Güldüğünde,uzandığında kasık ağrısı yaşayan varmi

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.645
Aman ha yasamadım şikayet yok herhalde tövbe yarabbim
dünden beri arada sırada güldüğümde
uzandığında sol kasığım ağrıyor gidip gelen Ağrı değil sancı seklinde yani ritmim değil ağrıyor bı süre sonra geçiyor çok uzun sürmüyor bazende apis aram ağrıyor vajinam değil ama kenarı
doktoruma haber vereyimmi
31+2 gunlukum

Gülencim benimde aynen bacak aram ama sol taraf ayaga kalkarken gece sağa sola donerken cok agrıyor doktoruma sormustum ben ağırlıktan agrıyor demişti.Peki senin karnında sertleşmeler basladımı.Biz aynı hafalardayız sanırım

Ben senden Zcik küçüğüm galiba öyle hatırlıyorum 31+2 bugün
benimde sol taraf ağrıyo Kasım ve basen bacak ici
benim yengem 33 haftalık onunda bacak ici ağrıyormuş kenarı onunda
Eylül valla oluyomu bilmiyorum 4 hafta önce oluyo diye Dr gitmiştik bebek iri elini kaldırsa hissediyosun böyle bı kenara sisiriyomus kendini öyle dediler ama bazen kasıklara dogru sertlesiyor gibi gelsede tam anliyamiyorum
magnezyum alıyorum senin baslaidmi ve nasıl hissediyosun buarda sne pek blkezsin ama ben seni actın konulardan tanıyorum maşallah haftalarımız ilerledi ama riskli haftaları gectikmi bilmiyorum

Gülencim ben de yok ama benim de bugün kasılmam ve mide bulatım var...

Nevin çok gecmis olsun karnında oluyo dimi acaba nerede oluyor tarif edermisiniz o ? Birde bugün birdir yapiyomussujuz eceme yorulmussundur ondanmi acaba sneij ilk aylarda bulantın olmuyodu dim

Yemda konuna yazmıştım ama ginderemedkm nedense anlamadım sezeryan olunca çatı muaynesi yaomiyolar ama bı sıkıntın varsa vajinal tuse yapiyolarmis

Ben senden Zcik küçüğüm galiba öyle hatırlıyorum 31+2 bugün
benimde sol taraf ağrıyo Kasım ve basen bacak ici
benim yengem 33 haftalık onunda bacak ici ağrıyormuş kenarı onunda
Eylül valla oluyomu bilmiyorum 4 hafta önce oluyo diye Dr gitmiştik bebek iri elini kaldırsa hissediyosun böyle bı kenara sisiriyomus kendini öyle dediler ama bazen kasıklara dogru sertlesiyor gibi gelsede tam anliyamiyorum
magnezyum alıyorum senin baslaidmi ve nasıl hissediyosun buarda sne pek blkezsin ama ben seni actın konulardan tanıyorum maşallah haftalarımız ilerledi ama riskli haftaları gectikmi bilmiyorum

Evet Face de de yazmısdım ya canım kasılmada karnının her yeri sertleşiyor benim gecen salı olmusdu.Nst ye girmişdim.Hafif sancı cıktı hatta o an elle muayene ettiler cok sukurki acılma yok dediler.
Evet aynı benimde bacak içi ağrıyor.
Canım geçmişiz riskli haftaları cunku ben erken dogum tehlikesine karsı iğne vuruluyordum haftada 1 gecen ay doktorum iğneyi kesti.Artık gerek yok doğsada yasar dedi.sağlıkla sıhhatle kucagımıza alırız canım insallah bebeklerimizi.

Bak sana sunlarıda cevaplıyayım.Bende panik atak hastasıyım dr.çatal dedimi rengim atıyor ama gecen gunku kasılmalarımda drum alttan muayene edicem dedi.Ultrason bana sağlıklı sonuc vermez dedi.Çok korktum bacaklarım tıtrıyordu ınan korkudan ama doktorum ben muayene ediyorum ebeyle kıyaslama beni dedi ve sadece 2 parmagıyla ve saniyelik bir muayeneydi.ınan hıssetmedim desem yeridr.Rahim agzı boyu demişsin ya canım onu vajınal usg ile yapıyorlar bende 25.haftaya kadar bakıldı rahim agzı boyuna.Dr. artık bakmaya hiç gerek yok dedi.Yani bu haftalarda rahim agzı boyuna bakmıyorlar artık sadece bır sıkıntın varsa rahimde acılma varmı yokmu diye bakıyorlar bunun da en sağlıklı yolu vajınal muayene.Yanında sana guven veren biriyle git ben oyle yapıyorum :))

Nasill yNii facede bNa yazan senmiydin ? Ben snei başka biriyle karıştırdım sen beni başka forumdanda taniyosun öyleyse degilmi ? Nst kaç çıktı sancıların bende dün gece girdim 20}40}60 falan diye gidiyo ya 20 deki çizgide çıktı hep bazen dündü. Bazen hafif dalgalı küçücük
ellemuayne şart değil diyolar usg görülüyor dedi kızlar bana usg açılma vakti belli oluyormu
cige rignesi fela. Vuruldun mü sen dogunu nerede yapica

Ayyy ya o çatal korkunç
peki iyice sokuyolarmi iki parmağı ya of bayilicam kesin dün zaten çok kötü oldum okumussundur anında tansiyon yerlerde acaba hafif anestezi verseler olmazmı dogum hemşiresi nst Ağrı çıkarsa hafif anetezi verirler dedi ama kendi Dr yaparmi bilmem birde vajinal prob ile hafiften bakamazlarmi ama sokmadan griise dayasalar

Evet canım benim o.Tanıyorum tabii senin konularını takip ediyorum bende.Benimde 20 - 40 - 45 cıkmıs benimde simdi baktım nst sonucuna.Ama ondan sonrakiler hep 20 lerde cıkmıs. 3 kere girdim ben nst ye. Usg de de goruluyor tabii ama elle muayenede daha sağlıklı sonuc alınıyor.Benim ilk bebeğimde 23.haftada kanamam oldugu halde dr.um alttan muayene etmediği için anlamamıstı.Beni oyle eve gondermıstı o haftada bebeğimi kaybetmişdim.O yuzden simdi Dr. ne derse yapıyorum elle muayene diyorsa cok korktugum halde onu bile yaptırıyorum.

Ayyy ya o çatal korkunç
peki iyice sokuyolarmi iki parmağı ya of bayilicam kesin dün zaten çok kötü oldum okumussundur anında tansiyon yerlerde acaba hafif anestezi verseler olmazmı dogum hemşiresi nst Ağrı çıkarsa hafif anetezi verirler dedi ama kendi Dr yaparmi bilmem birde vajinal prob ile hafiften bakamazlarmi ama sokmadan griise dayasalar

Anaa sen baya korkuyon ama haklısın vajınısmus gecmısın varsa kasıyorsun dur sen kendini.Dr.una anlat muayeneden once vajınısmus gecmısın oldugunu ona gore belki baska bir yol bulur.

selam benim de gülerken ve yatarken azcık oluyo... özellikle sol taraf...33. haftaya girdik.. hepimize kolay gelsin

Ayyy ya o çatal korkunç

off ya alttan muayneyi hiç sevmiyorum o yüzden konu açtım ben sezeryan olucam merak ediyorum sezeryandada çatı muaynesi oluyomum diye olmuyosa çok sevinirim valla

X