boşandığı kocasıyla tekrar evlenenler!

MERHABA ARKADAŞLAR..
6 AY ÖNCE EŞİMLE ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDIK(9 yıldır evliydik..4 ve 2 yaslarında iki cocugumuz var)..EŞİM BİRKAÇ AYDIR PİŞMANLIKLARINDAN,YAŞANAN AYRILIĞIN ONU KENDİNE GETİRDİĞİNDEN BAHSEDİYOR VE BENİMLE YENİDEN EVLENMEK İSTİYOR..O HERŞEYİN ÇOK GÜZEL OLACAĞINA İNANDIĞINI SÖYLÜYOR AMA BEN BİR TUHAFIM AÇIKÇASI..BAZEN İSTİYORUM,BAZEN ÇOK KARAMSAR OLUYORUM,YA YİNE AYNI SORUNLAR YAŞANIRSA DİYE..ARANIZDA BÖYLE BİR TECRÜBE YAŞAYAN VAR MI?BOŞANDIĞI KOCASIYLA YENİDEN EVLENENLER DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM.
Bence imkansız değil. Ben de boşansam yine kocamla evlenirdim sanırım 😂😂

MERHABA ARKADAŞLAR..
6 AY ÖNCE EŞİMLE ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDIK(9 yıldır evliydik..4 ve 2 yaslarında iki cocugumuz var)..EŞİM BİRKAÇ AYDIR PİŞMANLIKLARINDAN,YAŞANAN AYRILIĞIN ONU KENDİNE GETİRDİĞİNDEN BAHSEDİYOR VE BENİMLE YENİDEN EVLENMEK İSTİYOR..O HERŞEYİN ÇOK GÜZEL OLACAĞINA İNANDIĞINI SÖYLÜYOR AMA BEN BİR TUHAFIM AÇIKÇASI..BAZEN İSTİYORUM,BAZEN ÇOK KARAMSAR OLUYORUM,YA YİNE AYNI SORUNLAR YAŞANIRSA DİYE..ARANIZDA BÖYLE BİR TECRÜBE YAŞAYAN VAR MI?BOŞANDIĞI KOCASIYLA YENİDEN EVLENENLER DENEYİMLERİNİ PAYLAŞIRSA ÇOK SEVİNİRİM.
Aile danışmanlığı alabilirsiniz. Tabi karar verirken mantiginizla vermeye calisin

MERHABA ARKADAŞLAR..
Ben 4 kez boşanma davası açtım her seferinde mahkemede seviyorum yalvarıyorum Aileler birde iki kıZım var diye onlar babasız büyümesin diye kabul ettim en son bir çocuk daha yapalımdedi herşey düzelecek dedi erkek olur dedi yaptık en büyük hayali erkek oldu 2 aylıktı ayrıldık aldattı kendinden büyük 15 yıldır tanıdığımız çocuklarımın Halası olan bir kadınla son 4 yılla çok pişman oldum şans verdiğim için ama oğlumun doğacağı varmış diyorum iyiki diyorum şimdi çok mutluyuz bin şükür

X