Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da bebek kreşi buldum..

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.968
11
36
evime yakın 0-6 yaş grubu kreş buldum çok hoşuma gitti.
şimdilik çalışma planıma kadar günde 3-5 saat götüreceğim bi nevi oyun grubu gibi..
bir süre sonrada tüm gün kalacak ve ücreti falanda baya cazip geldi memnunum..
bu tarz kreş arayan varsa özelden yardımcı olurum... yerimseniben

benim özelime yazabilirmisin canım.nerede bu kreş.ben de böyle bir yer arıyorum kızıma

canım burdan da yazabilirsin? biliyorsun ben de arayıştayım...

çok sevindimsenin adına...

neresi acaba?

reklam olur diye çekinmiştim.
eryaman harikalar diyarı karşısı : çiğdem bebek evi
sabak 7 akşam 7 açıklar ve bu saat içinde istediği kadar kalırsa ayda servis dahil 390 isteniyor.
benim gibi part time olursa ücret değişiyor..
kreştekiler hep bayan ve olgun yaşta anne..

teşekkürler canım. ama eryaman bana çok uzak... ben çankaya tarafında arıyorum. senin evine yakın, fiyat da bana acayip uygun göründü. hatta servis de dahil. baya bir uygun. yarım gün ücreti mi bu?

hayır canım bu tam gün ücreti.
ve kreşin dizayn kaliteside çok hoş..
öyle 1.ci sınıf denenmesede hoş :)
o zaman yeşil portakal bebek evini düşün derim ama onda haftada 3 gün 300 lira ise full time haftanın hergünü 1000 lira falan istermiki (?) bilemiyorum...

merhaba bakıcı düşünmezmisiniz diye rahatsız ettim kendimi bakıcı adı altına da sokmak istemiyorum ama adımız öyle piyasada anaokulu öğretmeniyim gaziosmanpşada oturuyorum ilgilenirseniz veya ilgilenen arkadaşlarınız olabilir görüşmek isterim acil iş arıyorum senağlamahoşçakalın

reklam olur diye çekinmiştim.
eryaman harikalar diyarı karşısı : çiğdem bebek evi
sabak 7 akşam 7 açıklar ve bu saat içinde istediği kadar kalırsa ayda servis dahil 390 isteniyor.
benim gibi part time olursa ücret değişiyor..
kreştekiler hep bayan ve olgun yaşta anne..

Ben de eryamanda oturuyorum. Kreş ya da bakıcı arıyorum. Bahsettiğin kreş fiyat olarak çok uygun. Senin çocuğun ne zamandır bu kreşe gidiyor. Halen memnunmusun? Kreşin telefon numarasını verirsen sevinirim.

Ben de eryamanda oturuyorum. Kreş ya da bakıcı arıyorum. Bahsettiğin kreş fiyat olarak çok uygun. Senin çocuğun ne zamandır bu kreşe gidiyor. Halen memnunmusun? Kreşin telefon numarasını verirsen sevinirim.

ben bebeğimi artık götürmüyorum.
ÇİĞDEM KREŞ VE ANAOKULU - SİNCAN/ANKARA Yuva, Anaokulu, Çocuk Evi, Okul Öncesi, Kreş bu internet siteleri. gerekli bilgiyi alabilirsiniz sanırım.
eğer link çıkmazsa arama butonuna çiğdem yuva ankara yazın ordanda ulaşabilirsiniz..
yanlız sizin bebeğiniz 7-8 aylık sanırım burası 1 yaş üstü kabul ediyor..
7-8 aylık bebekleri kabul eden bildiğim bir kreş var fakat çankayada...

bu arada bi iki gitmemizde memnun kaldık.çalışanlar gülecen ve sevecen kişiliklere sahipler.. fakat bazı ailevi problemlerim yüzünden gitmiyoruz artık.

tşkler canım.ben 10aylık olunca vermeyi düşünüyorum.çankaya bize uzak tabii
en iyisi bi bakıcı bulmak olcak galibaa

benim kızımın gittiği kreşi önerebilirim aarzuu istersen? öyle süper lüks bi yer değil ama bizçok seviyoruz kreşimizi.. çok ilgililer,yardımcılar ve güler yüzlüler.. istediğiniz her seyi sorup cevap alabilirsiniz :)
Eryaman Evleri'nin tam karsısında..

benim kızımın gittiği kreşi önerebilirim aarzuu istersen? öyle süper lüks bi yer değil ama bizçok seviyoruz kreşimizi.. çok ilgililer,yardımcılar ve güler yüzlüler.. istediğiniz her seyi sorup cevap alabilirsiniz :)
Eryaman Evleri'nin tam karsısında..

tam olarak nerde ve ismini sorabilirmiyim bebeklere uygunmu?
bende eryaman evlerinin orda atakentteyim. olursa bana orası daha yakın tabi..

tam olarak nerde ve ismini sorabilirmiyim bebeklere uygunmu?
bende eryaman evlerinin orda atakentteyim. olursa bana orası daha yakın tabi..

atakentteyseniz biliyorsunuzdur, Su Güneş Kreş.. bebeklere de bakıyorlar..rakam konusunda bişi diyemem çünkü bize biraz indirim yapmıslardı.. sabah 6:30 da açıyorlar yanlıs bilmiyorsam ve 19:00 a kadar da açıklar.. c.tesi günleri eğer istek olursa bi ücret karsılığı yine bakabiliyorlar..müdiresi Ümmühan Hanım, 2 daireyi birleştirmisler bide alt katta daire alıp koca bi oyun alanına cevirmisler..tiyatro gösterileri, ara ara sağlık taramaları oluyor (en sonuncu cuma günüydü) servisleri de var ama bebekler için uygun olmaz sanırım :)
bence bi görün.. Hatta Havin in annesi tavsiye etti diyip fiyatı da değiştirebilirsiniz belki :)
sevgiler

atakentteyseniz biliyorsunuzdur, Su Güneş Kreş.. bebeklere de bakıyorlar..rakam konusunda bişi diyemem çünkü bize biraz indirim yapmıslardı.. sabah 6:30 da açıyorlar yanlıs bilmiyorsam ve 19:00 a kadar da açıklar.. c.tesi günleri eğer istek olursa bi ücret karsılığı yine bakabiliyorlar..müdiresi Ümmühan Hanım, 2 daireyi birleştirmisler bide alt katta daire alıp koca bi oyun alanına cevirmisler..tiyatro gösterileri, ara ara sağlık taramaları oluyor (en sonuncu cuma günüydü) servisleri de var ama bebekler için uygun olmaz sanırım :)
bence bi görün.. Hatta Havin in annesi tavsiye etti diyip fiyatı da değiştirebilirsiniz belki :)
sevgiler

atakentte yeniyim 1 hafta oldu taşınalı :)
araştıracağım teşekkür ederim sevgiler...

benim 22 aylık oğlum yeşil portakal bebek evine gidiyor ve memnunuz. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
X