egepol hastanesi izmir

35sevi35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
957
8
54
izmie egepol hastanesine gittim bugün arkadaşlar dr gökalp bey süper bir dr çok ilgili ve insanı çok rahatlatıyor tavsiye ederim ilk defa gittim ama memnun kaldım şimdi adetim gelsin diye bekliyorum tedaviye başlayacağız bakalım hayırlısı hastane çok temiz çalışanlarda çok ilgileniyorlar

izmie egepol hastanesine gittim bugün arkadaşlar dr gökalp bey süper bir dr çok ilgili ve insanı çok rahatlatıyor tavsiye ederim ilk defa gittim ama memnun kaldım şimdi adetim gelsin diye bekliyorum tedaviye başlayacağız bakalım hayırlısı hastane çok temiz çalışanlarda çok ilgileniyorlar

Gerçekten çok iyi bir doktor bende gökalp beye gidiyorum çok memnun kaldım eşimde doktor erkek olduğu halde çok içine sindi artık önce allaha sonra gökalp beye güveniyoruz

merhaba egepolde muayene ve doğum ücreti ne kadar bilginiz varmı?

Bende bugün gittim fazla bir fark gelmiycekmiş şuan muayene ücretleri 22 ytl doğum ücretleride genel aneztesi 350 epudaral aneztesi 600-650 arası dediler en fazla fark 75-yada 150 ytl olur dedi oda yönetim kabul ederse şuan zammıda düşünmüyoruz dediler ama ne kadar doğru olur bilemem hergün birşey değişiyor.

Bende geçen ay egepol hastanesine gittim, gerçekten çok güzel ve çok temiz bi yer. Fatma hnm diye bi kadın doğum uzmanı vardı daha rahat olur diye onu tercih ettim ama malesef hiç memnun kalmadım, kimseyede tavsiye etmem :KK43: Bana tavsiye edebilceğiniz bi doktor varmı acaba??

Bu cuma yine kontrolüm var, bebeğim 3 aylık oldu ama malesef doğru düzgün bi doktor denk getiremedim :KK43: Acil cvp atarsanız sevinirim.

Gökalp Beyi tavsiye ederim. Çok memnunuz. Soru sormanıza bile gerek kalmaz, kaldı ki bizim gibi evhamlı tipler iseniz bile uzun uzun anlatır, rahatlatır. 14. haftadayız belki 5 kere gittik her seferinde de u/s ile kontrol ettik bebişi..

20 haftalık hamileyim,egepol hastanesine gidiyorum.Doktorum Dilek Alihanoğlu hiç birşey sormama gerek bırakmıyacak şekilde beni bilgilendiriyor güler yüzü ile insana güven veriyor.Ben çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Doğumuma 14 gün kaldı. Gökalp Beye gidiyorum o zamandan beri, gerçekten çok iyi bi doktor, herkese tavsiye ederim. Güler yüzü ve babacan tavırları ve bütün sevimlilğiyle insana güven veriyor. 12 Ağustos bebeğimin doğum tarihi, epidural sezeryan düşünüyorum. Dualarınızı esirgemeyin lütfeenn...eyvahedigeldismile

Arkadaşlar egepolde 2li testin fiyatı ne kadar emekli sandığı yada ssk lıyaVe ilk aylarda yapılması gereken testler ne kadar tutuyor?.bilen var mı?başka bir özel hastanede 2li test için 100 tl,diğer testler için 150 tl para istediler.

X