Dr. Zühtü Demir Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben de kasım başlarında olucam inşşş zühtü beye noolur foto koy hemen cesaretliyim aslnda ama böle bi gaza ihtiyacım war halaaa:)))

İnş hemen olursun aslında önemli olan o süreç daha çok heycanlanıyor insan günlerde geçmek bilmiyor ben çok çabuk karar verdim hemen oldum iyiki zühtü beye olmuşum o kadar rahattım ki anlatamam bugün bandajlarım çıksın hemen foto koyabiliyormuyum yeni üyeyim bilmiyorum koyabiliyorsam hemen yüklerim. Zühtü bey o kadar yetenekli o kadar ilgili o kadar nazik bir doktor ki şuanda burunumun görüntüsünü aslında çokta merak etmiyoruum güvenimden eminimki çok güzel oldu inş darısı sizlere olsun hemen kurtulun :)

ben de kasım başlarında olucam inşşş zühtü beye noolur foto koy hemen cesaretliyim aslnda ama böle bi gaza ihtiyacım war halaaa:)))

Kızlar herkes 40 gün kala ameliyat mı olunur diyoo ben günümü aldm bile.. Zühtü beye opere olanlar bi söyleyinn arkadaslar ödem şişlik ne durumdasınızz

canım ameliyata karar verdiysen biran önce ol derim.kime olacaksın ameliyatını?

İnş hemen olursun aslında önemli olan o süreç daha çok heycanlanıyor insan günlerde geçmek bilmiyor ben çok çabuk karar verdim hemen oldum iyiki zühtü beye olmuşum o kadar rahattım ki anlatamam bugün bandajlarım çıksın hemen foto koyabiliyormuyum yeni üyeyim bilmiyorum koyabiliyorsam hemen yüklerim. Zühtü bey o kadar yetenekli o kadar ilgili o kadar nazik bir doktor ki şuanda burunumun görüntüsünü aslında çokta merak etmiyoruum güvenimden eminimki çok güzel oldu inş darısı sizlere olsun hemen kurtulun :)

Canımm ne durumdasınn?? Günler yaklastıkça kurbanlk koyun gibi oldumm yaa cıldırcam napsamm

Kızlar ben de 2011 yılında Zühtü Bey'e karın germe,burun ve meme protezi ameliyatları oldum.Harika birisi o,harika!İyiki gitmişim gerçekten gitmeden önce aylarca araştırma yaptım Zühtü Bey'i görür görmez kanım ısındı ve her şeye tamam dedim,tabir-i caizse kendimi,sizin zevkinize emanet ediyorum hihihih.:KK3:Çok ama çok memnunum param boşa gitmedi,ekibi de çok sıcak kanlıdır bu arada şimdi dudak dolgusu ve botoxa gidiyorum onlardan da çok memnunum.Merak eden arkadaşları bilgilendirebilirim.Ha ayrıca unutmadan nefret ettiğim bazı dövmelerim var,ayın 6'sında Zühtü Bey'den randevu aldım bakalım ondan da memnun kalacak mıyım?Son teknoloji bir cihazla çalışıyor kendisi.

Cnmm ben zühtü beye olcamm ama sayılı günler var işte..napsamm bilmiom baska bi dr a da hiç danışmadım

şu an aynı durumdayız senle:))bildiğin rüyalarıma girior artık ameliyat aslında hiç bu tarz şeylerden korkan biri deilimdir de uzadıkça gerildim zühtü bey acaip ilgili bi doktor nişanlımla birlikte gittik yanına çok ilgilendi sıkmadı tarih için de ben de başka hiçbi doktorla görüşmeden karar werdim

Kızlar herkes 40 gün kala ameliyat mı olunur diyoo ben günümü aldm bile.. Zühtü beye opere olanlar bi söyleyinn arkadaslar ödem şişlik ne durumdasınızz

ben de zühtü beye haziran da oldum.benim morluklarım çok zor geçti derim inceymiş.kişiden kişiye değişiyor ama.bir de burnun oturması zaman alıyor.yani belli oluyor estetik olduğu uzun bir süre.mesela benim 40 gün sonunda hala morluklarım vardı ve burnum hala belli olacak şekilde şişti

Kızlar dün bandajlarımın çıkacağını düşünüyordum ki zühtü hocam derin biraz daha toplasın kendini dedi istersen çarşambaya kadar bandajlı dursun dedi birazda bana bıraktı istemezsen kapatmam dedi bende siz bilirsiniz daha iyi olacaksa kapatın dedim ve tekrar bandajlandım dün çarşamba akşamı çıkacak inş burnun tabiki şiş bandajları değiştiriken baktım birazda tıkalı net nefes alamıyorum sol taraf açık ama sağ taraf tıkalı acaba ne zaman geçecek bu tıkanıklık biraz tedirgin oldum hep sağ tarafım ya tıkalı olursa.Bugün 16. gün

Ben Zühtü Demir'in yaptığı sadece 1 burun gördüm arkadaşlar fotoğraflarınız varsa görebilir miyim lütfen?
Ben de Ankara'dayım tatmin olmazsam İstanbul'da Emre İlhan'a ya da Abdülkadir Göksel'e gitmeyi düşünüyorum

Ben Zühtü Demir'in yaptığı sadece 1 burun gördüm arkadaşlar fotoğraflarınız varsa görebilir miyim lütfen?
Ben de Ankara'dayım tatmin olmazsam İstanbul'da Emre İlhan'a ya da Abdülkadir Göksel'e gitmeyi düşünüyorum

eklıyorum senı yardımcı olmak ısterım emınım dıger kızlarda eklersen kabul eder fıkır olur sanada

senide ekledim canım bakabilirsin...şimdi herkesin bünyesi bir değil onu söyleyim cünki kimisi cok morarıyor kimisi hiç morarmıyor.kiminin ödemleri az oluyor kimi şişiyor ödemi cok oluyor bu herkesin bünyesine göre değişir.cünki olan arkadaşlardanda gördüm bunu ama 1 aylık burunda morluk zaten olmaz ödem olur he cok belli olurmu tanımayan hiç anlamaz anca seni tanıyanlar anlar.burun en az 6 ve 1 senede oturup kendine geliyor.görüntü kötü olmaz ama şişlik bünyene göre olur.az yada cok onu bilemeyiz.

Merhabalar sizi rahatsız ediyorum ancak Zühtü Bey'in adına açılmış olan konuda adınızı çok sık görünce size danışmak istedim.

Ben bu kış burun ameliyatı olmayı düşünüyorum aklımdaki ilk isim ise Zühtü Bey. Kendisi ile görüştüm tasarım yaptı ve fiyat konuştuk ancak bana hiç örnek göstermedi. Zühtü Bey'den memnun musunuz ve piyasaya göre ücretinin biraz yüksek olduğu doğru mu, kendisi ameliyat sonrası da ilgili mi diye kusura bakmazsanız sizden fikir almak istedim.Ben üniversitede burslu okuyorum ve ameliyatı kendim karşılamak istiyorum seneye master için yurtdışına gideceğim için bu kış halletmezsem kalacak ömür boyu bu nedenle fiyat-memnuniyet terazisini çok ince tartmam gerekiyor

Bir de örnek olarak ve öncesi, sonrasında fikir alışverisinde bulunmak adına sizi arkadaş oalrak eklememde bir sakınca olur mu?

Kızlarrr aranıza yeni geldim hepinize merhabalar,

bende zühtü beye 11.10.2013 de burun ameliyatı oldu çok rahat agrısız bir ameliyat sonrası geçirdim.Henüz çok yeniyim şişliklerim var şekli tam belli değil ama zamanla tabi geçecek cuma günü bandajlarım çıkacak bakalım nasıl bişeee :)

canım aramıza hoşgeldin cok geçmiş olsun.bandajların cıkıncada sana takma burun gibi gelecek:)korkma yani gecici bunlar zamanla burun oturacak

inşş ewet şans işi zühtü demire mi oldun sen de peki beni çok rahatlattı kendisi ztn bi gaza geldim hemen ama halletmem gereken şeyler wardı ondan erteledim bi de ameliyattan sonra epilasyon olayı nası oluo lazere yeni başladım yüzüme sıkıntı olurmu ki acaba

canım lazer ameliyattan sonra zararı olurmu hiç bilmiyorum onu doktora sorarsın en doğrusunu söyler sana

Canımm ne durumdasınn?? Günler yaklastıkça kurbanlk koyun gibi oldumm yaa cıldırcam napsamm

canım gün yaklaştıkca heyecan dorukta tabi ama korkmana gerek yok bi bakmışsın ameliyattan cıkmışsın ilk günler sıkıntılı ağrı zaten yok burun tıkanıklı olduğundan ağızdan nefes alacaksın.bu biraz sıkıcı merak etme fıstık sende aramıza fıstık gibi burunla döneceksin:)

Kızlar dün bandajlarımın çıkacağını düşünüyordum ki zühtü hocam derin biraz daha toplasın kendini dedi istersen çarşambaya kadar bandajlı dursun dedi birazda bana bıraktı istemezsen kapatmam dedi bende siz bilirsiniz daha iyi olacaksa kapatın dedim ve tekrar bandajlandım dün çarşamba akşamı çıkacak inş burnun tabiki şiş bandajları değiştiriken baktım birazda tıkalı net nefes alamıyorum sol taraf açık ama sağ taraf tıkalı acaba ne zaman geçecek bu tıkanıklık biraz tedirgin oldum hep sağ tarafım ya tıkalı olursa.Bugün 16. gün

canım burun içinin tıkalı olması cok normal içleri şiş ödemli yavaş yavaş inecek ve biraz daha bu sıkıntın olur.ödemlerin inmesine baglı benimde solda olmuştu sonra acılıyor korma yani

canım bende ekledim seni bakabilirsin

Merhabalar sizi rahatsız ediyorum ancak Zühtü Bey'in adına açılmış olan konuda adınızı çok sık görünce size danışmak istedim.

Ben bu kış burun ameliyatı olmayı düşünüyorum aklımdaki ilk isim ise Zühtü Bey. Kendisi ile görüştüm tasarım yaptı ve fiyat konuştuk ancak bana hiç örnek göstermedi. Zühtü Bey'den memnun musunuz ve piyasaya göre ücretinin biraz yüksek olduğu doğru mu, kendisi ameliyat sonrası da ilgili mi diye kusura bakmazsanız sizden fikir almak istedim.Ben üniversitede burslu okuyorum ve ameliyatı kendim karşılamak istiyorum seneye master için yurtdışına gideceğim için bu kış halletmezsem kalacak ömür boyu bu nedenle fiyat-memnuniyet terazisini çok ince tartmam gerekiyor

Bir de örnek olarak ve öncesi, sonrasında fikir alışverisinde bulunmak adına sizi arkadaş oalrak eklememde bir sakınca olur mu?

canım görmen cok doğal bu konuyu açan benim zaten:)ben kendi adıma kaç sene oldu ameliyat olalı cok memnunum zaten sadece burun yaptırmadım sonradan gögüs basenden lipo felanda oldum kendisine ücretleri şuanda cok bilmediğim için duyduğum okuduğum kadarıyla normal bence cünki ben olduğumdada kime sorsam araştırdığımda normaldi hatta bazı doktorlara göre cok uygundu.zaten fiyatta yardımcıda oluyor.benim cevrende cok kişi oldu normal fiyatları şuan piyası cok bilmiyorum.ama burdan az cok görüyorum.ameliyattan sonra gönderdiği cicekleriyle meşhurdur dokturum cok ilgilidir.her sıkıntında arayıp sorabilirsin yada seni zaten belli ararlıkla takip ediyorlar burununu...ben seni ekliyorum bakabilirsin fotolarım var.yani kısaca zühtü bey bana göre ankarada cok iyi bir doktor.darısı sana olsun.

X