istanbul anadolu yakası fotoğrafçı yardımı

ozzlem83

AREN DOĞU
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
598
1
41
arkadaşlar istanbul anadolu yakasında oturuyorum ve fotoğrafçı arıyorum hem fiyat olarak hemde kalite olarak bildiğiniz iyi bir yer varmı.. delikafadulden lütfen yardım
ataşehirde foto didem diye bi yer var ama orayıda bilmiyorum bilen arkadaşlar varmıı:Saruboceq:

canım anadolu yakasında neredesin bide nikah mı düşünüosun yoksa düğün mü?

acıbademde asil vardı canım cadde üzerinde çok güzel çekimi vardı ama şimdi ümraniye caddeye taşınmış ,acıbademde hala var bitane ama aynı kişi değil , geçen bende aradım 2 ay sonra gelcem diye acıbademe stüdyo acıcam oraya daha rahat gelirsin demişti ümraniye çok kalabalık oluyomuş ..... benim görümcemin resimlerini çekmişti çokta güzeldi ... fiyatıda 400-450 civarıydı kocaman albüm kalın kitap gibi bir sürü resim cd vs vardı ...

acıbademde asil vardı canım cadde üzerinde çok güzel çekimi vardı ama şimdi ümraniye caddeye taşınmış ,acıbademde hala var bitane ama aynı kişi değil , geçen bende aradım 2 ay sonra gelcem diye acıbademe stüdyo acıcam oraya daha rahat gelirsin demişti ümraniye çok kalabalık oluyomuş ..... benim görümcemin resimlerini çekmişti çokta güzeldi ... fiyatıda 400-450 civarıydı kocaman albüm kalın kitap gibi bir sürü resim cd vs vardı ...

bi arkadaşım acıbademde biyerden bahsediyodu belki aynı yerdir resimleride güzeldi bi soruşturayım fiyatlarıda idealmiş teşekkür ederimmm öpüyorummmopuyorumnanaktan

ben nişan fotolarımı orda çektirdim süper oldu istersen yollarım sana dekorları gör

yani hayat colorda.hatta int sitesinde benim 2resmim var nişan kısmında otantik bi elbise giymiştim bordo üstü pullu desenli falan:)

ayyy gördüm gördüümmmm renkli gözlü dimi nişanlın o sunuz :))))) çooooooooookkkk güzell allah mutluluğunuzu daiimm tesinnn cnmmmmm

hehehhe sağol canım evet. bak tavsiye ederim hayatcolor u biz bugün gittik görüştük dışmekan 16fotoyu 600e yapıyolar nakit. ayrıca bitane büyütüyo cd yapıyo 2tane de aile albümü veriyo.6şar resim var içinde. siz nakit verin pazarlık yapın belki daha da iner ama pişman olmazsınız büyük ihtimal biz yine oraya gtcez dışmekan çekimi olcak busefer

hehehhe sağol canım evet. bak tavsiye ederim hayatcolor u biz bugün gittik görüştük dışmekan 16fotoyu 600e yapıyolar nakit. ayrıca bitane büyütüyo cd yapıyo 2tane de aile albümü veriyo.6şar resim var içinde. siz nakit verin pazarlık yapın belki daha da iner ama pişman olmazsınız büyük ihtimal biz yine oraya gtcez dışmekan çekimi olcak busefer

ımmmm evet orayada bakmak lazım dış mekanı nerede çekecekler

Maltepede yağkut var, 2 ay önce artistik poz çektirmiştim :)) gayette güzeldi, adam çok rahatlatıo gayet doğal ve yüzünü tamamen fotoshop falan yapıp donuk hale getirmio.. Hatta bi albüm vardı orda örnek olarak koymuş müthiş güzeldi, bizde orda çektiricez kaydirigubbakcemile2

Maltepede yağkut var, 2 ay önce artistik poz çektirmiştim :)) gayette güzeldi, adam çok rahatlatıo gayet doğal ve yüzünü tamamen fotoshop falan yapıp donuk hale getirmio.. Hatta bi albüm vardı orda örnek olarak koymuş müthiş güzeldi, bizde orda çektiricez kaydirigubbakcemile2

Fiyatları nedir canım dış mekan felan mı yaptırıyosun ?

dış mekan fiyatlarını öğrenmek istiyorum ben de anadolu yakasındayım ben..tecrübesi olan lütfen paylaşşsın

X