Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

benim bi arkadasımın vardı siyam kedisi bakamadıgı için daha yeni verdi birine

Kedim yok ama kedisi olan cok arkadasim var bakimi cok zor bide koku yapiyo cok fena :S

amanın konu değişmişş estetikten kediler alemine geçmişinizz yavv:))benim tanıdıklarda var kedi besleyen her yer tüğ kıl bide tırmık tırmık mobilyalar kokusuda cabası tabi sevmesi cok tatlı ama bakması o kadar kolay değil canım:))

Analı kızlı artistmiş bunlar meğersem:) güle güle kullanın burnuşlarınızı darısı bize..

Sağolun kızlar sanırım bakamam ben.Teşekkür ederim. Birde kokuyorsa çok fena dayanamam.Şimdi burun konusundan devam edebiliriz :) Bu arada benim burnum öncesine göre daha dar görünüyor.Ya da alçılar bastırıyor bilemiyorum.

Lakitocum ya mahsuru yoksa bide eski halinin fotosunu koysana merak ettim

Ya yanliz estetik yaptirmayi dusunen cogu insan sadece yan profilden sikayetci bende onden gayet memnunum yandan kotu gorunuyo ama :KK43:

Sağolun kızlar sanırım bakamam ben.Teşekkür ederim. Birde kokuyorsa çok fena dayanamam.Şimdi burun konusundan devam edebiliriz :) Bu arada benim burnum öncesine göre daha dar görünüyor.Ya da alçılar bastırıyor bilemiyorum.

o darlık alcının bastırmasındandır.ama alçıdan cıktıktandan sonrada bandaj yapıştırcak ya o bandajlar cıktıktan sonraa belli bi zaman dar olurr sonraa kendi şekilini alıyo düzelip doğallaşmaya başlıyorr hergün o burun değişcekk lakitocum

valla ben önceden yan profilden sikayetciydim zühtü beyin yaptigi burunlari görünce öndende sikayetci olmaya basladim ohaoldumsmile
áma önden makyajla vs kusurlar kapatiliyo bayanssulusmile yan profilden ne yapsan bos
ay yeni ifadeler gelmis aklinialirimsmile

Ya yanliz estetik yaptirmayi dusunen cogu insan sadece yan profilden sikayetci bende onden gayet memnunum yandan kotu gorunuyo ama :KK43:

evet genellikle cogu yandan sikayetci ama bi insan bizim kadar cok arastirma yapinca burnunun tümünden sikayetci oluyo yani en azindan ben :eek:
ya senin burnun gayet iyi sen benim burnumu yandan görcen bosuna abartiyosun cnm gercekten alsanaalsanasmile

arkadaslar ben hem onden hem yandan şikayetciyim :KK43:(gulunce burnum agzıma gircekmiş gibi :)))bu arada tasarımlar hakkındaki yorumlarıınız için teşekkürler.bende ilkini daha çok begendim ama banada dudakla burun mesafesi çok geldi.nese heralde zuhtu bey onu ayarlar.bu arada çilegin yeni koydugu foto yu gorunce bi kez daha bayıldım.işallh bnmkide içime siner...

kizlar sonunda babama söyledim kizmadilar hele annem cok sicak bakiyo bu yaz olcam allahin izniyle insallah ikna etcem onlari :lepi: :dance: :teytey: :teytey:
cnm benim yaptigim tasarim profesyönel bisi degilki hem zühtü bey bundan cok farkli bi tasarim yapar eminim onun yapcagi tasarimi ilk görüste begenirsin ben sadece fikir edinebilmeniz icin bisiler yapmaya calistim
ben 7nci ayin sonunda 8nci ayda fln olabilirim ancak sen??

canım ameliyat öncesi kan testi isteniyor.Kan seviyene falan bakılıyor. Kan testini Onep'te yapmıyorlar. Sen dışarıdan yaptırıyorsun. Basit bir test ve test aynı gün sonucu çıkar sanırım. sanırım diyorum çünkü benim testimi babam yaptı-tatlicadiarzu-
Canım onep'ten bana bi kağıt verdiler bunları yaptır diye Hemolojik test biyokimyasal testler röntgen ekg bir sürü şey istediler bi karışıklı mı var acaba anlamadım ki kafamçokkarıştı

Canım onep'ten bana bi kağıt verdiler bunları yaptır diye Hemolojik test biyokimyasal testler röntgen ekg bir sürü şey istediler bi karışıklı mı var acaba anlamadım ki kafamçokkarıştı

cnm sendemi zühtü beye burnunu yaptiriyosun??

kızlar iyi akşamlar misafirleirm vardı ancak gelebildimm..coşmuş burası coşmuşş..

çilek o senin annenmi ablanmııı aaaaaaaaaaaaaaa..dalga geçme bee...valla ben utandım şimdi..yaşıtız kendiisyle snaırımm çok güzell güzelliğini kimden aldığın belli...senin burunn valla her resimd eayrı güzel maşallahh..

bu arada arkadaşa bende bir tasarım yaptım kendi çapımda..buyrunn

X