Bebek Beslenmesi biberon ve emzik seçimi yardım

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

deniz.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
254
6
arkadaşlar emzik ve biberonların diş ve damaklarda bozukluk yaptığını duyuyruz..nasıl emzik ve biberon kullanıyorsunuz...yardım edin....özellikle benim bebeğim 3 aylık ve anne sütü almıyor..sürekli bineron o yüzden çok önemli..yardım edin...

Biberonda Dr.Borwn's
Emzikte yassı damaklı Awent

eşim diş hekimi,bu emziği uygun bulduk,doktorun da tavsiyesi bu yönde olmuştu,
kesinlikle tavsiye ediyorum bu iki markayı,tecrübeyle sabit

biberonda avent ya da chicco kolik biberon
emzik konusunda avetn güzel fakat benim oğluş emmiyor

dr. browns biberonların slikon uçları çok çabuk yumuşayarak bozuluyor, ben avent'ten daha memnun kaldım.

bıberonda dr.browns ve emzıkte nuby yumsak kenarlı olanı hem bebek emerken dudaklaında ızde yapmıyor ve ustundekı kabarcıkları var ve bebegin didamaklarına masaj yapıyor

ben bibi markasini kullandim hem biberonda, hem emzikte ama trde varmi ayni marka bilmiyorum.isvicre markasi.

bebedor kötü mü peki ? eşim bebedordan emzik , 2 biberon, (su içmesi için adını bilmiyorum suluk diyim siz anlayın) almış bende tereddütte kaldım :KK43:

ben biberon we emzikte Chicco kullanıyorum we çok memnunun.son çıkan emzikleri war tutma yeri yok we dış yuwarlak kısmı fosforlu gece yatağına düştüğünde rahatlıkla görebiliyosunuz harika bişey çok kolaylık oldu öbür türlü yatağında emzik arıyodum:)zaten oğlum Chicco'dan başka bi marka kullanamıyo kendi kullanmıyo.nuk almıştım ona kullanır belki diye ama almadı hiç onu.

bu aada Nuk'un emzikleri gerçekten iyi değil içine çok su alıyo yıkarken we emerken ses çıkarıyo su sesi.bu insanın sinirlerini bozuyoo:)

bebedor kötü mü peki ? eşim bebedordan emzik , 2 biberon, (su içmesi için adını bilmiyorum suluk diyim siz anlayın) almış bende tereddütte kaldım :KK43:

canım bebedorun paketinin arkasını okursan çinde üretilmiştir diyor.ben kullanımdan yana degilim ciccho daha rahat

Ben de chicco'nun cam biberonlarıyla emziğini aldım. Cam, sağlıklı olur diye...

Emzik nuk. Evet icine cok su aliyor ve girc gurc ediyor emerken. Ama benim bebegim bir nukun emziklerini aliyor digerlerini almiyor.

Biberon olarak bende hem avent var hemde diger medela vs. tarzi biberonlar var. Hangisi iyi dersen iki biberonda iyi ama aventte biberonun bas kismini kapatirken cok dikkat etmen lazim hatta ben kullanali aylar gecmesine ragmen cokta dikkatli olmama ragmen hala sizdirdigi zamanlar oluyor. Kac defa bebegimin ustu basi batti, yatagi gol oldu, en kotusude sutum ziyan olmustu. Aventin bu dezavantajini internettende okuyacak olursan, bircok ebeveyn sikayetci bu durumdan.

ben biberonda chıcco kullanıyorum ( cam ) emzıkte avent yassı damaklı

X