Cilt Bakımı Ürünleri ANTAKYA DEFNE SABUNU kullanan varmi ???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

cansutr

Guru
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2008
4.637
7.804
33
Antakya defne sabunu kullanlar aramizda varmi arkadaslar benim cildim karma ve cabuk yaglaniyor yani yagli bir cilt gözenek problem ve sivilcelerim ve izleri var antakya defne sabunu kullanipta faydasini gören varmi antakya defne sabunu diye bir site bulmustum almanyaya kargo ile yolluyor ama emin degilim lütfen yardimci olurmusunuz arkadaslar ne yapcagimi bilmiyorum :çok üzgünüm:

canım bende defne sabunu kullanıyorum cildim için karma bir cildim var çok memnunum akşamları yatmadan yıkıyorum yüzümü

ya belki sabirsizim ama hicmi üzün süreli kullanipta ayrtinili bilgilendirebilen arkadasimiz yokmu ilgin0707 haricinde ya :KK43::KK43::KK43:

cansutr bende uzun zamandır kullanıyorum fakat ben yuzumde degıl vucudumda kullanıyorum.duş jellerının zararlı oldugunu ogrendıgımden beri defne sabunu alıp vucuduma kullanıyorum.sana pek yardımcı olamadım

estf masalprensesi bende ilk önce vücümdada kullanmaya baslamistim ama mecitefendinindi ama alismak lazim en basda sanki cildi kurutuyr gibi gelirdi sactada o yüzden bir türlü alisamadim ama artik 100% dogal istiyorum var ama kargoynan biraz tuzlu oluyor o yüzden emin olmak istiyorum yinede cok saol canim cevabin icin

herkese merhaba il dışında bi kuaföre gittim kuaför 60 yaşlarında bir adamdı ömrünü vermiş bu mesleğe benm saçlarım çok kötü yıpranmış ve kısa elim geçmiyordu resmen ben gittim bu saçlarıma perma yaptırmak istiyorum falan dedim adam baktı ben bu saça bişe yapamam saçını bu hale getiren adamı sen git öldür dedi:=)=) bana defne sabunu verdi bunu kullan uzasın biraz dedi işte aldım bir kere yıkadım ve inanılmaz derecede fark etti mükemmel bişe vucudumun heryerine kullanıyorum mikrop öldürücü özelliği varmış bir dahada şampuan almayı düşünmüyorum herkese tavsiye ederim iyi günler

X