Bebeğim rüyasında çok ağlıyor ve korkuyor, normal mi?

zemmrax

hastasiyim......
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2009
622
0
Oglum uyurken cok rüya görüyor. Bazen rüyasinda gülüyor ama genelde daha cok agliyor,inliyor ve korkuyor. bende buna cok üzülüyorum. kimbilir yavrum neler yasiyor rüyasinda nelerle mücadele ediyor diye düsünüyorum.
Sizdede bu böylemi bebekleriniz ayni durumdami, normalmi acaba. Yavrum cok aci cekiyor gibi görünüyor. icim parcalaniyor benimde.......... senağlama senağlama mafoldumben

Oglum uyurken cok rüya görüyor. Bazen rüyasinda gülüyor ama genelde daha cok agliyor,inliyor ve korkuyor. bende buna cok üzülüyorum. kimbilir yavrum neler yasiyor rüyasinda nelerle mücadele ediyor diye düsünüyorum.
Sizdede bu böylemi bebekleriniz ayni durumdami, normalmi acaba. Yavrum cok aci cekiyor gibi görünüyor. icim parcalaniyor benimde.......... senağlama senağlama mafoldumben

canım gazını iyice çıkarıyomusun gaz sancısından da yapıyo olabilir. korkması içinde, uyurken kollarını serbest bırakma penye battaniyesine sar kollarını hareket ettirdikçede korka bilir. tabii okumakta lazım ayetel kürsiyi oku mutlaka yatırırken.inş çabul geçer anne yüreği dayanmıyo demi ahh ahh

canım ben de aynı topiği acmıstım biray öncesinde aynı durum bizde de vardı hala da var ama normalmiş..olurmus bebeklerde..korkma sürekli oku..

hayir tv ye bakmiyor. gazini bazen cikariyorum. gaz sorunu okadar yok.

daha cok minicik olduklari icin tv de gördügü renkler ve görütüler cok sık degısdıgı ıcın hem ilgisini cekiyor ama ayni zamanda ona fazla geliyor. sonradan onu uykusuna yansıyabiliyor.yada mesela birgün cok evde gürültü oldu birden cok insan vardi cocukd buna alisik degil nasil huysuz olmaya baslar, ona benzer birsey.

X