Saç Kesim Şekilleri Doğal ve kalıcı bukle yapmak için

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Bukle bukle saçlar için illada kuaföre gitmenize gerek yok. Kendiniz de yapabilirsiniz, üstelik doğal bir görünüm katarak. İşte size doğal bukle yapmanız için önerilen bilgiler.

dalgali_bukleli_sacmodelleri1.jpg

Doğal bukleler elde etmek istiyorsanız, nemli saçınızdan tutamlar alarak, elinizle yuvarlayın ve küçük toplar haline getirin. Ardından bir bez ya da kurdele parçasıyla bağlayarak, iyice sağlamlaştırın. Daha güçlü sonuç elde etmek isteyenler sprey, köpük ya da jöle kullanabilirler. Kuruduktan sonra saçlarınızı açın ve öne atarak, parmaklarınızla hacim verin. Tarama yapmayın
bukle_sac_modeli_5.jpg

ben bunu şöyle yapıyorum saçıı tutamlar halinde ayırıyorum kaleme sarıyorum sonra kalemi çıkartıp tel tokayla o saçı tutturuyorum bi kaç saat duruyo açıyorum çok güzel buklelerim oluyo acelem varsa saç kurutma makinasıyla 2 dk da hallediyorum kaydirigubbakcemile2

Paylaşım için teşekkürler..Bende kağıtla sarıyorum bazen çok güzel oluyor..

Nasıl derseniz şu kare not kağitları var ya..hani küp gibi satılıyor ondan birini alıp..Önce ortadan ikiye katlıyorum..Sonra tekrar ortadan ikiye katlıyorum kağıdın katlı arasına saçımın ucunu kıstırıp sarıyorum..Sarınca iki ucu birleştirip..Küçük lastik takıyorum..Açınca çok güzel oluyor..Umarım anlatabilmişimdir..

Bende yarıya kadar yuvarlayıp tel toka ile tutturuyorum kuruyunca doğal bir görünüm kazanıyor...

geçen yine KK da okumuştum ince çorapla saranlar vardı
daha iyi
maşa yakıyo bunlar yakmaz en azından :)

ya ben neler yapıyorum dayanmıyor. düz saçlı yaşamak için doğmuşum kaderimi değiştiremiyorum. maşa ne kadar tutarsam tutayım ne sıkarsam sıkayım lüleler pes ediyor. bu arada ilk fotoğraftaki kızın saç rengi de şahaneymiş

ya ben neler yapıyorum dayanmıyor. düz saçlı yaşamak için doğmuşum kaderimi değiştiremiyorum. maşa ne kadar tutarsam tutayım ne sıkarsam sıkayım lüleler pes ediyor. bu arada ilk fotoğraftaki kızın saç rengi de şahaneymiş

kesinlikleeee.. ay arkadaşlar tam olarak ne renk bu?çok doğal duruyor.tam hayalimdeki renk...zemuszemus

X