Şampuan ve Saç Kremleri gliss saç bakım serisi?

hangi seri?

• Ankete Katılan
    44

mezreke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
69
0
Total repair 19 onarıcı=kuru ve yıpranmış saçlar için
Oıl nutrıtıve=kolay kırılan uzun saçlar için
gliss sitesinden yaptığım incelemeye göre benim saçım için en iyisi oıl nutrıtıve serisi ama etkisi % 80-85 lerde ama total repair 19 onarıcı serisinin etkisi % 95.
saçım uzun, yoğun bakım istiyor,yıpranmış,kuru,kolay kırılan, canlılığını tam yitirmemiş ama pekde canlı olduğu söylenemez,kafamçokkarıştıbirde biraz çatallaşmalar oluşuyor ucdan kesiyorum tekrar oluşuyor:nazar:uzun lafın kısası ben daha ilk defa bir bakım serisini komple alıp uygulayacam belki işe yarar. Saçım uzamıyor ve sıksık dökülüyor.belki bakımsızlıktandırakannehir
Oıl nutrıtıve serisinin 5 özelliğide bana uyuyor ama etkisinin az olması vede üstündeki resimlerden anladığım kadarıyla sadece uç kısımlarına mı etki ediyor yani köklerde ve diğer bölgelerde işe yaramazmı? Sorusu kafamı karıştırdı.
Total repairin 4 özelliği uyuyor ve etkiside oldukçe güçlü görünüyor. Sizce hangi seriyi almalıyım lütfen cevap verin....
Tam konuyu kapatacakken bir soru daha benim saçım boyalı değil daha boyaya başlamadım:teytey:ama teyzem boya yapıyor onunda saçları aynı problemlerle derttesenağlama
Color protect 30=boyalı ve röfleli saçlar için
Sürekli boyanın çabuk gittiğinden bahsediyor onada bu seriyi almayı düşünüyorum.sorum şu bu üç seriyi kullanalar şampuanı kepeğe ve yağlanmaya çözüm buluyormu yani ben saçım hem kepekli hem yağlı kullanırsam işe yarar dimi çünkü ben üçünün de üzerinde kepekli yada yağlı saçlar için yazdığını görmedim.muhakkak kullanan vardır aranızda çünkü kadınlar kulübü büyük bir kulüp lütfen cevaplayın...:enbuyukkk:

13 kişi görüntülemiş ama kimse cevap yazmamış hiçmi kullanmadınız:KK43:(

30 kişiden cevap veren bir kişi bile yok kimse yokmu ya lütfen cevap verin

ben hemen yazayım..

bende Oil Nutritive Şampuan ve sıvı saç kremi var canım... Çok memnunum. özellikle saç kreminden. yalnız ben şampuan saç diplerine zararlı olduğu için önce zeytinyağ sabunuyla sonra şampuanla yıkıyorum ama diplerine değdirmiyorum şampuanı.

saç kremi de saçı tararken açmakta çok etkili*..

teşekkürler canım bir sorum daha var. oıl nutrıtıve serisinin üstünde uç kısmını gösteriyor ama saçın diğer bölgelerinede etkisi varmı? birde kafam etkisi yüzünden karıştı oıl nutrıtıve %85, total repairin 19'un %95 etki ediyor.bu iki soru kafamı çok karıştırdı:KK43:(

ben gliss 19 kullanıyorum.yeni başladım sayılır.10 kere anca kullandım.ama dökülme azaldı diyebilirm.benim saçlarım çok sık ve fazladır.ama her seferinde saçım o kadar çok dökülüyodu ki.gliss kullandığımdan beri daha az dökülüyor.ben şampuanı bakım maskesini ve kremini kullanıyorum.

ben total repair saç kremini kulanıyorum nemlendirmede başarılı..
olive nutritive sıvı saç kremini de saç uçlarıma fıslatırım bazen o da güzel ama benim tercihim total repair olurdu..

Total repair 19 onarıcı=kuru ve yıpranmış saçlar için
Oıl nutrıtıve=kolay kırılan uzun saçlar için
gliss sitesinden yaptığım incelemeye göre benim saçım için en iyisi oıl nutrıtıve serisi ama etkisi % 80-85 lerde ama total repair 19 onarıcı serisinin etkisi % 95.
saçım uzun, yoğun bakım istiyor,yıpranmış,kuru,kolay kırılan, canlılığını tam yitirmemiş ama pekde canlı olduğu söylenemez,kafamçokkarıştıbirde biraz çatallaşmalar oluşuyor ucdan kesiyorum tekrar oluşuyor:nazar:uzun lafın kısası ben daha ilk defa bir bakım serisini komple alıp uygulayacam belki işe yarar. Saçım uzamıyor ve sıksık dökülüyor.belki bakımsızlıktandırakannehir
Oıl nutrıtıve serisinin 5 özelliğide bana uyuyor ama etkisinin az olması vede üstündeki resimlerden anladığım kadarıyla sadece uç kısımlarına mı etki ediyor yani köklerde ve diğer bölgelerde işe yaramazmı? Sorusu kafamı karıştırdı.
Total repairin 4 özelliği uyuyor ve etkiside oldukçe güçlü görünüyor. Sizce hangi seriyi almalıyım lütfen cevap verin....
Tam konuyu kapatacakken bir soru daha benim saçım boyalı değil daha boyaya başlamadım:teytey:ama teyzem boya yapıyor onunda saçları aynı problemlerle derttesenağlama
Color protect 30=boyalı ve röfleli saçlar için
Sürekli boyanın çabuk gittiğinden bahsediyor onada bu seriyi almayı düşünüyorum.sorum şu bu üç seriyi kullanalar şampuanı kepeğe ve yağlanmaya çözüm buluyormu yani ben saçım hem kepekli hem yağlı kullanırsam işe yarar dimi çünkü ben üçünün de üzerinde kepekli yada yağlı saçlar için yazdığını görmedim.muhakkak kullanan vardır aranızda çünkü kadınlar kulübü büyük bir kulüp lütfen cevaplayın...:enbuyukkk:

benım gıbı kararsz kaldysan sunu yapmanı tavsıye ederm ; bugun bı kozmetkcıye grdm ve glisslern kampanyada olduğnu gördm. Tbıkıde hemen aldım. Total repair serisini alıcaktm ama durulanmayan sac kremı varya o yoktu alamadım. Oil nutrıvıteye döndüm bu sefer. Onunda şampuanı yoktu. Adama bu nasıl iş ya bırı olsa dieri olmuyor dedim. Bse diemedi. Senın beklentın ne sac konusunda dedı. Bende saclarım ısıya maruz kaldığından kırıldı ucları catallastt cok sönük ve yıprandı dedim. Ozaman total repairin sampuan ve maskesını , oil nutrıvıtenın durulanmayan sıvı kremını al dedi. Banada mantklı geldı ve aldm cnku hem catallaşmış hem kırılmış hem cansız , sadece benım ıhtıyacımı karsılamıyrdu. Insallah memnun olurum.

arkadaslar bende gliss onarıcı bakım şampuan ve sıvı saç kremini kullanıyorum gayet memnunumda saç dökülmemi azaltıyo ama saçlarımda yağlı egzama var bu üründe kuru saçlar için olduğu için değiştirmem gerekiyo Liquid Silk Gloss bu üründe cansız ve donuk saçlar için bi bakıma yine kuru saçlar için ama onarıcı ürün kadar etkili olduğunu düşünmüyorum kullanan arkadasların yorumlarını bekliyorum yağlanma yapıp yapmadığı hakkında....bide onarıcı bakım sıvı saç kremini mi durulanan saç kremini mi önerirsiniz sizce hangisi saçı beslemede de daha etkili??:eek:

arkadaslar bende gliss onarıcı bakım şampuan ve sıvı saç kremini kullanıyorum gayet memnunumda saç dökülmemi azaltıyo ama saçlarımda yağlı egzama var bu üründe kuru saçlar için olduğu için değiştirmem gerekiyo Liquid Silk Gloss bu üründe cansız ve donuk saçlar için bi bakıma yine kuru saçlar için ama onarıcı ürün kadar etkili olduğunu düşünmüyorum kullanan arkadasların yorumlarını bekliyorum yağlanma yapıp yapmadığı hakkında....bide onarıcı bakım sıvı saç kremini mi durulanan saç kremini mi önerirsiniz sizce hangisi saçı beslemede de daha etkili??:eek:

İlk soruna cevap veremeyeceğım cnku hcbı bılgım yok bilmiyorumkismile ama ikinci soruna bence ikisinide al derim hem durulanan sac sıvısını hemde sac maskesını. Maske 14 ytl , sac sıvısı 9 ytl ttlm karar senn zemuszemus ama illede bitane alıcam dıosan durulanmayan sac sıvısını al kokusu bir harıkaa kaydirigubbakcemile2

İlk soruna cevap veremeyeceğım cnku hcbı bılgım yok bilmiyorumkismile ama ikinci soruna bence ikisinide al derim hem durulanan sac sıvısını hemde sac maskesını. Maske 14 ytl , sac sıvısı 9 ytl ttlm karar senn zemuszemus ama illede bitane alıcam dıosan durulanmayan sac sıvısını al kokusu bir harıkaa kaydirigubbakcemile2

sıvı kremi zaten kullanıorum ekstra maske kullanmayıda düşünüyorum okullar açılınca saçlarımı sürekli düzleştiricem haliyla çok yıpranacak yinede yardımcı olduğun için teşekkür ederim canım

total repair de oil nutritive de pembe seriyi de kullandım
total repair saç uçlarımı kuruttu resmen hayal kırıklıına uğradım ki 2 tane almıştım kampanyalı diye
en çok nutritive'den memnunum.. seyahat boyunu gratislerden alıp deneyebilirsin..

total repair de oil nutritive de pembe seriyi de kullandım
total repair saç uçlarımı kuruttu resmen hayal kırıklıına uğradım ki 2 tane almıştım kampanyalı diye
en çok nutritive'den memnunum.. seyahat boyunu gratislerden alıp deneyebilirsin..

pembe seriyi nasıl buldun??:hulya:

pembe seriyi nasıl buldun??:hulya:
güzel bence
yalnız 2 sene önce pembenin maskesini aldım muhteşemdi
bu sene yine aldım hiç beğenmedim yani eskisi gibi harika değildi kıvamı da farklıydı belki raf ömrünün sonlarına geldiğindendir
nutritive sarı şampuan daha hafif ve kurutmuyor....
pembenin kıvamı daha koyu bence iki seri de güzel pembe ve sarı yani,
parlatıcı maske aldım hiç beğenmedim hangi seriydi hatırlamıyorum.

tek şampuan yapmak ve uçları köpürtmemek dipleri ovuşturmak sadece çok önemli cnm bu arada saçları kurutmamak için..

güzel bence
yalnız 2 sene önce pembenin maskesini aldım muhteşemdi
bu sene yine aldım hiç beğenmedim yani eskisi gibi harika değildi kıvamı da farklıydı belki raf ömrünün sonlarına geldiğindendir
nutritive sarı şampuan daha hafif ve kurutmuyor....
pembenin kıvamı daha koyu bence iki seri de güzel pembe ve sarı yani,
parlatıcı maske aldım hiç beğenmedim hangi seriydi hatırlamıyorum.

tek şampuan yapmak ve uçları köpürtmemek dipleri ovuşturmak sadece çok önemli cnm bu arada saçları kurutmamak için..

teşekkür ederim pembe seriyi denemeyi düşünüyorum bakalım... herkeste ayrı sonuç vermkaydirigubbakcemile2io inş ii gelirde şampuan aramaktan kurtulurum

saçlarım inanılmaz derecede kırık kuru ve kıvırcık.Her şeyi denemişimdir en çok glissten memnun kaldım pembe olan sıvı ipek serisi..

hepsini kullandım. pembe seride kampanya vardı şampuan ve sıvı saç kremi olarak kremi güzel ama saçınız yağlıysa şampuanını kullanmayın derim. çünkü saçı çok çabuk kirletiyo yağlanıyo hemen. oil nutritive saçımı kuru yapıyodu kullanmadım ve kokusu da bi süre sonra midemi bulandırmıştı. bugün total repair in sıvı saç kremini aldım o da sırf saçımı kolay tarayayım diye. etkisini bilemem

X