Güven Hastanesi Kadın Doğum..

hatic_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2009
151
0
Merhaba arkadaşlar.
Kontrollerim için Güven Hast.Dr Meral hanıma gidiyordum fakat kendisi görevinden ayrıldı.Şuan yerine Dr.Aslı Yücetürk ve Dr.Sibel Sarıkaya dönüşümlü olarak bakıcaklarmış.Bu doktorlar hakkında fikri olan varmı?Yorumlarınızı bekliyorum..

canım slm öncelikle.tabiki ve kesinlikle sibel sarıkaya.onun kadar muhteşem bir doktor bulamazsın.benim tavsiyem sana sakın tereddüt yaşama.bana güven

canım slm öncelikle.tabiki ve kesinlikle sibel sarıkaya.onun kadar muhteşem bir doktor bulamazsın.benim tavsiyem sana sakın tereddüt yaşama.bana güven
merhaba, ben de 4. aydan itibaren meral hanıma gidiyordum, şimdi aslı hanım yerine bakıyor dediler ona randevu verdiler. Dr. Aslı Yücetürk hakkında bilginiz var mı?

merhaba, ben de 4. aydan itibaren meral hanıma gidiyordum, şimdi aslı hanım yerine bakıyor dediler ona randevu verdiler. Dr. Aslı Yücetürk hakkında bilginiz var mı?

Masal06 tavsiyelerin için teş.ederim cnm.Zaten hast.değiştirmek istemiyordum.Umarım soylediğin gibidir Aslı Ve Sibel hnm.Dönüşümlü oldukları için birini seçme hakkım olmıcak gidince görücez artık.Haftaya Endokrin iki hafta sonrada Kadın Doğuma gidicem hayırlısı bakalım...

Konunuz içeriği nedeniyle Doktor Ve Hastane Tavsiyeleriniz Başlığına taşınmıştır.

benimde cuma gününe randevum var..serpil hanım dediler ama sanırım sibel hanım olacaktır.umarım iyi bi doktordur.buradan deneyimlerimi yazacağım

aysunil serap hanım demişsin yenimi başladı bu doktor.aslıyla sibel hanım var ama iki haftadır onlarda bakmıyodu yani kadın doğuma bakan dr.henüz yoktu.Ayın 18inde başlıyabilir demişlerdi.Eğer yeni bi doktordansa rand.un deneyimini paylaşırsan sevinirim..

dün güven hastanesi ndeydim.baya büyük hastane.öncelikle park sorunu aşırı seviyede bundan haberiniz olsun.sibel hanım dan randevu alınmış.ona gittik.oldukça genç bir bayan.ama pozitif birisi.pek hastada olmadığı için uzun uzun ilgilendi.eğer genç doktorlara güvenmiyorsanız gitmeyin:KK70:
ben ikili test için gittim.ense kalınlığı ölçümü ve kan tahlili gerekiyor.kanımı verdim.enseyi ölçtürdük..350 lira tuttu.ama benim bağkurum ödenmediği için oldu.sigortasız muayene 216 lira.sigortanız varsa arayın bi sorun bence..

guven hastanesine telefon açtık ama kadın doğum bölümünde doktor yok bölüm kapandı dediler????!!!!

X