Hamile Kalmak İsteyenlere Formül:)Deneyin İşe Yarıyor

NAZAR45

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
47
3
35
hamile kalmak isteyenlere bi formül arkadaşlar : adetiniz bittikten 3 gün sonra belinize kupa tutturun (kupa tutturmanın ne demek oldugunu biliyosuzdur)hemen akabinde yakı vurun o bölgeye sonra da ilişkiye girin bacaklarınızı ayakta tutun ve sabahlayın duş almayın allahında izniyle olur inşallah böle hamile kalan pek çok tanıdıgım var hadi hayırlısı:CüvCüv:

kızlar kayın valideme sordum bardak la yaparlarmışya önceden öyle bişeymiş bizim komşuda bu öntemle hamile kalmış bana sanada yapıyim demişti ama ben pek önemsemedim...

ben yaptım bunuu beline bardak vuruyosunn ekmek kabuğuna 5 6 tane kibrit koyuyosunuz ondan onu dikkatli şekilde yakıp belinizin üstüne yerleştirip bardağı kapatıyosunuz biraz morarıyo ama beliniz açıksa ona ii gelıyo o bi süre öle bekletiyonuz daha sonra bardkları çıkartıp ilişkiye giriyonuz ben bu ay hamile olduğumu öğrendim gerçi ilaçta içtim ama bunun etksinede inanıyorum

evet benim yaşlı tonton bi komşum var onada kayınvalidesi yaptırmış o ay hemen hamile kalmış bana sanada yapayım dedi ama ben pek umursamadım...

evet benim yaşlı tonton bi komşum var onada kayınvalidesi yaptırmış o ay hemen hamile kalmış bana sanada yapayım dedi ama ben pek umursamadım...

cnm bence bi dene bişi olmazz benim eşim yaptı hiç bilmediği halde bu ayy hamişim

hamile kalmak isteyenlere bi formül arkadaşlar : adetiniz bittikten 3 gün sonra belinize kupa tutturun (kupa tutturmanın ne demek oldugunu biliyosuzdur)hemen akabinde yakı vurun o bölgeye sonra da ilişkiye girin bacaklarınızı ayakta tutun ve sabahlayın duş almayın allahında izniyle olur inşallah böle hamile kalan pek çok tanıdıgım var hadi hayırlısı:CüvCüv:

kizlar benim 3 yasinda bir kizim var ikinci bebegimi istiyorum ama olmuyor 1 senedir ugrasiyorum olmuyor, bu yontemi denemek istiyorum ama anlamadigim bir sey var bardakla belimi tuturduktan hemen sonra yakimi vurmam gerekiyor ve ne zaman iliskiye girmemm gerekiyor. peki bu islemlerin hepsi ayni gun olmasimi gerekiyoryani bardak vurulucak hemen pesine beline yaki vurulucak sonra hemen yaki vurulduktan sonra iliskiye giricen dogrumu bu sekildemi.lutfen bilen bana haber versin:Saruboceq:

acaba benimdemi belim açık ama burda kime yaptırcamki hep çok acır diye biliyorum çünkü lop diye ses çıkıyor bardağı çekince gerçi burda bulsam yapan birini yaptırırım aslında.

acaba benimdemi belim açık ama burda kime yaptırcamki hep çok acır diye biliyorum çünkü lop diye ses çıkıyor bardağı çekince gerçi burda bulsam yapan birini yaptırırım aslında.

eşin yaparr cnm benim eşim yapmıştı çok büyük acı yokk kızlar evet acımıyo değill ama ağda kadr değil inanın be yakı vurdurmadım kızlar sadece bardak vurup bekledikk bi süre sonra bardağı çıkartıp beraber olduk

ya kızlar yakıyı ne zaman vurcaz tam açıklama yaparsanız sevinirim.denemekte fayda var.

evet bende dun aciklama istemistim ama kimseden bir aciklama gelmedi lutfen kizlar bilen varsa aciklasin yakiyi hemen bardak kapadiktan sonrami yapilicak iliskiye yaki yakilir yakilmazmi girilicek veya soyle olurmu mesela ben sabah gitsem barsak kapatirsam sonra yakida vurdursam belime ama sonra kendi evime gelsem ve o aksam iliskiye girsem olurmu bu mumkunmu. cunku benim anaannem bardak kapatir yakiyida ona vurdururum ama iliskiye girmek icin kendi evime gelmek zorundayimzemuszemus

kızlarr konuyu açan arkdş bılmıyorum neden cvp yazmıyo gelemıyo ama ben yakı vurdurmadımm sadece bardak vurduk prensesinannesi3 cnm ananen sana gelip vursa olmazmııı ben büyüklerden duyduğuma göre bardağı vurduktan sonra hemen ilişki oluyomuş üşütmemek gerekıyomuş

kızlarr konuyu açan arkdş bılmıyorum neden cvp yazmıyo gelemıyo ama ben yakı vurdurmadımm sadece bardak vurduk prensesinannesi3 cnm ananen sana gelip vursa olmazmııı ben büyüklerden duyduğuma göre bardağı vurduktan sonra hemen ilişki oluyomuş üşütmemek gerekıyomuş

annanem rahatsiz benim evimle onun evinin arasi cok uzak ve benim evimde cok merdiven var ona gore cikamazki. uuuffff yaaaaa budami olmuycak

pembe patik peki sen nekadar ugrasmistin hamile kalmak icin ve bardak vurdurduktan nekadar sonra hamile kaldin

kızlar bısey dicem bu bardagı tam olarak belımızde nereye uyguluyoruz ??? içine kibrit koyuyolardı dımı

kızlar bısey dicem bu bardagı tam olarak belımızde nereye uyguluyoruz ??? içine kibrit koyuyolardı dımı

ben bildiğim kadarıyla izah edeyim eskiden ananemin yaptığı görmüştüm bide göbek düşünce yapardı anenem bunu.

kuyruk sokumu ile bel arasına yani kalçanın üst bölümüne diyeyim.ekmek içine kibrit yerleştir onu yak sönmeden bardakla kapat bikaç tane yere yap tahminine göre beklet sonra çıkartın.bende deneyeyim bu ay kaybedicek birşeyimiz yokboshayallersmile

X