Saç Kesim Şekilleri Şekilsiz dalgalı saçlar için öneri

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

dertox

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2009
98
0
şekilsiz dalgalı saçlarından benim gibi sıkılan varmı ben bi türlü şekil veremiyorum önerisi olan varmı güzel dalgalar istiyorum

şekilsiz dalgalı saçlarından benim gibi sıkılan varmı ben bi türlü şekil veremiyorum önerisi olan varmı güzel dalgalar istiyorum

canım saçın gürse katlı ve kısa kesimden kaçın derim.nemlndirici bir saç kremi kullanki dalgaların kabarmasın.saçının boyu ve şekli nasıl belirtirsen yorum ypmak daha kolay olur

benımde aynı senın gıbı canım ya bılmıyorumkı napsak sacımı yıkamadan cıkamıyorum ben sekıl alması ıcın yıkayıp cıkmam gerekıyo yatıp kalkınca sacma sapan bıseler oluyo :bbo:

kızlar benim saçlarım da dalgalı ama çok memnunum gören maşa mı yaprın der
yıkadıktan sonra çok güzel oluyor
ama size şunu önereyim saçlarınızı gün içinde değil yatmadan önce yatın hafif nemli saçınızın üstüne yatarsanız sabah kalktığınızda çok güzel dalgalara sahip saçlarınız olacaktır
saçlarınızı olabildiğince kendisi kurumaya bırakın saç kurutma makinesiyle kurutmayın
yıkadıktan sonra taramanız yeterli tekrar kuruyken kesinlikle taramayın
saçlarınızı yıkayıp taradıktan sonra jöle sürermiş gibi hafif hafif ellerinizle sıkın uçlardan diplere dalgalı şekil vermeye çalışın
ve doğru şampuan kullanın
benden bu kdar bende çok işe yarıyor umarımm sizde de işe yarar :dance: :lepi:

pardom yanlış yazmışım saçlarınızı gün içinde değil yatmadan önce yıkayıp yatın :lepi:

kızlar benim saçlarım da dalgalı ama çok memnunum gören maşa mı yaprın der
yıkadıktan sonra çok güzel oluyor
ama size şunu önereyim saçlarınızı gün içinde değil yatmadan önce yatın hafif nemli saçınızın üstüne yatarsanız sabah kalktığınızda çok güzel dalgalara sahip saçlarınız olacaktır
saçlarınızı olabildiğince kendisi kurumaya bırakın saç kurutma makinesiyle kurutmayın
yıkadıktan sonra taramanız yeterli tekrar kuruyken kesinlikle taramayın
saçlarınızı yıkayıp taradıktan sonra jöle sürermiş gibi hafif hafif ellerinizle sıkın uçlardan diplere dalgalı şekil vermeye çalışın
ve doğru şampuan kullanın
benden bu kdar bende çok işe yarıyor umarımm sizde de işe yarar :dance: :lepi:

saol canım bide bunu denimm bakalım ben saçlarımı şu melekler korusundaki kızın saçları gibi istiorum aslında selin şekercininki gibi o konudada bana yardım etseniz

saçlarımda banyo sonrası çok kabarır..

Son düzenleyen: Moderatör:
benim de saçlarım dalgalı ama ugrastırıolar birazcıkk..

1-banyo sonrasıı saçlarımı kurutmadan havluylaa haffiifff ! ıslaklığını alıyorum.
2-eğilip saçlarımı öne doğru atıyorum
3-sonra jölee koyuyorum en bolundan ve o haldeyken tarıyorum (belim biraz kopar gibi oluyo ama değerr bayanssulusmile :))
4-bi elimle saçlarımı yukarıya doğruu sekillendirirken,diğer elimle de saç kurutma makinasıyla kurutuyorumm.

vakit alıyo ama bence güzel oluyoo.denemenizi tavsiye ederim..opuyorumnanaktan

hmm tşkLer canm ama bn taramyıroum valla kurutmuyorum da :KK70:

:) rija ederim taklımmm.Öyle yaptıgım zaman dalgalar cok belirgin olmuyo bende diyee böle yapıyorumm işte :KK43:

bende öyle sık sık taramam sacımı tiftik gibi oluyo çünkü..
bitek duş sonrası aklinialirimsmile bayanssulusmile

bende banyodan banyoya.
jöle sonrasıı dediğin gibi elektriklenioo canım..

yaz kış kurutmuyorum maalesef..kabarıyo hemen koyun gibi oluyo..Acayip elektrikleniyor :KK43:
banyodan sonra sacımı tarayıp ıslaklıgını akıtıyorum(havlu ıle elımde avusturmaya kıyamıyorum..guzellıgınden degıl ıyıce yıpranmasın dıye :) sonra havluyla ıyıce ıslagını cekıp nemlı hale gelene kadar sarılı bı sekılde tutuyorum..
sonrada yatmadan önce ıslanan havluyu yenısı ıle degıstırıp tekrar arkaya dogru tarayıp tulbent baglarmıs gıbı arkadan toka ıle tutturuyorum...sabaha kadar bole kalıyor..guzel bı dalga elde edıyorum bu sayede...

ayrıca su cırtcırtlı bıgudılerden aldım en buyuk boy..nemlıyken sarıp o sekılde kuruyana kadar bekletıyorum(an ıtıbarıyle basımdalar) hıc fena olmuyor..Ama sakın kuru ıken ya da cok ıslakken denemeyın..ıslakken baya bı dalgalı oluyo sevmıyorum ben..kuru ıkende saç hem kırılıyor hem saramıyosun...

ben de banyodan sonra kurutmadan yatıyorum ama sabah kalktığımda sadece bi süre dalgaları güzel duruyo ondan sonra elektrikleniyo çok kötü buna napıcaz??bilmiyorumkismile

ben de kurutmam hiç kurutunca ve tarayınca dalgalar kayboluyo ve saç iyice kabarıyor. Oyuzden banyodayken haftada bir tararım saclarımı. cıktıktan sonra köpük kullanırım. köpük cidden işe yarıyor bende. coğunu denedim sayılır. Loreal studio line bukle köpük güzel bir de kuaförden aldıgım akat gardi köpüğü fena değil elidor bukle yapıcı da eh işte..

saçını yıkaıktan sonra hafif kurut ıslak kalsn tara sonraat kuyruğu yap sonra bük bük tokayla tuttur havlulu tokayla topuz gibi
sabah aç
tatammm süper olr ben öle yapyrm

X