Kızlık Zarı Takıntısı Lütfen Yardım....

her doktor anlar kızlık zarını bence ben evlenmeden agrım çok olmuştu doktora gittim dediki ben bakırelere bakamam dedi ama ilaç verdi agrım geçti bana gelmişken kızlıgına bakayımmı dedim bende nedenki ben kendimden eminim dedim isteyenlere bakıyorum dedi evlenmeme 4 ay vardı baktırdıgımda çok geride kızlıgın dedi adam profesördü gittigim hatta sorun yasıcaksın bana geliceksin dedi bende dalga geçiyo bu adam nerden bilecek dedim alt tarafı zar degilmi kolay yırtılır dedi çok kalınmış evlendim adam haklı çıktı vallahı inanmazsınız kanamam çok oldu doktor baktıgında bana dedigim çıktı dedi malesef operasyon geçirmek zorunda kaldım doktor uyutup kendi bozmak zorunda kaldı çünkü damar ım çatlamış ondan kan durmuyor dedi uyuttu kalktıgımda hersey bitmişti ama esim bir bütdet yanıma yaklasamadı tabi igne vurdu kanamam dursun diye allahtan o tranvayı 5 ayda anca atlattım ben bir doktora gitsen her seyi biliyor malesef

her doktor anlar kızlık zarını bence ben evlenmeden agrım çok olmuştu doktora gittim dediki ben bakırelere bakamam dedi ama ilaç verdi agrım geçti bana gelmişken kızlıgına bakayımmı dedim bende nedenki ben kendimden eminim dedim isteyenlere bakıyorum dedi evlenmeme 4 ay vardı baktırdıgımda çok geride kızlıgın dedi adam profesördü gittigim hatta sorun yasıcaksın bana geliceksin dedi bende dalga geçiyo bu adam nerden bilecek dedim alt tarafı zar degilmi kolay yırtılır dedi çok kalınmış evlendim adam haklı çıktı vallahı inanmazsınız kanamam çok oldu doktor baktıgında bana dedigim çıktı dedi malesef operasyon geçirmek zorunda kaldım doktor uyutup kendi bozmak zorunda kaldı çünkü damar ım çatlamış ondan kan durmuyor dedi uyuttu kalktıgımda hersey bitmişti ama esim bir bütdet yanıma yaklasamadı tabi igne vurdu kanamam dursun diye allahtan o tranvayı 5 ayda anca atlattım ben bir doktora gitsen her seyi biliyor malesef

peki cnm benm doktor neden emin olamaadıı fazla göremedim dedii sncta babamın kızı deil bana ii bişiler sölesinn bilmiyorum yaa bidahada gitmem yaniii alttan muayeneyee

Sen neden bukadar bu olayı takıyorsunki ben anlam veremedim.. Madem bukadar hayat meselesi senin için, ozaman daha özenli dikkatli olmaya çalış. Sana tavsiyem başka bir doktora git bu ne böyle yok çok derindeymiş bunları gececeksiniz rahim ağzınızdamıymış çok merak ettim sizin kızlık zarınız, yoksa yumurtalıklarınızdamı? doğru şeyler yazalım lütfen sonuçta belki bilgi almak isteyen genç kızlar okur onları neden yanlış yönlendirelim...
Evet herkezin bedensel organları farklıdır ama bu demek değildir kimse görüp anlayamaz
Eski zamanlarda doktorlarmı köylere ulaşırdı ebeler varmış bunuda gözardı etmeyelim.

Sen neden bukadar bu olayı takıyorsunki ben anlam veremedim.. Madem bukadar hayat meselesi senin için, ozaman daha özenli dikkatli olmaya çalış. Sana tavsiyem başka bir doktora git bu ne böyle yok çok derindeymiş bunları gececeksiniz rahim ağzınızdamıymış çok merak ettim sizin kızlık zarınız, yoksa yumurtalıklarınızdamı? doğru şeyler yazalım lütfen sonuçta belki bilgi almak isteyen genç kızlar okur onları neden yanlış yönlendirelim...
Evet herkezin bedensel organları farklıdır ama bu demek değildir kimse görüp anlayamaz
Eski zamanlarda doktorlarmı köylere ulaşırdı ebeler varmış bunuda gözardı etmeyelim.

haklısın zaten önem verdigim için erkek arkadası edinmedim parmak sokmadım yanii dimii.silmemde kafamda tasarladıgım bişi değildi hanım efendi.bi anda kazaleten gitti peceteyle elim..yani ögüt vermişsiniz sahip cıksaydın demişsiniz resmen ama ben fazlasyla titizimki hem bi halt yemedm hemde takıntılıyımm tmmı

sevtunn cnm doktorlar bazen anlamadıgından bi incelemeye sokarlarmıs bazı kızlarıı ama bnm gttgm dktor sanırım biraz becerkszdi tamda fobime uygun seçmişim helal bana:KK43: zaten yırtılmıs demedi zede gibi ufack bişi gördm ama ilişkin olmadysa önemli deil tekrar bakmayalım seni germek istemiyorum daha fazla canın yanıo cnkü kendini çekiorsn dedi

takma kafana zar çok kolay yırtılacak birşey değil. değil yırtılsa da kanama 1 kereye mahsus değil en azından benim başıma öyle gelmedi... dert etme boşuna üzeüyorsun kendini. ilişki yaşamadığın halde esnekde olabilir.

cnm cok haklısın eminim ilk ilşkm oldugu için kanıcam bende fkt bu doktor sinirimi bozdu yaa kız deilsnde demedi kızsında demedi yanii

takma bence bu kadar bu konuya sonuçta sen kendinden eminsin

sadece biraz tahriş olmuştur vajinan o kadar

kızlık zarı öyle kolay kolay yırtılmaz silinmeyle

haklısın zaten önem verdigim için erkek arkadası edinmedim parmak sokmadım yanii dimii.silmemde kafamda tasarladıgım bişi değildi hanım efendi.bi anda kazaleten gitti peceteyle elim..yani ögüt vermişsiniz sahip cıksaydın demişsiniz resmen ama ben fazlasyla titizimki hem bi halt yemedm hemde takıntılıyımm tmmı

İyi güldürdünüz beni ilahi poskolo:roflol:
Ben özen den bahsetmişim siz oooo nerelere götürmüşsünüz bağlamışsınız alkisalkisalkis Halt yeyip yememeniz beni hiç ilgilendirmez bundan emin olabilirsiniz.
Sadece üzüldüm, üzülmem hala bukadarmı cahiliz bu konularda...

İyi güldürdünüz beni ilahi poskolo:roflol:
Ben özen den bahsetmişim siz oooo nerelere götürmüşsünüz bağlamışsınız alkisalkisalkis Halt yeyip yememeniz beni hiç ilgilendirmez bundan emin olabilirsiniz.
Sadece üzüldüm, üzülmem hala bukadarmı cahiliz bu konularda...

yok sen hiç üzülme ozaman kıyamaaaamm:))) valla psikolojm bozulduu ama sayenzde az cok düzeldm saolunn ben en cok gittigim doktora kzdmm düşünün ki bana dioki ilşki yasadnmı yk diorm yırtk varmı diorm az dio ama anatomide o olablr dio snraa bişi yok rahat ol zede bile deildir dio yani ikileme düştü kadın hehehhehehe

poskolo zaten kızlık muayenesinde iç dudaklar dışa yukarı çekilir ki zar görünsün aslında kötüye kullanılır diye bunları yazmayacaktım ama bu böyledir
eğer zardaki çentik vajina duvarına kadar uzanıyorsa buna yırtık denir,eğer uzanmıyorsa çentik denir ve kişinin anatomosinde de vardır.bir hasta kendini kasarsa,çentik mi yırtık mı ayırt etmek zordur,onu bırakın bugün ilişkiye girsen zarın yırtılsa 15 gün sonra,bu ilişki dün mü oldu 10 yıl önce mi oldu bilmek imkansız hale gelir.
buradan kim sana " yapma tatlım bak kanayacaksın kesin" falan derse yalan söylemiş olur.esnek kızlık zarı ortada 1.5-2 cm ve üzeri çaplı delik olan kişiye denir.bu sebeple penis girer ama yırtılmaz.ancak doğumda yırtılır.
ilk ilişkide kızlık zarı genellikle saat 6 hizasından yırtılır.zar dediğimiz şey aslında et uzantısıdır,o kadar kolayca da yırtılamaz.
aklıma sana zarla ilgili anlatabilecek başka birşey gelmiyor.en kısa zamanda bu psikolojini bozabilecek derecedeki kızlık zarı obsesyonundan kurtulman dileğiylevereliniortak

dogru ama hadi dielim bişi yapmadım doktorla diyalogum aynen şöyleydi...doktor dediki baktıktan snra ilşki yasadınmı hayır dedm.eminmisin dedi tabiki dedimm..ya ufak bişi gördüm yırtık gbi fkat anatominde bu olabilir senin dedi cok derinde oldugu için kendini sen kasıncaa fazla bakamadım dedi.bende dedmkii yırtılmışmı dedm ufak gördüm ama emin deilim dedi cinsel ilşkin olmadıysa korkma seninki derindee parmagını okadar sokamamıssındırdedi..bişi olmaz dedi.yani hem ii hem kötü konustuu ilşki yasamadıgımı anlayabilirdi darlıktan biçimden bilmiyorum nedn ısrarla sordu :KK43:

Bazı bayanlar, evlilik dışı ilişkiler yaşarlar.
Fakat bu, tam bir birleşme olmaz, yüzeysel olarak birliktelik olur.
Fakat bayanlar yinede ''acaba kızlık zarım bozulmuş mu?'' diye teredütte kalırlar. Kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamak için; hekime başvururlar.
Hekime direkmen ''ben erkek arkadaşımla yüzeysel olarak birlikte oldum, ama yinede korkuyorum acaba kızlık zarım bozulmuş mu?'' diye söyleyemezler.
Başka bahaneler uydurarak ''acaba kızlık zarım bozulmuş mu?'' diye soraralar.

Gittiğiniğiniz hekimde: sizi anlamaya çalışmış. ''Gerçekten; erkek arkadaşıyla birlikte olmuş, kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamak istiyor ya da gerçekten, söylediği gerçek? ''
ışte bunu anlamak için, ısrarla sormuş size.

Korkmanıza gerek yoktur, kzılık zarınız sapasağlam. Ve bozulmak için, sabırla duruyor yerinde kaydirigubbakcemile3
Anladınız umarım!...

Bazı bayanlar, evlilik dışı ilişkiler yaşarlar.
Fakat bu, tam bir birleşme olmaz, yüzeysel olarak birliktelik olur.
Fakat bayanlar yinede ''acaba kızlık zarım bozulmuş mu?'' diye teredütte kalırlar. Kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamak için; hekime başvururlar.
Hekime direkmen ''ben erkek arkadaşımla yüzeysel olarak birlikte oldum, ama yinede korkuyorum acaba kızlık zarım bozulmuş mu?'' diye söyleyemezler.
Başka bahaneler uydurarak ''acaba kızlık zarım bozulmuş mu?'' diye soraralar.

Gittiğiniğiniz hekimde: sizi anlamaya çalışmış. ''Gerçekten; erkek arkadaşıyla birlikte olmuş, kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlamak istiyor ya da gerçekten, söylediği gerçek? ''
İşte bunu anlamak için, ısrarla sormuş size.

Korkmanıza gerek yoktur, kzılık zarınız sapasağlam. Ve bozulmak için, sabırla duruyor yerinde kaydirigubbakcemile3
Anladınız umarım!...

sağoll ebrucum duymak istediklerimi yazmıssıın cnm bnmde aklıma bu geldi :) fakat ben o sandalyede bile zor actımm ordan anlaması da lazımdıı.ama dediğin gibi inandırıcılık yönnden meraktan yani sorabilir böle bişeyi.

Merhabalar..benm sorunum kızlık..ya suana kadar hiç erkek arkadasım olmadı bnm.fakat mantar nedeniyle peceteyle zorlayarak sildigimden dolayı içeriden küçücük 2 damla kan geldi ama cok ufaktı..2.travmamda çarptm sertce yine silinirken bıktım inanın mantrdan tedavş oldugum halde usandm çarptıgımda ck az kan geldi ama içerdenmi dısardan mı bilmem..özellikle evlilerden bekliorum nolur ilk gece hersey normal olurmu sizce jinekolojk muayene fobim olustu ve ayna ilede görünüyor resmen duvar gbii bişi içerde ltfn yardm..

canım ayna ile nasıl görüyosun anlamadımki
kişi kendisi zarı göremezki
okadar kolay değilki bunu görmek
ancak doktor muayene edipte görür

duvar gibi bişey derken nasıl yani?????????

poskolo ben de senin gibi bu konuda aşırı takıntılıydım. evlendiğim gün ilişkiye giremedim kastım kendimi neyse ertesi gün güç bela oldu ama kan gelmedi. ben kan gelmeyince çok moralim bozuldu eşime lütfen bi jinekoloğa gidelim sen de yanım da ol dedim. tamam dedi. beraber gittik. alttan muayene oldum. ben de çok bağırdım muayene sırasında ağladım hatta. eşim de yan odada sesimi duymuş:) doktor ikimize birden açıklama yaptı. zarım esnekmiş. daha önce herhangi bir deformasyon olmamış. kendimi rahat bıraktığım birilişki sırasında kan gelebilirmiş. hatta zarımın şeklini bile çizip eşime gösterdi anlattı falan. birkaç ay sonra bende kanama oldu. hatta ondan sonra da 3 4 ay sonra tekrar kanamam oldu. yani doktor kanaman olabilir diye uyarmasaydı belki korkup bu kan ne dicektim. yani doktorlar senin zarını yapısını şeklini ne kadar kanayacağını bile anlayabilirler. bence sen hiç korkma. evlendiğin gün eğer kanaman olmazsa ozaman bir jinekoloja gidin birlikte. hatta elinden tut sen götür onu. bakire halinle bidaha alttan muayene olma bence.

Kesinlikle olmam bidaha cnm büyük konusmayımde..evet gelmezse eşimle giderim senn yaptıgın gibi fakat korkum şu hadi ben zarar werdiysem ve eski bi yırtık derse die..okadar pişmanım ki muayene olduguma cnm anlatamam inan kan görsem onlardan bilecektm fkt sanırım sana aletle bakmıslardır bana bişi yapmadı actı baktı fkt parmak müdaahalesinde cglk attm resmen.sanırım arkayı göreblmek için yaptı bişiyler..neyse cnm cok saol.uyarılarını dikkate alıcam.:a015:

Canlarım.... Size söylemem gerektigini düşündüm..annemle tekrar doktora gttm aynı doktora smear sonucu için gittik..temiz cktı smear..Annem doktora dediki cok taktı kafasına bunu dedi kzlk için bişeyi varmı doktor hanım dedi.doktorda hayır cok derinde yani bi inceleme varms ona alması lazmms beni görebilmesi için dediki yazık etmemek istedm canına dedi cnkü ilşki yaasamamıssın kzm germek istemiorum fazla derini dedi.ılişkide bile zor bozuluyor parmakla asla hele silmeyle asla ve asla dedi.en incesi bilee et gibi dedi.Git kızım derdin yok dert arıosun dedi :)) zarar wersende kızsın merak etme dedi

Canlarım.... Size söylemem gerektigini düşündüm..annemle tekrar doktora gttm aynı doktora smear sonucu için gittik..temiz cktı smear..Annem doktora dediki cok taktı kafasına bunu dedi kzlk için bişeyi varmı doktor hanım dedi.doktorda hayır cok derinde yani bi inceleme varms ona alması lazmms beni görebilmesi için dediki yazık etmemek istedm canına dedi cnkü ilşki yaasamamıssın kzm germek istemiorum fazla derini dedi.İlişkide bile zor bozuluyor parmakla asla hele silmeyle asla ve asla dedi.en incesi bilee et gibi dedi.Git kızım derdin yok dert arıosun dedi :)) zarar wersende kızsın merak etme dedi

ohhh sende rahatlamışsındır artık kaydirigubbakcemile3

X