Aksesuar meme

TozToprak

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
1.211
27
merhaba kızlar

koltuk altında aksesuar memesi olupta ameliyat olan varmı acaba aranızda???

koltuk altında şişlik oluyo yani anlayacağın dışardan belli oluyo bildiğin gibi meme değil yani

Ben oldum canım 10 gün sonra 5 ay olacak. Senin öğrenmek istediğin nedir???

Ben oldum canım 10 gün sonra 5 ay olacak. Senin öğrenmek istediğin nedir???

merhaba

meme küçültme ameliyatı oldum onun ağrısı sızısı bitti derken bide bu çıktı.ameliyatta genel anestezimi yoksa lokal anestezimi kullanıldı dikişlerin falan kaç günde iyileşti çok iz oldumu fiyat olarak ne tuttu öğrenmek istediklerim bunlar şimdilik

merhaba

meme küçültme ameliyatı oldum onun ağrısı sızısı bitti derken bide bu çıktı.ameliyatta genel anestezimi yoksa lokal anestezimi kullanıldı dikişlerin falan kaç günde iyileşti çok iz oldumu fiyat olarak ne tuttu öğrenmek istediklerim bunlar şimdilik

Hay Allah ya keşke meme küçültme ameliyatında çıksa ikisini birden olurdun. Benim hamilelikte ve sonra süt verirken şişti koltuk altlarım. Genel anestezi altında oldum çünkü benim sağ taraf özellikle aşırı büyümüş tüm koltuk altımı kaplamıştı, iğneye dayanamazdım valla. Kolay iyişeşiyor, 1 haftada iyileştim. Koltuk altındaki izden girildi. 2000 TL ödedim 5 ay önce. Geçmiş olsun canım.olumunekankayizsmile

Merhaba aynı problem bendede var ameliyatı nerde oldunuz acaba ve sorun oluyor mu iyileşmesi ne kadar sürüyor cevap verebilirseniz çok sevinirim.

X