Kızlık Zarı Takıntısı Lütfen Yardım....

arkadaslar yarın ıcın doktordan randevu aldım umarım doktor bana ters bısey solemezde bende rahatca bı nefes alırım sıze haber verırım ne oldugunu ıyı yada kotu ama ıyı olmasını cok ıstıyorum ınsallah zarın hala esnek der

kızlar sımdı doktordan geldım ve doktor bana kızlık zarımın esnek oldugunu ve sadece dogumla yırtılabılecegını soyledı hangı doktora gıdersem gıdeyım yada adlı tıptan kızlık raporu almak ıstesem bıle adlı tıptakı doktorlarda bana kızsın dıye rapor verırlermıs cunku zarın cok esnek dedı

Merhabalar..benm sorunum kızlık..ya suana kadar hiç erkek arkadasım olmadı bnm.fakat mantar nedeniyle peceteyle zorlayarak sildigimden dolayı içeriden küçücük 2 damla kan geldi ama cok ufaktı..2.travmamda çarptm sertce yine silinirken bıktım inanın mantrdan tedavş oldugum halde usandm çarptıgımda ck az kan geldi ama içerdenmi dısardan mı bilmem..özellikle evlilerden bekliorum nolur ilk gece hersey normal olurmu sizce jinekolojk muayene fobim olustu ve ayna ilede görünüyor resmen duvar gbii bişi içerde ltfn yardm..

poskolocum ya bnde aynı seyi durup dururken taktım kafama senin gibi bnde bakmaya çalıstım duvar gibi bşy var ama anlayamıyorum bişi sorcaaktm sana küçük dudakların hemen orkaki seymi bu zar yoksa onun içindeki göremediğimiz seymmi nolur cevap yaz kafayı yicem eyvahedigeldismile bn bsy yapmadım ya durup dururken bakıyım dedim anlayamıyorum ve cok korkuyorummmm

özelden msj atamıyorum inş. burda görürsün cooooooooook cooooooooook cooooooooook cooooooook saol cnm ya ALLAH senden razı olsun ne diyim öle gzl anlatmıssınki şimdi aklım erdi :d atlatan biri olarak cevapladığın ve böle gzl açıkladığın için teşekkür ederim sayende rahatladım cnm valla anneme bile söleyemediğim bi konuda yardımcı oldun ya bana ALLAH razı olsun ALLAH sevdiğine kavuştursun ALLAH evlenince çocuk nasip etsin ALLAH ne muradın varsa versin cok iyisin :)

poskolocum ya bnde aynı seyi durup dururken taktım kafama senin gibi bnde bakmaya çalıstım duvar gibi bşy var ama anlayamıyorum bişi sorcaaktm sana küçük dudakların hemen orkaki seymi bu zar yoksa onun içindeki göremediğimiz seymmi nolur cevap yaz kafayı yicem eyvahedigeldismile bn bsy yapmadım ya durup dururken bakıyım dedim anlayamıyorum ve cok korkuyorummmm

kızlık zari disaridan bakildiginda gorulemez! vajinanin 1-2 cm icerisindedir!

YA ÖLE SILMEKLE ZARMI YIRTILIR YAA gerdek gecesi bile zor yirtilan sey bi peceteylemi yirtilcak :)) tahris olmustur mantardan dolayi o nedenle kan gelmistir hem kizlik gittiginde kanama oluo iki damlayla bitmio bu kanama :))

öle silinmeyle kızlık bozulsaydı dünyada kız kalmazdı :))
buradaki topiklerde kızlıgımız bozulsun die ne çabalar veriliyor
herşey öle kolay degil maalesef.....opuyorumnanaktan
eee tabi takıntı yapmak normal ona diyecek sözüm yok elbette....

ya vajinanın dış dudaklarını tutup biraz çekiyorlar gerçekten açıtıyor bana ilk alttan baktıklarında gözümden otomatik yaş gelmişti sonra alıştım ama sen kendini istediğin kadar kas açık ile kapalı belli oluyor o doktor anlamamış senide stres yapmış boşuna.
nereye gidip baktırmıştınız benim de içimde bu konuda şüpheler var takıntı haline getirdim özel hastanede bakarlar mı ve bu muayenein bi zararı ollmaz değil mi vajinanın dudklarını çekip bakmalrıyla

nereye gidip baktırmıştınız benim de içimde bu konuda şüpheler var takıntı haline getirdim özel hastanede bakarlar mı ve bu muayenein bi zararı ollmaz değil mi vajinanın dudklarını çekip bakmalrıyla
Devlet hastanelerinde bile bakıyorlar ama eline rapor vermiyorlar sadece sana soyuyorlar ben kızlık zarı ıcın gıtmemıstım o yıllar hormonal bozuklukları ıcın gıttıgım de muayene o sekılde oluyordu ve Dr kızlık zarım ile ılgılı bilgi verdıgınde anlamıstım ki onun muayenesi de boyle oluyor canın acıyor ama hıcbır zararı yok

benim de bu konuda endişelerim var doktora gitsem eğer o bölgeye zarar verirse diye korkuyorum çekiştirme ile kızlık zarı zarar görmez değil mi

benim de bu konuda endişelerim var doktora gitsem eğer o bölgeye zarar verirse diye korkuyorum çekiştirme ile kızlık zarı zarar görmez değil mi
Yok canım ya 16 17 yaslarımda oyle cok muayene oldum ki Dr tum gucuyle cekıp ayırıp ısıgı dayayıp muayene ediyordu sonra ben evlendim 2 ay ılıskıye giremedim zor actırdım 😂 baya acık yazdım kusura bakma ama inankı asla zarar vermıyorlar

Bakire olmak cinsel ilişkiye girmemiş olmak demek değil mi? Peçeteyle sildiğinizde zara zarar gelse ne olacak ki? Birlikte olduğunuz kişiye daha önce cinsellik yaşamadığınızı söylersiniz. İnanıp inanmamak onun tercihi. Zar esnek olursa da kan gelmeyebilir. O zaman ne yapacaksınız eşiniz, sevgiliniz elinizden tutacak birlikte bekaret muayenesine mi gideceksiniz?

X