Lazer Epilasyon adanada lazeri en iyi yapan yer neresi?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar ben mersinden adanaya geldim. acaba en ıyı lazer yapan kalıteli olan güzellik salonu neresi? yardımcı olursanız çok sevinirim.:a015:

korkuyorumda ya yakarlarsa beni zaten beyaz tenlıyım ıyıce yanarım tavuk gibi.

Son düzenleme:
Mersinde adı duyulmuş bir kaç yer biliyorum ve ben o yerlerden birine gidiyorum. Mersin'deki benim gittiğim yeri ya da diğer iyi diye duyduğum yerleri söyleyebilirim. Ama burda yer ismi söylemek yasak diye biliyorum, öyle değil mi?

KirazS nereye gidiyorsun sen adanada ,özelden bir yazabilirsen çok memnun olurum:)

KirazS nereye gidiyorsun sen adanada ,özelden bir yazabilirsen çok memnun olurum:)

Canım ben Adana da değilim Eda Mersinden Adana'ya geldim dediği için Mersindeki gittiğim yeri isterse söyleyebilceğimi söyledim ama Eda da soru sordu ve kaçtı :sm_confused:

arkadaşlar kaçmadım burdayım.Adanada olursa sevinirim. atatürk caddesinde canan usluer diye doktor ismi söylemiş arkadaş diğer konu başlığında ulaşamadım kendisine hay alahım. Hangi merkez acaba?boshayallersmile

arkadaşlar kaçmadım burdayım.Adanada olursa sevinirim. atatürk caddesinde canan usluer diye doktor ismi söylemiş arkadaş diğer konu başlığında ulaşamadım kendisine hay alahım. Hangi merkez acaba?boshayallersmile

Canım, Canan Hanım'ın yeri "Dermavizyon" netten telefonunu bulabilirsin, Sular'a yakın olan HSBC'nin üzerinde, yalnız pahalı diye biliyorum 2006 senesinde bir seans koltukaltı 100, tüm bacak 850 TL idi. Ben akne tedavisi için gitmiştim kendisine o dönemde.
Ben Sular'daki fotoğrafçı Muhammet Ali'nin üzerindeki "Lasersalon" a gidiyorum (Mine'nin tam Sular durağındaki şubesiydi ad & yer değiştirdi bir süre önce). Koltukaltı ve bıyık bölgemi yaptırıyorum, koltuk altı bitti sayılır, 3 seans peşin ödeyip 4 seans yaptırabiliyorsun her bölgede. Genital de iki seans yaptırıp bırakmıştım 2 sene kadar önce, (özel nedenlerden ötürü).

Tüm bacak bitene kadar 1.400 TL (4 taksit) olan bir yer buldum, pazartesi görüşmeye ve ilk seansı yaptırmaya gideceğim. Merkezin adı "Helena", 3 ay falan önce uğramıştım, Atatürk Cad. Universal (şimdiki adı Adana Hastanesi) Hastanesi'nin olduğu binada 19. katta. Doktor bir bayandı sahibi, adını hatırlamıyorum, bayağı ilgiliydi ve detaylı şeklilde bilgilendirmişti. Düğün öncesi olunca o zaman başlayamamıştım, daha fazla da beklemek istemiyorum, umarım fiyatta bir değişiklik olmamıştır. Pazartesi gidince sonucu yazarım.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Canım, Canan Hanım'ın yeri "Dermavizyon" netten telefonunu bulabilirsin, Sular'a yakın olan HSBC'nin üzerinde, yalnız pahalı diye biliyorum 2006 senesinde bir seans koltukaltı 100, tüm bacak 850 TL idi. Ben akne tedavisi için gitmiştim kendisine o dönemde.
Ben Sular'daki fotoğrafçı Muhammet Ali'nin üzerindeki "Lasersalon" a gidiyorum (Mine'nin tam Sular durağındaki şubesiydi ad & yer değiştirdi bir süre önce). Koltukaltı ve bıyık bölgemi yaptırıyorum, koltuk altı bitti sayılır, 3 seans peşin ödeyip 4 seans yaptırabiliyorsun her bölgede. Genital de iki seans yaptırıp bırakmıştım 2 sene kadar önce, (özel nedenlerden ötürü).

Tüm bacak bitene kadar 1.400 TL (4 taksit) olan bir yer buldum, pazartesi görüşmeye ve ilk seansı yaptırmaya gideceğim. Merkezin adı "Helena", 3 ay falan önce uğramıştım, Atatürk Cad. Universal (şimdiki adı Adana Hastanesi) Hastanesi'nin olduğu binada 19. katta. Doktor bir bayandı sahibi, adını hatırlamıyorum, bayağı ilgiliydi ve detaylı şeklilde bilgilendirmişti. Düğün öncesi olunca o zaman başlayamamıştım, daha fazla da beklemek istemiyorum, umarım fiyatta bir değişiklik olmamıştır. Pazartesi gidince sonucu yazarım.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

canım çok teşekkür ederim tabiki yardımcı oldun.Biliyorsunki her yere güvenılmıyor ve verdiğimz parada boşa gitmesin.Gidip konuşurum bır ara bakalım.a.s.

Ben dermavizyona gittim. Koltuk altı ve yüzde baya bir sonuç aldım. Ama genital bölge ve bacak diz altına başka bir merkeze (Zen güzellik merkezi) gidiyorum. Çünkü aynı makina, daha ucuz ve de soğutması var. Ağrımıyor çok fazla. Emla kreme çok ihtiyaç hissetmedim.

bende mezosilime giitim yüz bölgesi için 2 seans ilk seansta canım çok acıdı tabi yüzüm çok fena oldu sonrasında cihazı deydirdiği yerlerde yanıklar oldu üç gün bekledim geçmedi sonra tekrar gittim doktormu estetisyen mi bilmiyorum neyse geçer dedi üzerinden yaklaşık 5 ay geçti ama çok belli olmasa bile izler var. Alexander lazer kulanılyo orda yüz için gideceklere duyrulur normaldede zaten diode yada nd yag kulanılırmış yüz için sonrasında istanbulda gittigim lazer merkezinde ki doktor söyledi onllardada alexander lazer olduğu için yapamayacaklarını yapsalar bile fazlalaşma olacagını ve agda gibi her ay sadece yüzeydekileri yakacagını çözüm olmayacagını söylediler

Lütfen okuyunuz. yaGmurluk
http://www.kadinlarkulubu.com/lazer...yla-ilgili-son-yayinlamis-oldugu-genelge.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X