On günde 3 kg aldım!

sheqil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
131
0

arkadaşlar bende kilo alamamaktan muzdariptim taki 10 gün öncesine dek....

internetten ve siteden gerekli araştırmayı yaptım.öncelik yüksek kalorili besinler tüketmek ve öğünleri çoğaltmak(besinlerin kalori değerlerini google'da "200 kalori neye denk geliyor" cümlesini aratıp ilk açılan siteye girerek öğrenebilirsiniz)

3 kilo aldım dedim ama 4 kiloya yakın bi kilo artışı oldu.10 günlük zaman zarfında bol bol çerez(çekirdek fıstık fındık v.b) yedim.bu arada 3-4 paket cips yediğimde yadsınamaz kaydirigubbakcemile3

bide bu bölümde başka başlıklarda gördüğüm bişey vardı: gece yatmadan yemek yemek(!) yani yazan arkaşlar neye istinaden yazmışlar anlamadım ama hiç sağlıklı değil. çünkü gece yediğimiz besinler sabaha dek sindirilmezler ve midemizde adeta çürürler! neticede 36-37 dereceyiz! kesinlikle gece yemek yemeyi tavsiye etmiyorum! kilo alıcaksakta bu sağlıklı bi şekilde olmalı....
özetleyecek olursak; öğünleri arttıyoruz. bol kalorili besinler tüketiyoruz...

NOT:bildiğiniz üzre meyvelerin kalorisi çok düşük ayrıca elma ve muz gibi bazı meyvelerde tokluk hissi verir...bunun için meyveleri bu şekilde yemek yerine katı meyve sıkacağında suyunu çıkartıp içmeyi tercih edelim...(vitanimimizide ihmal etmeyelim.su herzaman sağlıktır... bol bol da su içelim...tuzunda suyu tutacağını vücudumuzunda %65'inin su olduğunuda unutmayalım)

dilerim bi faydam olur kilo almak isteyen arkadaşlara.....(biraz karışık yazdım kus bakmayın:kedi:)

mutlu olmana sevindim canım ama bu kadar kısa sürede bu derece artış pek normal gelmedi bana,bi o kadar da hızlı kaybetmemeye dikkat et.

herkesin bünyesi farklı tabi...önemli olan kararlı olmak ve kontrolü kaybetmemek....

tebrikler ama bu da bana pek sağlıklı gelmedi.. sonuçta sürekli çerez ve cips ne kadar sağlıklı olabilir ki ?Esra'ya katılıyorum bence dikkatli ol canım (=

tebrikler ama bu da bana pek sağlıklı gelmedi.. sonuçta sürekli çerez ve cips ne kadar sağlıklı olabilir ki ?Esra'ya katılıyorum bence dikkatli ol canım (=

siz neden bu bölümü cımbızladınız ki ? kaç parafraf yazı yazdım ama herkes nedense oraya takılıyo... sürekli sabah öğle akşam yatsı gece gündüz cips yemişim gibi....! bunlar sadece ekstradan yediğim şeyler... yedim dediysemde yumulmadım...kendi sağlığımı elbetteki herkesten çok düşünüyorum.

ben bu konuyu kilo almak isteyen arkadaşlara katkıda bulunabilmek için açtım!

konunun ana fikri ise; yeterli ve dengeli beslenmek....öğünleri arttırmak...kalorisi yüksek besinler tüketmek...meyvelerden olan vitanim ihtiyacımızıda katı olarak değilde sıvı olarak almak!( içinde sürekli cips yemek diye bişey barındırmıyor! )
yinede tşkler....

neden bu kadar çıkıştığını anlamış değilim?! sonuçta kendin bayağı cips yediğini belirtmişsin ben şahsen kötü bir şey söylediğimi de düşünüyorum sadece çok fazla olduğunu düşündüm diğer arkadaşlarım gibi. merak etme ben de kilo almak istediğim için okudum ve mantıklı gelmedi.. burada herkes yazma hürriyetini kullanabiliyor sonuçta..

sorun sadece cips olayına takılmanız.ben sadece yarcımlı olmak istedim çok zayıf olmak gerçekten çekilmez bişey. sadece o bölümün cımbızlanması bukadar çıkışmama sebep oldu.diğer yazdıklarım hiç önemsenmedi o halde ? hürriyetinize mani değilim. elbetteki herkes görüşünü belirtebilir.ama dedim yha cımbızlama yapmadan objektif olarak yapılırsa yorum ozaman daha makul olur....

haa şunuda belirteyim aldığım kiloyu cipse felan borçlu değilim. kilo kilo cips satılmıyo ? bildiğim kadarı ile... :KK66: gramlık ambalajlarda bulunmakta 3-4 paket diye bahsetmiş olduğum cips toplamda 250 gram gelicektir...umarım kendimi ifade edebilmişimdir...kilo alman dileğiyle...

elimde kocamaaan bi cipso paketi var baylıyorum cipse koca bi bardakta vişne suyum sağlıksız olduğunu düşünmüyrum öyle olsa bile kilo almaya ihtiyacım var yiyorum cipslere gelene kadar ne kadar sağlıksız şeyler var

shegil
kilo almana sevindim canım bende 50 kiloyum biraz daha almam lazım muzu bırakmıştım yine başladım yemeye şimdi muz bana kilo aldırıyo gerçekten

elimde kocamaaan bi cipso paketi var baylıyorum cipse koca bi bardakta vişne suyum sağlıksız olduğunu düşünmüyrum öyle olsa bile kilo almaya ihtiyacım var yiyorum cipslere gelene kadar ne kadar sağlıksız şeyler var

shegil
kilo almana sevindim canım bende 50 kiloyum biraz daha almam lazım muzu bırakmıştım yine başladım yemeye şimdi muz bana kilo aldırıyo gerçekten

Allah razı olsun canım senden gönlüne göre versin.... (= inşallah dilediğin kiloya ulaşırsın...

bu arada bir muzda yaklaşık 100 kalöri var.ama tok tutar derler muz için... bence iştah açıçı şeyler yemeyide ihmal etme (=

arkadaşım ben çok zayıf olmanın çekilmez bir şey olduğunu biliyorum. 49 kiloyum maalesef o yüzden de çözüm arıyorum bence uzatmaya gerek yok bu kadar çıkışacak bir şey de bulamıyorum açıkçası.seni kutladığımı da belirtmiştim.. akannehir

Allah razı olsun canım senden gönlüne göre versin.... (= inşallah dilediğin kiloya ulaşırsın...

bu arada bir muzda yaklaşık 100 kalöri var.ama tok tutar derler muz için... bence iştah açıçı şeyler yemeyide ihmal etme (=[/QUOTi

inşallah canım herkes ulaşsın istediği kiloya almak çok zor alanlar nasıl alıyolar bilmem yani su içseler yarıyo o hesap yanikaydirigubbakcemile3muza devam birde ballı süt içicem şimdi yatıcam

arkadaşım ben çok zayıf olmanın çekilmez bir şey olduğunu biliyorum. 49 kiloyum maalesef o yüzden de çözüm arıyorum bence uzatmaya gerek yok bu kadar çıkışacak bir şey de bulamıyorum açıkçası.seni kutladığımı da belirtmiştim.. akannehir

umarım sende bigün sağlıklı bi şekilde kilo alabileceğin bi metod bulursun ve istediğin kiloya ulaşırsın....tabi, bizimlede paylaşırsan bizde seni canıı gönülden tebrik ederiz...

inşallah canım herkes ulaşsın istediği kiloya almak çok zor alanlar nasıl alıyolar bilmem yani su içseler yarıyo o hesap yanikaydirigubbakcemile3muza devam birde ballı süt içicem şimdi yatıcam[/QUOTE]

15-20 gün önce farkettimki tüm kıyafetlerim emanetmiş gibi duruyo üstümde...dedim ben kilo alcam...önemli olan kararlı olmak istemek...belkide bazen sınırları zorlamak :lepi:

bende arı poleni almayı düşünüyorum. çoçukken annem sağolsun polen-bal-süt karıştırıp hergün koyardı önüme...hem özledim hemde işe yarıyo (=

bende 1,65 boyum 43 kiloydum herkes sinir bozucu sekilde ayyy nekadar zayıfsınn biraz yemek ye vs bilirsiniz işte muhabbetleri yapıyorlardı en sonunda kafya koydum ve internetten arkadaşımın tavsiyesiyle iştah artırıcı bomba die bi toz aldım 300 gram sabah akşam yemeklerden hemen sonra ya sütün içine ya da meyva suyuyla karıştırıp içiyosunuz ilk başlarda inanmadım ama sonrada yani iki ay içinde 7-8 kilo aldım ama sürekli yiyordum (psikoloji önemli) durduramıyorum sürekli yeme hissi yedikçe mutlu oluyrodum ve etrafımdakiler inanılmaz değişimimin farkına varmıştı önceden bol giydiğim pantolonlar artık dar geliyordu yani tabi bi bakıma bünye meselesi doktora gittigimde alma kilon iyi dedikçe bana ve çevreme göre iyi değildi allaha şükür hiç bir hastalıgımda yooktu ama en sonunda kilo aldım ilaç sayesinde düşünenler varsa 65 tl bir kutusu ama kesin alıyosunuz kilo bilginiz olsun birde sahtelerini satanlar var dikkat edin derim 2 kutu kullandım sonra bıraktım aniden bıraktıgım için 1-2 kilo verdim ama suan gayet kilomdan memnunum zayıflarsam tekrar kullanıcam eczaneye sordum yan etkisi ve zararıda yokmuş zamanında çok satılan ilaçlardan biriymiş hihoyyyt

benimde boyum 1,69 , kilom 50 idi en son zayıflamış olabilirim..:1no2:
acilen kilo almak istiyorum kıyafetlerim üzerimde bol bol duruyolar..
benim de bildiğim bi yöntem var ucuz pratik , çörek otuyla balı karıştırıp yemeklerden sonra 1 yemek kaşığı çiğneneyek yiyosun..
denemedim ama başlıcam ..

bende 1,65 boyum 43 kiloydum herkes sinir bozucu sekilde ayyy nekadar zayıfsınn biraz yemek ye vs bilirsiniz işte muhabbetleri yapıyorlardı en sonunda kafya koydum ve internetten arkadaşımın tavsiyesiyle iştah artırıcı bomba die bi toz aldım 300 gram sabah akşam yemeklerden hemen sonra ya sütün içine ya da meyva suyuyla karıştırıp içiyosunuz ilk başlarda inanmadım ama sonrada yani iki ay içinde 7-8 kilo aldım ama sürekli yiyordum (psikoloji önemli) durduramıyorum sürekli yeme hissi yedikçe mutlu oluyrodum ve etrafımdakiler inanılmaz değişimimin farkına varmıştı önceden bol giydiğim pantolonlar artık dar geliyordu yani tabi bi bakıma bünye meselesi doktora gittigimde alma kilon iyi dedikçe bana ve çevreme göre iyi değildi allaha şükür hiç bir hastalıgımda yooktu ama en sonunda kilo aldım ilaç sayesinde düşünenler varsa 65 tl bir kutusu ama kesin alıyosunuz kilo bilginiz olsun birde sahtelerini satanlar var dikkat edin derim 2 kutu kullandım sonra bıraktım aniden bıraktıgım için 1-2 kilo verdim ama suan gayet kilomdan memnunum zayıflarsam tekrar kullanıcam eczaneye sordum yan etkisi ve zararıda yokmuş zamanında çok satılan ilaçlardan biriymiş hihoyyyt

cnm tebrik ediyorum seni kararlılığından ve başarından dolayı....hedefine ulaşmana sevindim...
bende ilaç kullanarak kilo almayı denedim aldımda... ama ilacı bırakınca hepsini geri verdim... sanırım herkeste işe yaramıyo..bünye meselesi....

benimde boyum 1,69 , kilom 50 idi en son zayıflamış olabilirim..:1no2:
acilen kilo almak istiyorum kıyafetlerim üzerimde bol bol duruyolar..
benim de bildiğim bi yöntem var ucuz pratik , çörek otuyla balı karıştırıp yemeklerden sonra 1 yemek kaşığı çiğneneyek yiyosun..
denemedim ama başlıcam ..

bende duymuştum bunu denemekten bi zarar gelmezz çörekotunun faydaları saymakla bitmez...keza balda öyle...

inşallah canım herkes ulaşsın istediği kiloya almak çok zor alanlar nasıl alıyolar bilmem yani su içseler yarıyo o hesap yanikaydirigubbakcemile3muza devam birde ballı süt içicem şimdi yatıcam

15-20 gün önce farkettimki tüm kıyafetlerim emanetmiş gibi duruyo üstümde...dedim ben kilo alcam...önemli olan kararlı olmak istemek...belkide bazen sınırları zorlamak :lepi:

bende arı poleni almayı düşünüyorum. çoçukken annem sağolsun polen-bal-süt karıştırıp hergün koyardı önüme...hem özledim hemde işe yarıyo (=[/QUOTE]

ben 46 kilo falan iken 34 beden giyiyodum pantolon sonra biraz aldım 36 bedene çıktım geçen güünde pantolon kalıbımıdır bilmeme 36 dar geldi 38 aldım inanılmaz mutlu oldum tabbii orantılı kilo almak istiyorum benim kilolar yüzüme vuruyo bide gıdı oluyo ben biraz göbüş ve popo istiyorum aslında başaracığım ama kafaya koydum

anneciğimde bana hergece bıldırcın yumurtası bal süt karışımı yapardı evlenmeden önce ne güzel içerdim şimdi ben oğluma yapıyorum kendimede yapmaya başlasam iyi olacak:kedi:

suna dumankaya nın da kilo almak isteyenler için tarifi vardı
pekmez tahin badem ceviz fındık karıştırılıp
macun kıvamına getirilirip günde 2 kaşık falan yenilcekmiş
ilgilenenler deneyebilir google dan araştırabilir
ben zayıflama yolunda devam :a015:

X