Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ank32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
1.796
34
ankarada zühtü beye ameliyat olanları ve olacakları bekliyoruzz kızzlar burayaa:dance:

evet şeker bende olacaklar grubundadayım..yakın zmanda inşallah olcamm...hayırlıısyla...
topiğin hayırlı olsunn bizden feyz alanlarr burun ameliyatı hakkında fikir edinirler umarımmm sevgiler.
kaydirigubbakcemile5

saol canım senindee umarım istediğin gibi bir burun olurr..canım:))

Bende geldiiiimmmm :) Bende ameliyat oldum kendisine gözüm kapalı.Nasıl güvendiysem artık :) Çarşamba alçılarım alınıyor. Burnuma bant takılmadan fotosunu çekeceğim burnumun sizler için.umarım yamuk falan değildir.

kız niye yamuk olsun okkka gibi çıkcak bencee...herkess hayranlıkla bakacakk..

bende bende bende
bensizmi sohbet ediyosunuz haaaa :eek:klava:
bende olcam insallah :teytey:

:mymeka: bu lakitonun kafasini kirmak lazim
zühtü bey yaptigi burnu öve öve bitiremiyomus bide yamukmu olcak :dilcikar:
acilinca kesin bayilcaksindir bence gayet hos bi burun olmustur
ay cabukca acilsada baksak artik su burnuna :sm_cool:

kızlar biz zühtü beyin orda buluşcaz çarşamba günü lakitoyla gelmek isteyenlere duyurulurr :)))

kızlar biz zühtü beyin orda buluşcaz çarşamba günü lakitoyla gelmek isteyenlere duyurulurr :)))
valla buluşma resimlerinide isterizz makine götürün bol bol çekinnnn:1closedeyes::1rolleyes::roflol:a.s:icecream:

lakitocum yamuk felan olmayacak burnun sana o kadar resim attım gösterdim yamukluk varmı bende sakın öylee düşünme fıstık gibi burunun olacak ama zamana ihtiyacın var tatlım...

ins yaaaa:)
teknolog sen ne zaman kesceksin daha bebeyiii memeden :ecrin_bebek:

Çekeriz tabiki foto falan :) Ya ben artık adam akıllı banyo yapmak istiyorum :) Bu arada benim gıcık kuzenime tasarımı göndermiştim.Halen uzun bu burun demez mi sinir oldum :KK43: Kızlar tasarımı gördünüz uzun mu allah aşkına yaa???

ya banyoyu bende merak ediyorum nasil banyo yapiyosun? yara sonucta ben korkarim su degdirmeye nasil yapiyosun lakito ??
hayir ne uzunu gayette kücücük bi burun olmus hem uzun olsa burda birsürü kisi var sana söylerdik demi

ya banyoyu bende merak ediyorum nasil banyo yapiyosun? yara sonucta ben korkarim su degdirmeye nasil yapiyosun lakito ??
hayir ne uzunu gayette kücücük bi burun olmus hem uzun olsa burda birsürü kisi var sana söylerdik demi
Kuzenim uğraşıyor sanırım benimle pis gıcık şey:dilcikar: Canım ben vücudumu yıkıyorum. Bi defada kuaförde saçlarımı yıkattım. Ama bi daha yıkatmam. Demirim çok düşük zaten biraz o yüzden saçlarım dökülüyor, kuaförde böyle dökülsün istemem.Yani alçın alınana kadar alçına su değdirmiyorsun.Fakat çarşamba günü gitmeden güzelce bayomu yapacağım.Zühtü Bey de öyle dedi.

lakitocum yamuk felan olmayacak burnun sana o kadar resim attım gösterdim yamukluk varmı bende sakın öylee düşünme fıstık gibi burunun olacak ama zamana ihtiyacın var tatlım...

Yok canım burnunun maşallahı var cidden çok güzel.

Çekeriz tabiki foto falan :) Ya ben artık adam akıllı banyo yapmak istiyorum :) Bu arada benim gıcık kuzenime tasarımı göndermiştim.Halen uzun bu burun demez mi sinir oldum :KK43: Kızlar tasarımı gördünüz uzun mu allah aşkına yaa???

tatlım senin suratına en uygun uzunlukta yapmıştır.. sen merak etmee kuzen kıskanmasın kızz seni:))))

X