Acil kadın doğum uzmanı:((

alacan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
310
2
Arkadaşlar ben 5 temmuzda bebeğimdeki sorun nedeniyle hamileliğimi sonlandırmak zorunda kaldım:KK43:(Kürtaj sonrası kadının ruhundada bedenindede değişimler oluyor malesef. Eskiden düzenli olan adetlerim şimdi 35-40 günde bir olamaya ve azalmaya başladı..Eşimle bebek sahibi olmayı çok istiyoruz.Ancak bu konuda yanında rahat olabileceğim sıcak kanlı , beni çok iyi aydınlatacak ve en önemlisi işinin ehli iyi bir doktor a ihtiyacımı var...Floryada oturuyoruz.Daha önce Meltem Hastanesinde Neşe hanıma gitmiştim..Ancak iş yoğunluğundanmı yapısındanmı bilemiyorum fazla mesafeli geldi.İyi bir doktor olabilir hakkını yemek istemiyorum ama ben kendimi yanında rahat hissedemedim...Deneyimlerini benimle paylaşacak arkadaşların yardımlarını bekliyorum

selam canım çok geçmiş olsun. Sana çok uzak ama benim doktorum fulyada Cankat kadın sağlığı merkezinde CİHAN ERDOĞDU. Çok iyi süper bir doktor. sen sormadan bütün sorularını yanıtlar. ve merkez çokk ii işinde uzmanlar. A sınıfı hastanelerle çalışıyrlar. kesinlikle tavsiye ederim.

şişlide iyi bir doktor arıyorum topiğine bak canım orada tavsiyeler var

X