Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Zühtü Demir'e ameliyat olup memnun olmayan arkadaşlar lütfen resim paylaşabilirmisiniz?

ben ve birçok yakınım Zühtü Bey e ameliyat olduk. Hiç birimiz hiç bir sorun yaşamadık. Burada ki yorumları görünce bende şaşırdım doğrusu, çünkü cilt bakımı, lazer vs içinde ne zaman gitsem hep güzel burunlar görüyorum.
Profilinize baktım ama resminiz yok sakıncası yoksa öncesi ve sonrası resminizi paylaşabilirmisiniz? Siz ameliyat olalı ne kadar zaman oldu?

Asla Zühtü Bey'i tavsiye etmiyorum.5 yıl önce burun estetiği yaptırdım, sağ tarafım ile sol tarafım aynı olmadı, simetrik değil.Bir de burun deliklerim de simetrik olmadı.2 ay önce biriktirdiğim parayla hem burnumu düzelttireyim hem de göz kapağı düşüklüğü, göz altı morlukları için de kök hücreli yağ enjeksiyonu yaptırmak istedim.Kaş kaldırma da birlikte yapılıyor dedi kabul ettim ama çok pişman oldum.İlk burun ameliyatımdaki ilgiyi maalesef hiç bir çalışanından ve kendisinden göremedim.Şu an göz kapaklarım simetrik değil, sağ göz kapağım düştü, göz altı morluklarım iyice arttı sol göz altım daha mor öyle kaldı.Kaş üzerine yağ enjeksiyonu önermişti, kaşlarım şiş bir vaziyette kaldı.Göz kapağı estetiği kalıcıdır. Benim sağ göz kapağım 2 ayda düştü.Ameliyathane ortamında yapılması gereken işlemi klinikte yapıyor.Bir de kök hücreyi ayrıştırmadan karnımdan aldıkları yağı direkt uygulamışlar yanındaki çalışan ağzından kaçırdı. Hiç dürüst bir klinik değil.2 ay sürecek ve sonucu vahim olacak estetik için bir de 8000tl. aldı.İnanın devlet hastanesindeki plastik cerrah Dr. Zühtü Bey' den daha güzel estetikler yapıyor.Bizzat gözlerimle gördüm. Bir daha asla uğramam. Paranıza yazık edersiniz, benim gibi mağdur olmayın...

Asla Zühtü Bey'i tavsiye etmiyorum.5 yıl önce burun estetiği yaptırdım, sağ tarafım ile sol tarafım aynı olmadı, simetrik değil.Bir de burun deliklerim de simetrik olmadı.2 ay önce biriktirdiğim parayla hem burnumu düzelttireyim hem de göz kapağı düşüklüğü, göz altı morlukları için de kök hücreli yağ enjeksiyonu yaptırmak istedim.Kaş kaldırma da birlikte yapılıyor dedi kabul ettim ama çok pişman oldum.İlk burun ameliyatımdaki ilgiyi maalesef hiç bir çalışanından ve kendisinden göremedim.Şu an göz kapaklarım simetrik değil, sağ göz kapağım düştü, göz altı morluklarım iyice arttı sol göz altım daha mor öyle kaldı.Kaş üzerine yağ enjeksiyonu önermişti, kaşlarım şiş bir vaziyette kaldı.Göz kapağı estetiği kalıcıdır. Benim sağ göz kapağım 2 ayda düştü.Ameliyathane ortamında yapılması gereken işlemi klinikte yapıyor.Bir de kök hücreyi ayrıştırmadan karnımdan aldıkları yağı direkt uygulamışlar yanındaki çalışan ağzından kaçırdı. Hiç dürüst bir klinik değil.2 ay sürecek ve sonucu vahim olacak estetik için bir de 8000tl. aldı.İnanın devlet hastanesindeki plastik cerrah Dr. Zühtü Bey' den daha güzel estetikler yapıyor.Bizzat gözlerimle gördüm. Bir daha asla uğramam. Paranıza yazık edersiniz, benim gibi mağdur olmayın...

Ben ve bütün yakınlarım Zühtü beyden çok memnunlar. Kaç kere gittimsede çok güzel burunlar gördim ve çok ilgililer

Ben memnun kalmadım , en başından beri merak etme olmadı küçük bir rötuş yaparız diyen bir doktora nasıl güvendim anlamadım. Bence iyi araştırın , ben açıkçası revizyon düşünüyorum. Zühtü Demir iyi bir tercih değildi benim için, ben tavsiye etmiyorum. Ankara da daha iyileri vardır , yalandan bir ilgiyi büyütmeyin burnunuz iyi değilse bile gazlayıp gönderiyorlar. Eski burnunuzu gösterip bak nerden nereye geldik diyen bir doktor, eskisi iyi olsa zaten gelmezdik degil mi . Burun uzun dönemde çok fark ediyor (kötü anlamda) . Şişler indi mi ödemler eridi mi malzeme ortaya çıkıyor. Araştırın arkadaşlar bana da revizyon için doktor önerin (Ankara için).

Çevremde burun estetiğini cok korkunc şekilde duymuştum. Kısa bi araştırma sonrası zühtü hocamı buldum. Cok güler yüzlü ilgili bi doktor. Kesinlikle istekleriniz doğrultusunda sonuc alıyosunuz. Asla yüzümde şişlik morarma olmadı. En önemlisi tampon yoktu. Ve sonuç muhteşem. Görenler gözlerine inanamıyor. Canım hocam bi dokunuşunuzla hayatımı değiştirdiniz. Ruhum yenilendi. Burnumun değişmesi psikolojime de cok iyi geldi. Daha özgüvenli ve cesaretli oldum. İyiki size geldim. Kesinlikle zühtü hocama yüZde yüz güvenebilirsiniz. Emin ellerdesiniz. Başarılarınız daim olsun allah razı olsun hocam.

Merhaba arkadaşlar , eğer doktor ile ilgili olumlu yorum yapan hesapların mesaj sayısına bakarsanız ne demek istediğini anlarsınız , bu sayfada , bu konu da üç kağıt dönüyor ve sahte hesaplar olumlu mesajlar paylaşıyorlar bir çoğu yalan , Kesinlikle pişmanlık , lütfen tekrar düşünün para geri gelir ama sağlık ve görünüm herşeyden önemli . Alternatifleri araştırın

Ben 12 gün once burnumu bir tanidigim referansiyla Doc. Dr Zühtü Demir hocaya yaptırdım. Kendisi ve ekibi her zaman ilgi ve profesyonel olarak ameliyat oncesinde ve sonrasinda cok cok cook yardimci oldular. Cook tesekkur ederim. Zuhtu bey sayesinde ameliyattan sonra agrinin "a" sini hissetmedim ne de morartim oldu. Her burun ameliyatin da oldugu kadar sadece sisliklerim oldu ve onlarda zamanla iniyor. Pansuman ve alcim cikarken Duygu hanima hic bir aci hissettirmeden yumusacik elleriyle mudehale ettigi icin ve Esra hanima tum gorusmelerimi anlayisla ayarladigi icin cook tesekkur ederim. Ameliyatimdan once Zuhtu beye nasil burun istedigimi soyledim ve bazi fotograflar gosterdim. Istedigimden daha guzel oldu cok sukur icime cook sindi. Surekli nazar degmemesi icin masallah diyorum :))) ve Estenik ekibine ne kadar tesekkur etsem azdir :) Ankara'nin en en eennnn iyisi. Gozunuz kapali Zuhtu bey ve ekibine "Estenik" guvenebilirsiniz. Keske daha onceden yaptirsaydim. Sonsuuuz tesekkur ederim hersey icin o mukemmel elleriniz icin ! :)

X