Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kiz herkes gidiyo ben cok uzaktayim maalesef senağlama sende git bi görüs tasarim fln yapsin bakalim nasil olcak kaydirigubbakcemile3

daha cok zaman var cnm şimdi gidip konuşup tasarım yaptırsam dayanamam yaza kadar sabuırsızlanırım iyce..
Sen ank da olsan kesin çarş. sabahın köründe zuhtu beyin kapısında biterdin:)

hahahah boşver sen yinede şansı denee söylee olmadı psikolojik baskı yap olmayı cok istediğini anlasın..ameliyat lafı zaten onlara korkutucu bi kelime ondan sana bişey olur korkusundan yaptırmanı istemez.ama bilmiyolarki ameliyat o kadar korkucu değil hele bu zamanda o eskidenmişş şimdi riskler yok denecek kadar az ama sen yinede ümidini kaybetme canım inş sende istediğin burna kavuşursun..

onlar beni taniyolar zaten bisey istiyosam asla vazgecmem :lepi: er yada gec bu ameliyati olucam cünkü cok istiyorum burnumdan nefret ediyorum :1ninca:
ya annemde biliyo zaten cok istedigimi oda aslinda sicak bakiyo ben seziyorum ama caktirmiyo sositososito anneya her istedigime evet demicek :emir_bebek:
artik yavas yavas babamada duyurmaya baslicam eger sansim varsa bu yaz ameliyat olurum zemuszemuszemuszemus

tşkler ama 2okka burnun arasında benim ne işim var kıskanırım valaa size bakıp bakıp:)
iyi eglenceler size zühtü beye de selam soyleyin beklesin bizi:)

saol canım seninde slm iletirizz:))kıskanma kızz inş daha güzeli senin burnun olsun canım.

daha cok zaman var cnm şimdi gidip konuşup tasarım yaptırsam dayanamam yaza kadar sabuırsızlanırım iyce..
Sen ank da olsan kesin çarş. sabahın köründe zuhtu beyin kapısında biterdin:)

:roflol::roflol::sm_cool: dayanamazdim valla:lepi::lepi:

onlar beni taniyolar zaten bisey istiyosam asla vazgecmem :lepi: er yada gec bu ameliyati olucam cünkü cok istiyorum burnumdan nefret ediyorum :1ninca:
ya annemde biliyo zaten cok istedigimi oda aslinda sicak bakiyo ben seziyorum ama caktirmiyo sositososito anneya her istedigime evet demicek :emir_bebek:
artik yavas yavas babamada duyurmaya baslicam eger sansim varsa bu yaz ameliyat olurum zemuszemuszemuszemus

inşş canım şimdiden bastır ki yaza senide aramızdaa hokka burunlu olarak görelimm:))

inşş canım şimdiden bastır ki yaza senide aramızdaa hokka burunlu olarak görelimm:))

sositosositosositososito insallah cnm ama yaz sicaginda ameliyat sakincali olmuyo mudur??

ank32 sen fstkın yaşını biliyon mu kaydirigubbakcemile3

Zühtü Bey bana duş alma demedi ama alçımı ıslatmamamı söyledi.Kesinlikle yanlış anlamadım. Alçım nasıl bişey bilemiyorum ama bana normal alçı gibi geliyo.Sadece çarşamba günü alçım alınacağı için sabahtan güzelce duşunu al, böylece alçında yumuşasın dedi.Yani eğer yumuşayacaksa normal alçıdır sanırım.Tabi Ank32cim daha iyi bilr nasıl bi alçı olduğunu :)

:dance::dance::teytey::dance::dance::teytey: ne varmis kiz yasimda :teytey::teytey:

Çok bir şey yok işte kaydirigubbakcemile3 annen ben olsam kattiyyen izin vermezdim:eek:lmaz: ama ikna edebilirsen helal sanazemuszemuszemuszemus

Çok bir şey yok işte kaydirigubbakcemile3 annen ben olsam kattiyyen izin vermezdim:eek:lmaz: ama ikna edebilirsen helal sanazemuszemuszemuszemus

:roflol::roflol: valla ben babamin yerinde olsam bende izin vermezdim :sm_cool: ama valla burnumdan neffffret ediyorum kiz acayip gicik hele bi ameliyat oluyum hayirlisiyla bi ikna ediyimde önce sonra resimleri gösterince bana hak verirsiniz :lepi:

sositosositosositososito insallah cnm ama yaz sicaginda ameliyat sakincali olmuyo mudur??

sıcakta tabi daha zorluklar olurr.hep kışıı önerir dr lar yaralar dikişler daha iyi iyileşiyor bide güneşten korunuyosun ameliyat olduktan sonra güneş ışınları ciltte leke yapabiliyor zaten dr kış bile olsa yüksek faktörlü krem veriyoo güneş ışınlarından korusun diyee evde bile sürceksin demişti bana..

sıcakta tabi daha zorluklar olurr.hep kışıı önerir dr lar yaralar dikişler daha iyi iyileşiyor bide güneşten korunuyosun ameliyat olduktan sonra güneş ışınları ciltte leke yapabiliyor zaten dr kış bile olsa yüksek faktörlü krem veriyoo güneş ışınlarından korusun diyee evde bile sürceksin demişti bana..

delikafadulden peki ameliyat olduktan sonra makyajada izin veriyolarmis burun daha yara olmuyomu nasil izin veriyolarki?

16 desene sen şunasengözlerimebaksanab
Lakito burnumun yarısı gitti diyodun Ona ragmen oyle aman aman şişme kızarma olmamış sanırım bazılarının gözleri kanlanıyo tamamen Sen de var mı boyle bir şey

X