Philips,arzum,siemens????????

iceblue

ღ♥♥tatLı aŞkıM♥♥&#43
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
141
1
36
KIZLAR KÜÇÜK EW ALETLERİNDEN HANGİSİ İYİ LÜTFEN CVP YAZMADAN GEÇMEYİN ARZUMUN ŞUNLARI İİ PHİLİPSİN ŞUNLARI İYİ DİYE AYRI AYRI SÖYLEYEDE BİLİRSİNİZ ÇOK ZORLANIYORUM.:............................:bbo:

philips ütü ve meyve sıkacağı iyi
başka birşeylerini kullanmadığım için yorum yapamayacağım

bende çeyizime philipsin ütü almayı düşünüyorum ama hangisini alıcağım bilemiyorum.ıyi olduğunu duydum

philipsin ütüsü, elektrikli süpürgeleri,katı meyva sıkacağı çok güzel. arzum hakkında fazla bbilgim yok.sadece narenciye sıkacağını almayı düşünüyorum. benim ütüm ve elektrikli süpürgem philips

Blender olarak Braun. Zaten Braun dünyanın en çok satan blender markası diye yapıyor tanıtımını, kalitesine şüphe yok o nedenle :KK66:

Ben bundan aldım geçenlerde. Çok beğenerek aldım hem de hem mikser hem blender hem de rondo çok az yer kaplıyor.

BRAUN MR 4050 MULTIQUICK ADVANTAGE DOĞRAYICILI ÇIRPICILI EL BLENDER SETı

mtbraun4050.jpg

mikserde hangi marka sizce???

canım üni döneminde stand hostesi olarak fakir ev aletlerinde çalışmıştım orda dikkatimi çeken bütün tanınmış markalar hepsi çinde üretiliyor sadece arzum türkiyede bence kesinlikle arzum özellikle mutfak robotu ve çay setinde kesinlikle arzum ve arzumdan memnıun olan çok kişi biliyorum bende arzum alcam

philips ütü, kettle, katı meyve presi ve ekmek kızartma makinesi kullanıyorum, hepsinden memnunum, tavsiye ederim.

canım üni döneminde stand hostesi olarak fakir ev aletlerinde çalışmıştım orda dikkatimi çeken bütün tanınmış markalar hepsi çinde üretiliyor sadece arzum türkiyede bence kesinlikle arzum özellikle mutfak robotu ve çay setinde kesinlikle arzum ve arzumdan memnıun olan çok kişi biliyorum bende arzum alcam

canım benim onların hepsi yalnızca ucuz insan gücü dolayısıyla çinde üretim yapıyorlar yani bir nevi sömürü:))yoksa hammaddeleri çin malı değil...

araştırmalarım sonucunda philipsin ütüsü arzumun ise tost makinası iyiymiş.kullananlar cok memnunlar....

blender olarak braun. Zaten braun dünyanın en çok satan blender markası diye yapıyor tanıtımını, kalitesine şüphe yok o nedenle :KK66:

ben bundan aldım geçenlerde. çok beğenerek aldım hem de hem mikser hem blender hem de rondo çok az yer kaplıyor.

braun mr 4050 multıquıck advantage doğrayıcılı çırpıcılı el blender seti

[ımg]http://images.hepsiburada.com/assets/mag/500/mtbraun4050.jpg[/ımg]

kaça aldın canım ben bundan yada mr6550 olanından istiyorum

Ben mıkserı phılıps rondoyu tefal aldım blendır kaldı onuda braun dÜŞÜnÜyorum Çok saolun....................... Çaycı arÇelık ıımı sızce ekmek yapma mak. Ne Önerıyosunuz

ben ütüyü philips azur GC4620 aldım.Blendır philips HR 1372 aldım.Tost makinesi de philips HD4440 aldım tost makinesinin ızgarası çıkanlardan aldım bulaşık makinesinde yıkayabiliyosun.Hepsi çok güzel çok memnunum.ıyiki almışım diyorum.Özellikle ütüyü ısrarla tavsiye ederim.tek kelimeyle süper.

ben ütüyü philips azur GC4620 aldım.Blendır philips HR 1372 aldım.Tost makinesi de philips HD4440 aldım tost makinesinin ızgarası çıkanlardan aldım bulaşık makinesinde yıkayabiliyosun.Hepsi çok güzel çok memnunum.İyiki almışım diyorum.Özellikle ütüyü ısrarla tavsiye ederim.tek kelimeyle süper.

canım bu ütü dikey ütüleme yapıyor mu?

dikey denemedim canım hiç ama buhar gücü yüksek olduğundan yapar diye düşünüyorum philipsin sitesine gir bak ordan özelliklerine çok memnunum ben ütümden

X