Hamilelikte Karın Ne Zaman Çıkmaya Başlar?

Yarın 15 haftalık olucam ve 1 hafta-10 gündür göbeğim çıkmıştı, 15 haftada 2 kilo aldım. iştahım arttı, acaba çok yemeye başladığımdan mı çıktı karnım diyodum ama karnım açken düz olurdu, aç olsam da tok olsam da şiş. Bebik şişiriyo sanmıştım ama okuduklarıma göre gaz sıkıntısı da olabilirmiş, anlayamadım kızlar ya :44:

ben 15 haftada 5 k,lo aldım gören ne zaman doğuracan diyo 7 8 aylık zannediyolar

aslında ilk 3 ay kilo alımı olmuyo diyorlar ama bende pek öyle olmadı :) Canım senin iştahın arttı mı peki ?

amıleyken karnım 8 haftalıkken cıkmaya basladı benı goren ıkızmı dıyodu 9 ayın sonunda 12.5 kılo aldım ve benı goren 7 aylıkmı dıyodu ,cok yakın bı arkadasım benden ıkı ay sonra hamıle kaldı 5,aya kadar karnı cıkmadı ben doguma gırerken h

Ben de 8 haftalığım karnım çıkmaya başladı. Çok gıcık oluyorum. Kilo almadım hamile kaldığımdan beri ama zaten kiloluydum. Off ya, şimdiden kıyafetlerim dar geliyor. Şu düşük tehtidi olayını atlatsam da egzersiz yapsam bari. İlk hamileliğimde daha zayıftım 12 hafta bitene kadar hiç yeni kıyafet olmadım 20 haftaya kadar bol kıyafet giydim. Kimse anlamıyordu.

Benim 3,5 aylıkken çıkmaya başlamıştı, o güne kadar kimseye de söylememiştim çevremde anlamadılar bile. 3. Ayda bir iki kilo almıştım ama bölgesel karından alındığından hafif belirmeye başlamıştı.

5.5 6 ay civarı cikar oncesi gaz, siskinlik veya kilodandır

X