soğukluk hissetmek

babykuzum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
444
0
arada bi soğukluk hissedilmesinde ilşki bitmiş mi demektir arkadaşlar.yada geçici bi durummudur.soğukluk hisseden varmı yada CADIARZU

araya bir kere sogukluk girmişse......artık o ilişkidende bir hayır gelmez.....bence
tabi eger sevgi aşk kuvvetliyse yeniden canlandırılır aradaki sorunlar kalkarsa belki eski düzenine girer...
zorda olsa...

olur arada normaldir.. paniğe gerek yok.. bi kaç gün görüşmeyip özleyince eskisinden de güzel oluyor..

Erkek soğumuşsa kırmız alarm

Kadın soğumuşsa,erkeğin tavrına bağlı olarak alarm değişir.

her iliskide siddetle asik hissedilen ya da tahammulsuz hissedilen anlar olabilir... dusunsenize her gun, her an, hic inissiz cikissiz ayni sekilde ayni tavirda davranilabilir mi? bir sure abartili asik hissedersiniz, bir sure kabugunuza cekilirsiniz. zaten hep guzel davranan, ara sira uzaklasmayan insandan ben korkarim, cunku o sogursa tam sogur gibi gelir.

ben 6 yıllık ilişkimde böle hissettim sevgimden ve ondan eminim ama böyle oldu çok da birbirimize saygı duyarız hiç seviyesizlik yaşamadık.inşallh bu günleride aşıcaz onu gerçekten seviorum

ben 6 yıllık ilişkimde böle hissettim sevgimden ve ondan eminim ama böyle oldu çok da birbirimize saygı duyarız hiç seviyesizlik yaşamadık.inşallh bu günleride aşıcaz onu gerçekten seviorum

çok pardon burcun ne kaydirigubbakcemile3
bende soğudumu çabuk soğurum huyum çıksınkaydirigubbakcemile
bazen bana da oluyor
ama tahammül edemeyeceğim birşeyse geri dönüşü zaten olmuyor
sebepsiz yere ise geldiği gibi gidiyoropuyorumnanaktan
çok sorun etme
biz de 4,5 senedir beraberiz normal bence:1ninca:

çok pardon burcun ne kaydirigubbakcemile3
bende soğudumu çabuk soğurum huyum çıksınkaydirigubbakcemile
bazen bana da oluyor
ama tahammül edemeyeceğim birşeyse geri dönüşü zaten olmuyor
sebepsiz yere ise geldiği gibi gidiyoropuyorumnanaktan
çok sorun etme
biz de 4,5 senedir beraberiz normal bence:1ninca:

ben terazi o akrep canım evet inan sebepsiz oluo.aynı dedğin gibi pat diede gidio:1hug:

Sogukluk degilde monotonluk daha dogru bence,olabilir biraz ayri kalipta birbirinizi hala cok ozluyorsaniz hersey yolunda demektir..

hmm bence de soguklugun nedeni gecirilen uzun yillar ve monotonluk olabilir.
bi gun tut kolundan ve cok degisik birsey yapmaya gotur bence bu soguklugu bir sekilde asmaya calis degilse gittikce buyuyebilir.
iliskilerde inis cikislar normaldir ama soguklugu cabucak telafi etmezsen bi bakmissin yabanci gibi olmussun.
heycan getirin biraz iliskinize farkli birseyler yapin gerci 6 senede yapcak bisey de kalmamistir belki ama olsun siz yeniden sans taniyin kendiinize de iliskinize de.

arada bi soğukluk hissedilmesinde ilşki bitmiş mi demektir arkadaşlar.yada geçici bi durummudur.soğukluk hisseden varmı yada CADIARZU

sogukluk gecici olabilir...ayni zamanda basiniza gelecek bazi olumsuzluklarin habercisi de olabilir...dogru yorumlarda bulunabilmemiz icin durumunuzla ilgili daha cok bilgi vermelisin tatlim a.s.

Son düzenleme:
soğukluk gün içinde yaşananlarla ilgili bence eğer saygıyı elden bırakmazsanız sıcaklık hakım olur.:kahve:

hmm bence de soguklugun nedeni gecirilen uzun yillar ve monotonluk olabilir.
bi gun tut kolundan ve cok degisik birsey yapmaya gotur bence bu soguklugu bir sekilde asmaya calis degilse gittikce buyuyebilir.
iliskilerde inis cikislar normaldir ama soguklugu cabucak telafi etmezsen bi bakmissin yabanci gibi olmussun.
heycan getirin biraz iliskinize farkli birseyler yapin gerci 6 senede yapcak bisey de kalmamistir belki ama olsun siz yeniden sans taniyin kendiinize de iliskinize de.[/QU

canım 6 yıl ama biz öle her allahın günü görüşemiyoruz zaten haftada 1 ,2 haftada 1 falan böle yani bu hissi kısa sürede aşabilcem geçici bişey eminim.ama bir an önce geçsin.:a015:

soğukluk derken ne oluyor

sesini duymak istemiyor musun? yüzünü görmek istemiyor musun?söyledikleri kulağını mı tırmalıyor

bu tür şeylerse geçici diyemeyeceğim :bbo:

Arada öyle oluyor, zamanla en ufak birşeyde ya da bir anda bir bakmışsın hizlerin eski haline dönmüş insan sürekli aynı ruh halinde kalamıyor ki..dert etme sevgin bitmiştir diyede kendini sorgulama oluyor arada :)

Olur öyle canım ya takma kafana .
Bazen banada oluyo sonra bi tatlı sözüyle düzeliyorum :asigim:

çok teşekkür edrim size.her ilşkide oluomuş bazen dememki.ona bu duygumla bi yanlış yapmak istemedim.zaten şuanda herşey yolunda çok şükür.evlenceğim insan ondan başkası o olmamalı

X