Nöroloji - Beyin ve Sinir Hastalıkları Unutkanlık için hangi Dr'a gitmeliyim?

bende çok unutuyorum yaa,yaşlılarıda solladık biz :sinifsinif: birisi bi kaç bişi sölüo yap et die ilk sölediğini unutuyorum snra gidipte soramıom yiyorum azarı bilmiyorumkismile bakalım ne zmna kadar sürecek bu durum...havuç suyu çok iyi imiş unutkanlığa ama hiç denemedim...deneyen varmı arkadaşlar..

2 yaşından itibaren her şeyi hatırlamamla övünürdüm hatta evimizin bahçesindeki çiçeğin adını anneme söylediğimde şok olmuştu bana detaylarıyla herşeyi anlattırıp ağzı açık kalmıştı.
o zamanlar henüz 2 yaşındaymışım ben !

işte böyle zehir gibi hafızaya sahipken şimdi bir çok şeyi hatırlamakta güçlük çekiyorum hemde öyle böyle değil.
bu beni korkutmaya başlamıştı o vahim hastalığın belirtisimi acep demiştim içim rahatladı.
tez zamanda test yaptırmalıyım.

1 hafta önce izlediğim filmin konusunu hatırlamıyorum
2 hafta okuduğum bi roman vardı çok beğenmiştim bırakın içeriğini romanın adını bile hatırlamıyorum
dün annemle bi mağazadan çıktık anneme çıkar çıkmaz 'biz burdan ne aldık' diye sordum
sevgilimle 2 gün önce neden kavga ettiğimizi hatırlamıyorum
bir de ben zaten vitamin hapları kullanıyorum kan testi de yaptırmıştım yakın zamanda değerlerim normaldi
korkmaya başladım gerçekten umarım önemli bişey yoktur:KK50:

ya bende bu konudan müzdaribim isimleri aklımda tutatmıyorum yaşım 27 ama hafıza bakımından beynımı çok yorgun hissediyorum komsularımın dahi ismını unutuyorum varmı böyle birsey yaa:KK43:eskiden hiç böyle diğildim:KK43:

ya kızlar aynı aynııııııııııı hepinize katılıyorum nişanlımla kavga ediyoz kırıp geçiriyoz ortalığı az sonra bende tık yok hele ertesi gün nolduki oluyorum hatta artık dün kavga ettikmi en son ne zaman ettik ne yüzünden di diye kendime soruyorum ders çıkarmam gerek sıkıntılarımızdan ben unutuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK43: kişileri isimleri dün naptıgımı offf ya bide kalender oldumki sormayın dünya yıkılsa noluyo olucam..bir b12 bunu hallederse alnından öptüm o ilacı:2:

X