Terkedenler birgün geri döner mi?

gerçekten seven dönüyor sanırım..okul yıllarımda sevmiştim birini çok.terk etti beni bir gün ansızın çok üzülmüştüm..uzun zaman toparlayamadım kendimi sonraa yıllar sonra tam 5 yıl dile kolay geçtiğimiz yaz bulmuş beni bir şekilde uzunca konuşmalar yaptık.hala seviyorum dedi.evlenmem senden başka kimseyle vs..ama bende bişiy kalmamıştı kii..oturup beklemek çok yıpratır insanı biş ekilde toparlanmak gerekiyor,sağlık elden gitmeden..

5 yıl mı akannehir offf neler olur insanın hayatında 5 yılda yaa şaka gibiler bu erkekler sırnaşık şey 5 yıl bekle sen sonra ''ben geldimmmmmdelikafadulden''
olduuuuuuuuuu başkaaa?sırnaşık şey

5 yıl mı akannehir offf neler olur insanın hayatında 5 yılda yaa şaka gibiler bu erkekler sırnaşık şey 5 yıl bekle sen sonra ''ben geldimmmmmdelikafadulden''
olduuuuuuuuuu başkaaa?sırnaşık şey

evet canımm tam 5 yıl.ve ben o zaman deseysim ( geçtiğimiz hazirandı bu da) hadi gel yeniden başlayalım vs...on evlenirdi benimle.çok kere de dile getirdi zaten..sevmek böyle bişiy sanırım,ama o kadar az ki bunu yaşayan yaşatan...yada aynı zamanda aynı duyguları hissetmek çok zor gerçekten..:sinifsinif:

canım çok üzüldüm ama sen zaten ne yapman gerektiğini biliyorsun kısa zamanda toparlayacağına eminim :teselli: sadece biraz zaman...

sağolsun toparlanmama fırsat bırakmadan geri döndü bi de bana diyo sen ayrıldın die :eek:klava: iyi bi dayak istio :mymeka:

beni terk edeli 2 ay oldu ...ne aradı ne sordu ..çok ağladım üzüldüm bu yaz evlenicektik ne olduğunu bile anlamadan sessiz sedasız gitti hayatımdan..telefında söyledi..tahmin edersinizki yıkıldım hala da yıkıntılar var..herkes döner diyor..pişman olucak diyor..bende beklemiyorum artık bırakıp giden insandan hayır gelirmi bu saatten sonra hadi döndü diyelim eskisi gibi olur mu?çok acıttıı canımı çok...

aklım ve kalbim arasında sıkışıp kaldım..çırpınıyorum seviyorum ama

geride kalanın yapması gereken tek şey onsuz yaşamayı öğrenmek ve unutmak..
zamanla olur belki unuturum

valla karakterlere göre deişiiyor. mesela ben, sadece bir defa terk ettim ve öle sebepsiz de deildi. zaten terk ediyosam muhakak geçerli bi sebebim ardır. ve muhakak beni çok kırmıştır ki onu böle sevmeme rağmen terk ediyorum. dönmedim. bi kere daha olsa yine dönmem. ama o bi kere terk etti hemde yok yere. bi süre bekledim o döner deim hatasını anlicak dedim. dönmedi sonra aylar geçti mevsimler geçti. tam alıştım artık gelmez gelmesinide istemiyorum diye kandırmaya başlamışım kendimi.. tam o ara döndü. meğer ben hep kendime yalanlar sölemişim unuttum dye. o çıkıp geldiğinde ilk gün ki gbi sevdiğimi anladım ama ne fayda. yarama tuz basmasından başka bi işe yaramadı:KK43:

sewiyorsa ve sebepsiz gitmişse senin suçun yoksa kesinlikle dönerr bikere bi kızı ağlatan ahını alan erkeğin vay haline diyorum asla yerde kalmıyor kadınların gözyaşları bizzat yaşadım en sert taş gibi dediğim dedik adam sebepsizce bir mesajla gitti sustum ağladım ağladım ve olacakları bekledim Döndü ben hiç unutmadımki özledim hemde çook diyerek odunlarda birgün döner:1ninca:..........Şu varki kırılan kırılıyor ve ne yapsa yapışmıyor yerine dönse nolcakkki yarım ve onun olarak yaaşrsın sadece dönüşleri hiç görmezsin gidişler hep aklında !!

sewiyorsa ve sebepsiz gitmişse senin suçun yoksa kesinlikle dönerr bikere bi kızı ağlatan ahını alan erkeğin vay haline diyorum asla yerde kalmıyor kadınların gözyaşları bizzat yaşadım en sert taş gibi dediğim dedik adam sebepsizce bir mesajla gitti sustum ağladım ağladım ve olacakları bekledim Döndü ben hiç unutmadımki özledim hemde çook diyerek odunlarda birgün döner:1ninca:..........Şu varki kırılan kırılıyor ve ne yapsa yapışmıyor yerine dönse nolcakkki yarım ve onun olarak yaaşrsın sadece dönüşleri hiç görmezsin gidişler hep aklında !!

kesinlikle haklısın..
kadınları yok yere ağlatan, ahlarını alanlar acısını çekiyolar ..
belki erken belki geç..
erkeklerin hammaddesi odundur, çok güzel yanarlar, öyle bi yanarlar ki hem de :eek:lmaz:

kesinlikle haklısın..
kadınları yok yere ağlatan, ahlarını alanlar acısını çekiyolar ..
belki erken belki geç..
erkeklerin hammaddesi odundur, çok güzel yanarlar, öyle bi yanarlar ki hem de :eek:lmaz:

yansınlar fazlasıyla hakediyor çoğu....

...Kimdi giden kimdi kalan
Aslında giden değil
Kalandır terkeden
Giden de
bu yüzden gitmiştir zaten...

MURATHAN MUNGAN

valla döner.
dönmeyenini görmedim ben.

gerek bıraktığı enkaza bakmak için döner,
gerek ego tatmini olsun, diye...

kimi zaman unutamadığından döner, kimi zaman boşta kaldığından döner, kimi zaman sadece yatmak için döner, kimi zaman aşk acısı çekiyordur teselli için döner.

kimi zaman aklı başına gelir,kimi zaman ondan iyisini bulamayacağını anlar.

aslında teoriler üretmeye bile lüzum yok.
o kadar basittir ki,
bir şarkı duyar,aklına gelirsiniz döner.
ortak bir arkadaşınızla karşılaşır, döner.
facebook'ta resminizi beğenir, döner.
rüyasında görür, döner.
alkol alır,sarhoş olur,duygulanır; döner.
özler,döner.
senden başkasını sevmedim, der. döner.

dönüyolar...
belkı ozlem belkı bı anlık belkı bosluk belkı unutamamk belkı sadece kendını yoklamak yada hatrlatmak ıcın...sebep cok ...
azcık yerın farklıysa donuyolar...

erkekler kesin dönüoo.şu zmana kadar yaşadıklarıma bakılırsaa kesin sonuç buyerimseniben

X