richards.0.0.0x0.393x500.jpeg

Son düzenleme:
yok canım tam gördüğüm gibi ben yayını durdurup çektim bu fotoğrafı ama telefonum bozuk çekiyor ama koyu sarıydı saçı sarıyı dediğiniz gibi bir şekilde elde edicem inşallah yanıla yanıla ama eşimle papaz olmak isteimyorum önceden deneme şansım vardı ama şimdi yok kesinlikle sarı istemiyor zaten ben böyle yavaş yavaş açarım dedim gözüde alşır ilk 7 boyadım sonra 8 ama şimdide hangi 9 kolestonmu lorealmi çok kararsızım yarısı koleston kesinlikle süper diyor yarısıda loreal ben en iyis koleston küllü sarı alayım bu ay hem onda turunculaşma olmuyormuş olmazsa loreal alırım üstüne

pekı canım sen bılırsın..
eklediğim fotografa bakmadın sanırım :KK66: umarım ıstedıgın gıbı olur sacın..

kolestondan çok memnunum ben,aklında olsun,sarı serisi muhteşem..

X