Lekeler, Çiller bikini ve koltuk altı beyazlatma için limon yağı!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

prenses4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
87
1
41
evet kızlar geçen gün bir aktara gittim. bu siteden okuduğum yılan yağı sabununu alacaktım hem beyazlama için hemde cilt için. ordaki kız bana ne için kullanıcan diyince ayrıntılı olarak anlattım. tüylenme yapar o sakın kullanma dedi önce. birde bi kaç gün önce bi müşterim geldi ve ona limon yağını tavsiye ettim çokta faydalı olmuş gelip teşekkür etti dedi. tabi bende hemen aldım. henüz kullanmadım malum dönemde olduğum için.. fakat en kısa zamanda deniycem.. bilginize kızlar........

birde bende tesettürlü olduğumdan bone takıyorum ve bonenin alt kısmı beyaz cildim daha koyu. bu yüzden kötü bir görüntü var ve beni aşırı rahatsız ediyo! yüzüme denemeyi düşünüyorum ama bilgisi olan varmı bu ürünle ilgili?

bu yazıyı da nette buldum şimdi ekliyorum..

Limon yağı: Sivilceleri giderir, cildi güzelleştirir.Tonik olarak kullanılır. Nemli pamuğa damlatılarak cilde uygulanır.

bu yazıyı da nette buldum şimdi ekliyorum..

Limon yağı: Sivilceleri giderir, cildi güzelleştirir.Tonik olarak kullanılır. Nemli pamuğa damlatılarak cilde uygulanır.

Limon suyunun beyazlatıcı etkisi var benim bildiğim, hatta birazcık suyla seyreltilip öyle kullanılması gerekiyor. Limon yağını duymamıştım ama işe yarar herhalde.

Canım yağ demişsin kıvamı nasıl:uhm: Bildiğin yağ gibiyse sivilceleri nasıl yok ediyor?

benim kuzenim ağdadan sonra koltuk altına limon suyu sürüyor.tüyleri azalttığını söyledi ama renk açtığı konusunda bir şey söylemedi.limon yağınıda denesin söyliyim:KK34:

evet kızlar geçen gün bir aktara gittim. bu siteden okuduğum yılan yağı sabununu alacaktım hem beyazlama için hemde cilt için. ordaki kız bana ne için kullanıcan diyince ayrıntılı olarak anlattım. tüylenme yapar o sakın kullanma dedi önce. birde bi kaç gün önce bi müşterim geldi ve ona limon yağını tavsiye ettim çokta faydalı olmuş gelip teşekkür etti dedi. tabi bende hemen aldım. henüz kullanmadım malum dönemde olduğum için.. fakat en kısa zamanda deniycem.. bilginize kızlar........

üzerinden baya zaman geçmiş ama yinede sormak istedim :)

ne yaptın kullandınmı? işe yaradımı? :)

Limon yağı ..Kesinlikle sivilce ve yüzdeki lekelere birebir..Denedim ben.. pamukla sadece lekenın yada sivilcenin oldugu yere uygulayın.çünkü yakıcı etkisi var yanacaktır biraz cildinizz sorun etmeyin bu normal..kolayy gelsiiiin:nazar:

bu bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkürler canım :)

Limon yağı ..Kesinlikle sivilce ve yüzdeki lekelere birebir..Denedim ben.. pamukla sadece lekenın yada sivilcenin oldugu yere uygulayın.çünkü yakıcı etkisi var yanacaktır biraz cildinizz sorun etmeyin bu normal..kolayy gelsiiiin:nazar:

süper bir haber pazartesi alıyorummm teşekkürlerr:KK9::KK52:

Münkün olduğunca öze yakın olarak kesilmiş limon kabuğunu, düzenli olarak cildinize sürmenizi de öneririm. Cildi beslemesinin yanısıra, ferahlatıcı ve yenileyici bir etkisi de oluyor.

X