Hamilelikte Karın Ne Zaman Çıkmaya Başlar?

Esrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
430
6
Arkadaşlar 19 haftalık hamileyim kilolu değilim ilk hamileliğim karnım belirgin değil dışardan bakıldığında hamile olduğum anlaşılmıyor normalmi sizce

Bu haftadan itibaren yavaş yavaş belli olmaya başlar. Benim de o haftalarda belli olmaya başlamıştı. Gerçi kişiden kişiye değişebilir.

evet kişiden kişiye değişiyo mesela bende 17+5 günlük hamileyim benimde hala belli olmuyo hatta herkes bi çıkaramadın göbeğini diyo ama bazı arkadaşlarımın 11 - 12 haftalarında çıkmaya başlamış demekki bizim iç karnımız geniş e buda daha güzel değilmi :)

benimde ilk hamileligim 20 haftalık ama baya bi çıktı normalmiki acaba:eek:

Ne güzel işte benim istediğim şey..

ılla ki karnın çıkacak meraklanma böyle kalmayacak..:)

Ben de hala kotlarımı giyiyorum ve de çok memnunum giyebildiğim kadar da eski kıyafetlerimi kotlarımı giymek isterim şahsen:)

bende 9 haftalık hamileyim ve biraz çıktı karnım :))) ama kesin gazdan dolayı diyor çevrem olabilir mi acaabaaaaaa????????? :))

evet kişiden kişiye değişiyo mesela bende 17+5 günlük hamileyim benimde hala belli olmuyo hatta herkes bi çıkaramadın göbeğini diyo ama bazı arkadaşlarımın 11 - 12 haftalarında çıkmaya başlamış demekki bizim iç karnımız geniş e buda daha güzel değilmi :)

Aynı fikirdeyim..:hulya:
Daha ilk aylarda aman karnım çıksın zihniyetini hiç anlamadım anlamayacağım da..CADIARZU
Demek ki heves meselesi..:kedi:

ben 19 haftalıkken belirgindi dışardan anlayabiliyorlardı hamile olduğumu. şu an 26 haftadayım küp gibi bi karnım var .. tabiki kişiden kişiye değişir bu durum bizim yan komşumuzun kızıda nerdeyse benle aynı zamanda doğum yapacak benden 1 veya iki hafta geriden geliyor bi gorseniz sanki hamile değilmiş gibi hiç karnı yok bu tamamen bünyesel bi olay kafaya takılacak bi durum olduğunu sanmıyorum. az sabret 1 ay sonra karnındaki o mütiş büyümeye sen bile şaşıracaksın :)

benim bebikte şuan 20 haftalık çok hafif bi çıkıntı var yerimseniben

Valla benim de 24-25. haftama kadar ben söylemezsem anlamıyorlardı hamile olduğumu.
Hem karnım küçüktü ama doktorum bebeğimin bir hafta önden gittiğini, boyunun uzun olduğunu söylüyordu.
Ben çok da memnundum bu durumdan, bir an önce büyümesinin ne anlamı var ki..Neticede karın büyüdükçe hareketler kısıtlanıyor, hayat zorlaşıyor.
Şimdi 33 haftalığız, karnım da büyüdü hareketlerim de ağırlaştı :KK43:

kızıma hamıleyken karnım 8 haftalıkken cıkmaya basladı benı goren ıkızmı dıyodu 9 ayın sonunda 12.5 kılo aldım ve benı goren 7 aylıkmı dıyodu ,cok yakın bı arkadasım benden ıkı ay sonra hamıle kaldı 5,aya kadar karnı cıkmadı ben doguma gırerken hemsıre ona donup sızmı dogum yapcaksınız dedı..sımdı yıne hamıleyım 9.haftanın ıcındeyım en ufak bı cıkıntı bıle yok...kısıden kısıye degısebılıyo

amannn dert ettıgınız seye bakın kızlar ya benım 33.haftam doluyo hala oyle kocaman bı karnım yok goren 6-7 aylık falan sanıyor bol seylerle gızleyebılırım bıle... assagıda oldugu ıcın cok belırgın de degıl. dert etmeyın bunye meselesı doktor bebek saglıklı dıyosa gerısının bı onemı yok opuyorumnanaktan

kızlar ılk hamılelıkden karnınızın cıkması gec olur benımde 6 aylıkken baslamısdı ama ıkıncıde 3 bıtınce belırmeye baslar

ben de 19 haftalik hamileyim,1 haftadir artik karnim belli olmaya basliyor.disardan bakinca da pek anlasilmiyor ama ben bu halimden memnunum :))

benimde ilk hamileligim, 14.haftadayim ama gobegim cikti gibi geliyordu bana, bugun doktorum bile kalp atislarini dinlerken AA gobegin cikmaya baslamis deyince anladimki gercekten cikmis benim gobegim.
ama sadece 2 kilo aldim daha, pantolonlarimin fermuari kapanmiyor ama bacak vs. eskisi gibi. biraz riskli bir hamilelik geciriyor oldugum icin gobegimin cikmasi bana acayip moral verdi, nihayet hamile oldugumu anladim,gittim 1-2 bebek kiyafeti aldim.

Bende merak ediyorum. Gobisten kilolu oldugum icin suan bile 4 aylik gibi acaba nezaman anlicam cikip cikmadigini :)

X