Güven sorunu :(

sevvi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
14
0
ben 3 senedir bir birliktelik yaşıyorum evlilik yolunda ilerliyoruz ama kafam çok karışık.ilişkimizde sürekli güven sorunu var bu da benden kaynaklanıyor.baştan anlatıcam beni etkileyen bir kaç meseleyi uzun olucak biraz.birlikte olduğum kişi başka bir şehirde yaşıyor ve bana karşı söylediği bir kaç yalanını yakaladım.ben ona karşı çok açık davranmıştım her konuda ve yalandan hoşlanmadığımı üzülecek dahi olsamda bana karşı dürüst olmasını istemiştim çünkü ben onu üzme pahasınada olsa dürüstüm.bence yalanın küçüğü veya büyüğü olmaz yalan yalandır.ben üniversite mezunuyum erkek arkadaşımsa üniversite terk.ilk ilişkimiz başladığında çalışıyordu sonra işten çıkmış ve bana söylemedi.gün içersinde konuşmalarımızda hep işte olduğunu söylüyordu.daha sonra kendi iç sesime dinleyerek ortaya boş bir zarf attım o da yedi ve böylelikle itiraf etmek zorunda kaldı işten ayrıldığını.bu beni etkiledi tabi ama üstünde fazla durmadım.çünkü bir erkeğin çalışmıyor olmasını gururuna yediremediğini iş bulana kadar bu yalanını sürdürmeye çalıştığını söyledi.sanki ben onu işten çıktı diye irdelicekmişim gibi.neyse hoş gördüm ama çalışıyorum dediği o boş zamanlarında ne yaptığıda hep aklıma takıldı..benden önce doğal olarak bir ilişkisi varmış.bu kişide kız kardeşinin arkadaşı.kız sırıl sıklam aşıkmış anlatılanlara göre ama benimki ilgili değilmiş ve olamayacağını yürümeyeceğini anlaması için çıktığını söyledi.2 hafta falan sürmüş ilişkileri.benimle birlikteyken kız kardeşinin arkadaşı gelip evlerinde rahatlıkla kalabiliyordu bu da doğal olarak beni rahatsız etti. daha önce ilişki yaşadığı bir bayanla her ne kadar kız kardeşinin arkadaşıda olsa aynı evde kalıyor olmaları bana ters geliyordu.bunu belirttim erkek arkadaşıma o da gelme diyemem ama geldiğinde diyolok içersine girmem dedi.o şahısla herhangi bir ortamda görüşmesini istemediğimi söyledim o da kabul etti.aradan baya bi zaman geçti bi gün faturaları yatırıcam diye haber verdi bana evde olmuyacağını söyledi.çok safım.akşam telefon açtı ve arkadaşlarını gördüğünü söyledi onlarla takılmış foto falan çekilmişler face de görürsen şimdiden haberin olsun dedi.bu arada bende kız kardeşiyle netten sohbet ediyorum.o da bana arkadaşlarıyla toplandıklarını yanlarında erkek kardeşininde olduğunu foto falan çekildiklerini fakat erkek kardeşinin face ye koymamaları için uyardığını falan söyledi.çekilen fotolardan bir kaç tane bana gönderdi.ama yinede face yi açıp baktım başka foto eklenmişmi diye ve eklenmiş bana gönderilen fotolardeki kişiler dışında bir kişi daha vardı o da eski kız arkadaşıydı ve büyük ihtimal bu arkadaş toplantısı daha önceden planlanmış bir toplantıydı.bu konuda da yalan söyledi görüşmeyeceğim dedi aynı ortamda eğlenmeye gitti.açıklamasıda şu oldu faturaları yatırdım kız kardeşim beni çağardı gel diye gittiğimde o kızda oradaydı bende ayıp olmasın diye kalkamadım ortamdan dedi.he bu arada tek bir mekanda oturulmamış 2 mekan gezxilmiş fotolardan anladığım kadaryla.neticede arkadaşlarına ayıp olmasın diye bana ayıp edip hiçe saymayı göze almış.tabi böyle bir şey söylediğimde aaa olurmu aşkım ben seni çok seviyorum hiç bir şey için seni değişmemde hiçede saymamazlık etmem diyor.arada ufak yalanlar söylemeye devam etti yüzüne vurmamaya çalıştım.şu an asker kendisi.askere gitmeden önce erkek arkadaşlarıyla buluştular küçük bir eğlence yapıcaklarını söyledi.arkadaşlarıyla toplandıklarında beni aradı bende sordum kız kardeşin ve onun arkadaşlarıda varmı diye yok canım erkek erkeğe takılıyoruz dedi.askere gittikten sonra öğrendimki öğrendiğim kişide kız kardeşi o toplantıda kız kardeşi ve onun arkadaşlarıda varmış.niye bana bu kadar yalan söylüyor neden güvenimi her defasında sarsıyor.çok seviyorum seni seninle olmazsa kimseyle olmaz sana bişey olsun kendimi öldürürüm diyen kavga etsek benim için ağlayan birisi neden bana bu güvensizliği yaşatıyor.her defasında affettiğimde yeni bir milat diyorum yalan söylemicek artık diyorum yine tutunmaya çalışıyorum ama hep allah önüme çıkartıyor ben bi çaba harcamadan yalanlarını.ben ona tutunmak isterken o tutunduğum dalı kırıyor.güvenmek için ben çaba harcıyorum ama boşuna çıkıyor bu çabalarım.şimdi askerden izne geldi kız kardeşiyle bu arkadaş eğlencesini konuştuğumu onlarında orda olduğunu bildiğimi bilmiyor.sadece soğuksun bana karşı diyor.nasıl soğuk olmayayım ki şu ana kadar her söylediği yalanmış gibi geliyor artık bana. sadece şunu söyledim yüzüme bakarak yalan söylüyorsun o da ne zaman söylemişim hangi konuda diyor.benimde aklıma bir defa söylese gelirdi hangi yalanı söylediği ama o kadar çok varki diyorum hangisi olduğunu bilmiyor benim ağzımdan almaya çalışyıromuş gibi geliyor.ne yapıcam bilmiyorum.hiçmi beni kaybedeceği aklına gelmiyor hiç mi demiyor bu kızın karşısına güvenebileceği birisi çıkarsa beni bırakır diye.veya bunların hepsini göze alarakmı söylüyor bunları.kaybetmeyi çoktan kabullenmişmi.ne yapıcam bilmiyorum çok seviyorum ama emin değilim evlilik konusunda sadece sizinle paylaşmak istedim yaşadığım duygularımı.okuyan ve yorum yapanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
kısa ve net söylüyorum ilişki içinde yalan varsa yürümez
yürürse de sen mutsuz olursun

cnm
kusura bakma agır olacak ama
bu adamdan sana hayır gelmez
yol yakınken don
guven cok onemlı bır ılıskıde
bende zamanında cok guvendım
ve aldatıldım
aynı sehırdeydık ustelık
yalanları 1 1 cıktı ortaya
lutfen belkı sımdı uzuleceksı ama 1 kere uzuleceksın
hakkında hayırlısı olsun

sana yalan söylemiş ve bir kez değil yakaladığın halde birçok kez söylemiş bence en son yakaladığın yalanını söyle ve kesin tavrını koy bi ciddiyetini görsün senin yine yaparsa salla gitsin yalan söyleyen adamdan hayır gelmez heleki şuanda sevgilisiniz evliyken düşünemiyorum bile

sana yalan söylemiş ve bir kez değil yakaladığın halde birçok kez söylemiş bence en son yakaladığın yalanını söyle ve kesin tavrını koy bi ciddiyetini görsün senin yine yaparsa salla gitsin yalan söyleyen adamdan hayır gelmez heleki şuanda sevgilisiniz evliyken düşünemiyorum bile

evet canım bende aynı şekilde bu gece konuşucam kesin tavrımı koyucam güvenebileceğim başka bir erkek çıkarsa onu bırakmamdan korkup korkmadığını sorucam.vereceği cevaba göre haraket edicem.eyer tekrar bir yalanını daha yakalarsam bu sefer sessiz sedasız açıklama imkanı bile vermeden çıkıcam hayatından.sürekli yalan söylüyormu diye acabalarla bi ömür geçiremem 3 senemi verdim bir ömrü veremem.

guven temelı saglam olmayan hıcbı ılıskının yuruycenı dusunmuyorum..
yarın obursu gun evlılıkde ne yapacaksınız pekı?..herseyı tartıpda dusunmelısınız
bukadar yalan var ıse ortada dusunulmelıdır..
ama yalan soylemesınıns ebebı ne onu anlıyamadım sızle dıyalogu nasıl ?..

canım tecrubeyle sabıt yalan soylıyorsa her daım soyleyecek

hep yalanlarının bahanesı olacak......

cok ıyı dusun...

yalan konusunda bu kadar hassarken oda her seferınde yalan soylıyorsa sen cok uzulursun

yalan söylemek için sebep aradığını sanmıyorum eyer öyle sebeplerle yalan söylenicek olsa benim çok sebebim olurdu çünkü çok kıskanç birisi.dışarı bir yere gidecek olsam yalnız gitmemi istemez, yazlıkta sahilde denize girecek olsam mutlaka aile bireylerinden birinin olmasını ister, herhangi bir erkek arkadaşımla bir masada oturup sohbet etmemi istemez böyle bişey olamazmış neticede yalana sebep arıcak olsak bu baskılarla benim yalan söylüyor olmam gerekirdi.
bana kısıtlamalar getiren beyefendi kendisinden rica ettiğim küçük şeyleri yapmakta zorlanıyor.tek istediğim dürüst olması beni kıracaksa bile dürüstlüğüyle kırsın o zaman kabullenmesi daha kaloy olur.ama o nedense gizli saklı işler yapmayı seviyor kendini akkıllı zannediyor sanırım ama ben yalanları için araştırma dahi yapmıyorum bana yalan söylüyormu söylemiyormu diye.bi yerden önüme geliyor yalanları.sinirim bozuluyor ben bunu hak ediyormuyum diyorum.birde üzerine inkar etmesi cabası oluyor iyice sinirleniyorum.korkuyorum psikolojim bozulacak.bu ilişkim bitse ilerde bir birlikteliğim olursa nasıl güvenirim onuda bilmiyorum.paronoyaklaşmaya başladım onun yüzünden.

neden guvenecegın bır erkegın karsına cıkmasını beklıyosun ılla hayatında bırımı olmalı

neden guvenecegın bır erkegın karsına cıkmasını beklıyosun ılla hayatında bırımı olmalı

anlayamadım hep yalnızmı olmalı insan? güvenebileceğim hayatımı birleştirebileceğim birinin çıkmasını beklemek kadar doğal bişey yok.

canım yaşadıkların üzücü ve evet güven kırıcı şeyler.benim gözlemlediğim bir durum var erkeklere dair katılıp katılmayacağını bilmiyorum ama şu ki; eğer bir erkek seni çok kısıtlıyor, her hareketini kontrol altına almak istiyorsa kendiyle ilgili bir durumu vardır.daha da açığı kendisi bu gibi şeyleri yaptığı için( seni kısıtladığı konularda) senin yapmanı istemiyordur yada senden ters bir düşünce uyandırmaay çalışıyordur.benim de arkadaşından anladığım bu oldu.böyledir demiyorum tabii birebir ama bu doğrultuda düşünebilirsin.bence başka biriyle kıyas yoluna gitme.herkes kendi içinde, kendine özgüdür.sadece O ' na olması gerektiği gibi olmasını söyle.açıkça konuş kafana takılan konularda,illa birini ortaya sunmana gerek yok.bu konuşmalrdan sonra süreci takip edersin durumunda değişiklik var mı diye..ama sanmıyorum ki (üzgünüm ne yazık ki) yapı meselesidir diye düşünüyorum,değişiklik olsun..uzun bir ilişkiymiş o yüzden biraz gözlemle dedimm..zaman çok şeyi değiştirebilir,sevgiyle kal..

gel keyfim gel keyif çatmak için kız arkadaşına yalan söyle.sözüne sadık kalma.

bu adamla son kez konuşmaya bile değmez, vaktine yazık:kahve:

cnm otutup bi kere konuş eğer böyle devam ederse bitecek de
sonra yanlış yaparsa o zaman noktala...

çok saolun arkadaşlar.oturup konuştuk ve ortaya ilginç bir durum çıktı.baştan söylemek istemediğini ama artık fazlasıyla yıprandığımı görünce bana söylemek zorunda kaldığını söyledi.kız kardeşi psikolojik tedavi görüyormuş bazı ruhsal sorunları varmış.şimdi diceksiniz bu konuyla ne alakası var.bunlar iki kardeş ve kız kardeşi erkek arkadaşıma çok düşkün bir bayan.hatta benim için erkek kardeşine onu benden dahamı çok seviyorsun beni daha çok sev diyebilen bir bayan.bu arada 28 yaşında kız kardeşi.erkek arkadaşımda kardeş sevgisi farklı hayatımı birleştirmek istediğim sevgilime karşı olan sevgim farklı diyor,psikolojik tedavi gördüğü kısmı dışında bu konuşmayı daha önce bana anlatmıştı.şimdi gelelim son konuşmamıza.formu açtığım yazıda belirtmiştim eski kız arkadaşıyla görüşmesini istemediğim halde kız kardeşinin arkadaş toplantısında bir araya gelerek görüşmüşler ve bu durum beni üzmüştü.işte o gün faturaları yatırmaya gittiğinde kız kardeşi ısrarla gelmesini istemiş geç oldu uzaktayım beni almaya gel diye mecbur kaldım diyor gitmeye kız kardeşimin eve getirmek için dedi.ama gittiğim de arkadaşlarının yanından kalkmak istemedi senin rahatsız olduğunu söyledim ama geç saatte dönemem eve dedi mecburen oturdum fotoğrafların çekilmesinide o istedi ve netede o koydu dedi.aranızın bozulmasını istemediğim için bunu söylemedim biriniz kız arkadaşım biriniz kız kardeşim, sizde kardeş gibi olun istedim dedi.son olaydada erkek arkadaşıma sordum askere gitmeden önce erkek erkeğe eğlenceye gitmiştiniz kız kardeşin onun ve arkadaşlarınında o toplantıda olduğunu söylüyor neden bana yalan söylemek durumunda hissettin kendini diye.erkek arkadaşım ne zaman kız kardeşim varmış ben erkek arkadaşlarımla birlikteyken kız kardeşimin bizim yanımızda ne işi var dedi.çok sinirlendi nasıl böyle atıp tutabiliyor dedi.bende safım ya niye atsın kız diyorum sen yine yalan söylüyorsun bana diyorum.çıldırdı erkek arkadaşım ben yalan söylemiyorum diye sonra kız kardeşini çağırdı ve benim yanımda ona sordu sen kız arkadaşıma neden böyle söylüyorsun diye.kız ben öyle birşey söylemedim ki dedi.ben şok tabi.ne dedim sen bana o toplantıda ben ve arkadaşlarımda vardı demedinmi.hayır dedi pişkin pişkin ben öyle bişey söylemedim dedi.inanamadım yüzüme baka baka ben öyle birşey söylemedim diyordu.yeminler ediyordu.anlatamam kelimelerle arkadaşlar ordaki durumumu.tamam dedi erkek arkadaşım bir daha konuşmucaksın kız arkadaşımla.bende dedim zaten istese konuşmam.senin yüzünden benim başım beleya giriyor ve ilişkim zedeleniyor yalanların ve hayal ürünlerin yüzünden dedi kız kardeşine erkek arkadaşım.işte sonra tedavi gördüğünden bahsetti kız kardeşinin.ruhsal sorunları varmış.sanırım benide kıskanmış olabileceğini söyledi.beni üzmeye çalışıp erkek arkadaşımdan ayrılmamı sağlamaya çalışıyordu bence.halen şoktayım o kadar saf bir kız gibi duruyordu ki inanamıyorum halen.4 seneden fazladır tedavi görüyormuş ilaçlar alıyormuş.bir yandan üzülüyorum onun için bir yandanda beni sebepsiz yere yıprattığı için sinirleniyorum.gözümde çok aciz bir konumda.erkek arkadaşımla şu an durumumuz çok iyi her şeyi anlattığı için de o da rahatladı bende.size konuşmanın sonucunu yazma gereği hissettim.hiç bir şey için üzüp yıpratmayın kendinizi.ben hasta birinin hayal ürünleri yüzünden sağlığımdan oluyordum.hepiniz sevgiyle kalın.herhangi bir gelişme olursa buradan yazarım.

Son düzenleme:
Senin adına sevindim canım. Benim durumum çok daha vahim. Ben 5 yılllık bir flört döneminden sonra bu sene evlendim. Onun sevgisinden eminim. bende çok seviyorum. Evleneli 7 ay oldu. evliliğim ilk günleri eşimin evdeki bilg. getirmesiyle beni internet üzerinden aldattığını öğrendim. dünyam başıma yıkıldı. Hiç beklemezdim güvenim sonsuzdu. Ve bunu nişanlılık döneminde yapmış inanabiliyorumusunuz :KK43: sorduğmda evlendiğim de benim için herşey bitmiştir dedi ama baya süründürdüm ağladı falan, inandım. Biz çok iyi anlaşan bir çiftiz. Çok Mutluyuz birliklikte. niye böyle arayışlara girmiş anlamış değilim.Ben onu her konuda mutlu ediyorum.

Daha bitmedi malesef.Eşim işinden dolayı hep internet başında ve ben ona olan güvenimi kaybettğim için onun msnini farklı bi isimle ekledim kabul etti günlerce konuştuk ama hep başka konular aşkım canım sevgilim yok yani. ben bunuda yakalamış gibi yaptım. Bakalım bana yalan söylecekmi diye.. söyledi yüzüme baka bakaaa yalanlar söyledi. yok ben eklemedim kabul etmedim konuşmadım. Ben sana yanlış yapmadım yapmam diye. kim olduğunu öğrenmek için sorular sordum falan ama benle konuştuğunu bilmeden. Ben ne yapacağım aramızda yalanlar güvensizlik var her lafı aklımda soru işareti bırakıyor. Kendimide onuda yıpratıyorum. Ben çok dürüst bir insanım aynı şeyi ona da yaşatmk istiyorum yada boşanmak ama onsuz da bi hayat düşenimiyorum. Darma dumanım arkadaşlar. sizce ben ne yapmalıyım. Çok mutsuzum çokk ne olur kendinizi benim yerime koyarak düşüncelerinizi söyleyin. :KK58: Kimselere söyliyemiyorum bu durumları ben bunları hiç haketmiyorum. bana akıl verin ne olur sizleri seviyorum.

Senin adına sevindim canım. Benim durumum çok daha vahim. Ben 5 yılllık bir flört döneminden sonra bu sene evlendim. Onun sevgisinden eminim. bende çok seviyorum. Evleneli 7 ay oldu. evliliğim ilk günleri eşimin evdeki bilg. getirmesiyle beni internet üzerinden aldattığını öğrendim. dünyam başıma yıkıldı. Hiç beklemezdim güvenim sonsuzdu. Ve bunu nişanlılık döneminde yapmış inanabiliyorumusunuz :KK43: sorduğmda evlendiğim de benim için herşey bitmiştir dedi ama baya süründürdüm ağladı falan, inandım. Biz çok iyi anlaşan bir çiftiz. Çok Mutluyuz birliklikte. niye böyle arayışlara girmiş anlamış değilim.Ben onu her konuda mutlu ediyorum.

Daha bitmedi malesef.Eşim işinden dolayı hep internet başında ve ben ona olan güvenimi kaybettğim için onun msnini farklı bi isimle ekledim kabul etti günlerce konuştuk ama hep başka konular aşkım canım sevgilim yok yani. ben bunuda yakalamış gibi yaptım. Bakalım bana yalan söylecekmi diye.. söyledi yüzüme baka bakaaa yalanlar söyledi. yok ben eklemedim kabul etmedim konuşmadım. Ben sana yanlış yapmadım yapmam diye. kim olduğunu öğrenmek için sorular sordum falan ama benle konuştuğunu bilmeden. Ben ne yapacağım aramızda yalanlar güvensizlik var her lafı aklımda soru işareti bırakıyor. Kendimide onuda yıpratıyorum. Ben çok dürüst bir insanım aynı şeyi ona da yaşatmk istiyorum yada boşanmak ama onsuz da bi hayat düşenimiyorum. Darma dumanım arkadaşlar. sizce ben ne yapmalıyım. Çok mutsuzum çokk ne olur kendinizi benim yerime koyarak düşüncelerinizi söyleyin. :KK58: Kimselere söyliyemiyorum bu durumları ben bunları hiç haketmiyorum. bana akıl verin ne olur sizleri seviyorum.
benzer durumu yaşadım canım. içinde bulunduğumuz durum çok zor. ben evlendikten 15 ay sonra öğrendim gerçeği ve kucağımda 3 haftalık bebeğim vardı.. hiçbirşey yapamadım. kavgalar ettik, özür diledi vs ben kaldım yerimde.. ama yine o ne zaman int başına geçse benim iim içimi kemiriyor. neler yapıyor acaba diye... bu şüphenin bitmiceğini çok iyi biliyorum. sana tavsiyem bebek için acele etme. bir gün arkanı dönmek istediğinde seni bağlayıcı birşey olmasın. güvenmek çok zor, hatta imkansız...

bir de bir insanın yalan söylediğinden şüphe ediyorsanız, farklı zamanlarda aynı soruyu tekrar tekrar sorun-tabiki şüphelendiğiniz bir konuda.. cevaplar örtüşmüyorsa mutlaka yalan vardır..

Senin adına da üzüldüm şimdi. O kadar zorki asla güvenmiyorum güvenemicemde işinden dolayı gün boynca netin başında zaten. Yapacak hiç bişeyim yok. Allahtan çocuk yok daha düşünmüyoruz. Önce evliliğimin oturması gerekiyor ama güven olmadan nasıl olcak bilmiyorum. Eşim zmanla bana güveneceksin diyor. Ama en ufak bişeyde kurt kemiriyor içimi. Aynı şüphe onunda içine düşsün istiyorum bazen şeytana uydurmasın Allah.o zman beni iyi anlar diyorum. Hakkımız da hayırlısı neyse o olsun canım. :KK58:

benzer birşeyi bende yaşadım..o zaman bebeğimiz yoktu..ağladı sızladı affettim.aslında eşim beni sever salaklığından meraktan oluyo erkeklerde bööle şeyler bence..neyse sonra bebeğimiz oldu şuan 7 aylık.ama ben hala ona karşı aşırı güvensizim ve aslada güvenemicem biliyorum..böyle bir ömür nasıl geçer bilmiyorum..eşine de güvenerek sırtını yaslayamıyorsan nasıl yaşanır bu evlilik.arkamı döndüğüm an iş çevirecekmiş gibi geliyor..gerçi ben iş çevirmesinden korkmuyorum ama bunu anlamamaktan korkuyorum..
ne bileyim çok zor rahat yalan söyleyen biriyle evli olmak..şuan memlekete bile gidemiyorum eşimi burda bırakıp acaba neler yapar diye düşünmekten..
imkanın varsa çok korkut eşini bir daha yapamasın..mesela blöf olarak terket bir müddet..ve asla bu huyundan vazgeçene kadar çocuk yapma..

benzer birşeyi bende yaşadım..o zaman bebeğimiz yoktu..ağladı sızladı affettim.aslında eşim beni sever salaklığından meraktan oluyo erkeklerde bööle şeyler bence..neyse sonra bebeğimiz oldu şuan 7 aylık.ama ben hala ona karşı aşırı güvensizim ve aslada güvenemicem biliyorum..böyle bir ömür nasıl geçer bilmiyorum..eşine de güvenerek sırtını yaslayamıyorsan nasıl yaşanır bu evlilik.arkamı döndüğüm an iş çevirecekmiş gibi geliyor..gerçi ben iş çevirmesinden korkmuyorum ama bunu anlamamaktan korkuyorum..
ne bileyim çok zor rahat yalan söyleyen biriyle evli olmak..şuan memlekete bile gidemiyorum eşimi burda bırakıp acaba neler yapar diye düşünmekten..
imkanın varsa çok korkut eşini bir daha yapamasın..mesela blöf olarak terket bir müddet..ve asla bu huyundan vazgeçene kadar çocuk yapma..

Canım ya aynı senin durumundayım bende. Çok kortkuttum gözünü ne laflar ne tatlı sözler yine inandım ama ondan sonra yine güvenimi sarstı.hiç güvenmiyorum hiç ilk fırsatı değerlendirir. Benim eşimde çok rahat yalan konuşabilen bir insan.Bazen böyle güven sorununu unutuyorum çocuk yapmak istiyorum sonra vazgeçiyorum. onu bırakıp biyere gidemiyorum.aklım fikrim hep onda bişey yaparmı yapıyormu die hep arkadan takip ediyorum ama artık profosyonel hataya düşmeş yapsa bile. kafayı yiyicek duruma geliyorum bazen. ÇOk zor ağır bi durum Boşansam bi dert boşanmasam bi dert ne yapacağımı bilemiyorum. Kızlar içimi döktüm sizlere sağolun varolun:KK59::KK58:

Eşiminde beni sevdiğinden eminim. Niye yaparlar akıl mantık veremiyorum.
Sizce böyle bi durumda eşime nasıl davranmalıyım hayat zehir oluyor böyle. Ya tamam ya devam demeliyim. offf offf hasta olacam genç yaşta:KK58:

X