Hamile Kalmak İsteyenlere Formül:)Deneyin İşe Yarıyor

kızlar yanlış anlamayın ama görüşlerinize saygım var fakat bu bana inandırıcı gelmiyor neden?benim annemin halasının çocuğu yok hiç olmamış.zamanında halanın çocuğu olmuyor öyleydi böyleydi buna diyorlarki bardak çekelim iyi gelir çektiriyor ama yinede olmuyor doktora gidiyor ve doktorda diyorki asla çocuğun olmayacak keşke bardak çektirmeseydin olabilirdi ama artık mümkün değil diyor ve çocuğu yok yine karar sizin ben sizinle paylaşmak istedim...dikkat edin kendinize....

kızlar yanlış anlamayın ama görüşlerinize saygım var fakat bu bana inandırıcı gelmiyor neden?benim annemin halasının çocuğu yok hiç olmamış.zamanında halanın çocuğu olmuyor öyleydi böyleydi buna diyorlarki bardak çekelim iyi gelir çektiriyor ama yinede olmuyor doktora gidiyor ve doktorda diyorki asla çocuğun olmayacak keşke bardak çektirmeseydin olabilirdi ama artık mümkün değil diyor ve çocuğu yok yine karar sizin ben sizinle paylaşmak istedim...dikkat edin kendinize....

niye başkalarının umuduna engel oluyosun kızakr lütfen bu yöntem işe yaradysa cevap verin paylaşın benimle insanlar engel olmayı çok seviyo

niye başkalarının umuduna engel oluyosun kızakr lütfen bu yöntem işe yaradysa cevap verin paylaşın benimle insanlar engel olmayı çok seviyo

hiçbir zaman ön yargılı davranmayın rica ederim,bilmediğiniz birşey,var benimde çocuğum olmuyor,ama neden engel olmak isteyim,yanlış anlıyorsunuz ben sadece dikkat etmeniz gerektiğini söyledim uygulamayın demedim ama sadece sonunda üzülmeyin isterim lütfgen daha dikkatli olun rica ediyorum...

Ben de bizim köy de, bel çekme diye tabir edilen bir şekilde eskiden kadınların hamile kaldığını duymuştum. Sanırım bu bardak çekme onun gibi bir şey. Bir de mantık olarak sıcak tutmanın faydası olduğunu biliyorum. Yakı da bunu sağlıyor. Bel de ki açıklıkla yumurtanın bağlantısı nasıl oluyor bilemiyorum.
Ama acaba çilekpastanın dediği gibi daha kötü etkisi olabilir mi? Onun açıklaması nedir yani neye zarar verir acaba.

nazarcım ben onerını denedım ama sonuc negatıf herseyın bır zamanı var inşll bızde kavusacagız bebıslerımıze ama artık hıcbırsey denemıyecegım cunku her duydugumu yapmaktan yoruldum bu arada senın cocugun var mı?

bazı arkadaşlar demiş bele kupa kapatmanın ne mantığı var.söyliyim kupa yapatmak kısmen hacamat (yani belli bölgelerden dolaşımı azalmış damarları açmaktır)giidir ve hacamat yapılan ölegeler bazı organlarla alakalıdır.kuyruk sokumuna ve bel yumurtalıklarla ve rahimle alakalıdır.herşey tıp değildir.malumunuz tıp açıklamasını yapamadığı aklının ermediği şeye saçmalık diyip kestirip atar.tamam tıpta vardır ama bu tip şeylerde.hacamat inkar edilmez bi gerçektir ç
ünkü peygamberimiz yaptırırdı ve şiidetle tavsiyee ederdi.yurt dışında bile bunların merkezleri vardır.türkiyede ise sadece manisada vardır.kişilerde yapıyo.ama bunun eğitimini alan bilinçli birilerine bunları yaptırmak lazım.kupa kapatmak belin herhangi bi yerine yapılmıyo belli bi noktası var ordan yapılır.zaten bu işi iyi bilenler o noktaları ii bilirler.ben kupanında hacamatında müthiş faydasını gördüm.kan vermekle aynı şey değildir

arkadaşlar evet böyle bişey var kesinlikle var üst komşum böyle hamile kalmıştı hemde 5 yıldan sonra

bana saçma geldi bu bardak mardak kusura bakmayın hanımlar... kısacadı o gün belinizi sıcak tutun sabah duş alın okaaaaaa dimi ...

saçma gelen arkadaşlar yapmasın bir zahmette saçma demesin kaç yıldır insanlar bu şekilde hamile kalıyor ne var ki bunda bardak çektirme yani kupa ve yakıyla ben kaç kişiden duydum ben böyle hamile kaldım dediler..çin masajı yada spayla hamile kaldım diyen olsa sizde gidersiniz ama nedense bizlere ait birşey oldumu saçma olur.bu zamana kadar yaptırdığım masajların içinde en iyisi bardak çektirmek ve acayip iyi geliyor rahatlatıyor zeytinyağıyla ardından masaj ama ben kendi memleketimde yaptırdığım için yanımda eşim yoktu ilişkiye giremedim lütfen kimsenin umudunu kırmayın

saçma gelen arkadaşlar yapmasın bir zahmette saçma demesin kaç yıldır insanlar bu şekilde hamile kalıyor ne var ki bunda bardak çektirme yani kupa ve yakıyla ben kaç kişiden duydum ben böyle hamile kaldım dediler..çin masajı yada spayla hamile kaldım diyen olsa sizde gidersiniz ama nedense bizlere ait birşey oldumu saçma olur.bu zamana kadar yaptırdığım masajların içinde en iyisi bardak çektirmek ve acayip iyi geliyor rahatlatıyor zeytinyağıyla ardından masaj ama ben kendi memleketimde yaptırdığım için yanımda eşim yoktu ilişkiye giremedim lütfen kimsenin umudunu kırmayın

hayyy agzına saglıkkkkk aynennnnnhihoyyyt

Ben de bizim köy de, bel çekme diye tabir edilen bir şekilde eskiden kadınların hamile kaldığını duymuştum. Sanırım bu bardak çekme onun gibi bir şey. Bir de mantık olarak sıcak tutmanın faydası olduğunu biliyorum. Yakı da bunu sağlıyor. Bel de ki açıklıkla yumurtanın bağlantısı nasıl oluyor bilemiyorum.
Ama acaba çilekpastanın dediği gibi daha kötü etkisi olabilir mi? Onun açıklaması nedir yani neye zarar verir acaba.

kimse ölmemiş yada sakat kalmamış faydası olmuş amam zararı olmamış

slm kızlar bende bu ay yaptım bunları beklemedeyim bakalım 9 gün var adetime
hayırlısı artık ayrıca birçok insan bu yöntemle hamile kalmış

ben 4 senedir hamile kalabilmek için uğraşıyorum bir sürü ilaç vs.. ama olmuyordu sonra doktorumu değiştirdim ve bana daha önce kullandım ilaçtan vermişti ve dediki beline hergün sıcak su torbası koy doktora neden diye sormak aklıma gelmemişti neyse hem o ilacı kullandım hemde sıcak su torbası koydum belime ve o ay hamile kalmıştım gerçi düşük yaptım ama ondada vardır bi hayır kupa çektiremeyenler sıcak su torbasıda koyabilirler ben yatağa girdimde koyuyodum ve yarım saat kadar bekliyodum sonra birlikte oluyoduk düşükten sonra ara vermiştik şimdide yumurtalarda kist oluşmuş geçince yine koyucam torbayı rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin amin

ben 4 senedir hamile kalabilmek için uğraşıyorum bir sürü ilaç vs.. ama olmuyordu sonra doktorumu değiştirdim ve bana daha önce kullandım ilaçtan vermişti ve dediki beline hergün sıcak su torbası koy doktora neden diye sormak aklıma gelmemişti neyse hem o ilacı kullandım hemde sıcak su torbası koydum belime ve o ay hamile kalmıştım gerçi düşük yaptım ama ondada vardır bi hayır kupa çektiremeyenler sıcak su torbasıda koyabilirler ben yatağa girdimde koyuyodum ve yarım saat kadar bekliyodum sonra birlikte oluyoduk düşükten sonra ara vermiştik şimdide yumurtalarda kist oluşmuş geçince yine koyucam torbayı rabbim isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin amin

tekrar bebişin gelir umarım..senin doktoruna da cahil derler şimdi arkadaşım inanmazlar böyle şeylere herşeyi yabancılar yabancı bilim adamları biliyor anadolu insanı yada bizim kültürümüzdekiler saçma oluyor.adetten kaç gün sonra koyuyordun? her koyduğunda ilişki oluyormuydu? burda kimsem yok eşimde tutamaz bari sıcak su torbası koyayım yakı yapıştıralım.

tekrar bebişin gelir umarım..senin doktoruna da cahil derler şimdi arkadaşım inanmazlar böyle şeylere herşeyi yabancılar yabancı bilim adamları biliyor anadolu insanı yada bizim kültürümüzdekiler saçma oluyor.adetten kaç gün sonra koyuyordun? her koyduğunda ilişki oluyormuydu? burda kimsem yok eşimde tutamaz bari sıcak su torbası koyayım yakı yapıştıralım.

inşallah canım hayırlısıyla hepimizin olur.. evet inanmazlar gerçi doğruyu söylemek gerekirse bende inanmamıştım ne gibi bi faydası olacak diye düşünüyodum ama faydasını gerçekten gördüm çünkü aynı ilacı daha önce 4 ay kullanmıştım hamile kalmamıştım bu doktorum yine aynı ilacı vermişti ilk ayında söylememişti torba koy diye o ay olmamıştı ikinci ayda söyledi torba koy diye koydum ve hamile kalmıştım gerçi hiç streste yapmamıştım onunda etkisi var torbayı adet bitiminden sonra koymuştum ve yumurtlama dönemim bitesiye kadar her gün koydum ve hergün ilişki olmuştu canım inşallah sendede işe yarar ama kesinlikle stresten uzak dur cnm

bardak vurmadan yakı yapıstırılarak ılıskıye gırın dıe duymustum bnde

bardak vurmadan yakı olmaz ikisi birlikte yapılmalı.bu ay eşime tutturucam bakalım.kimsenin umutlarına kimse engel olmasın lütfen saçmaydı şuydu buydu diyerek.yapmayan yapmaz zorla değil ya.birde ilişkiden önce bel ve belden aşağıya bir sıcak su bir soğuk su tutarak kan dolaşımını hızlandırıncada hamile kalınabiliyormuş.keşke bardak tutcak biri olsada tuttursam nasıl seviyorum ben çok iyi geliyor bana eşim yapabilcekmi bakalımkaydirigubbakcemile3

X