ariston buzdolabı

rukiyeilayda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2008
155
1
merhaba arkadaşlar ben 2006 da ariston buzdolabı aldım (nerden aldım almaz olaydım) 2008 1.ayda bozuldu buzluk kısmı çalışıyo alt kısım çalışmıyoservisi aradık birkaçgün sonra geldi içine su felan döktü bikaçgün çalıştırmayın sonra çalışır dedi bizde nerden bilelim tmm dedik.tam bir ay sonra tekrar alt ssoğumadı tekrar çağırdık 1 hafta sonra geldi içinde bişey bozulmuş mazeme taleb edicez dedi ve gitti ara ara bir ay sonra geldi sonra 2008 4. ayında 2 ay felan sonra tekrar aynı şekilde bozuldu yine aradın rezidans değişcekmiş geldiler o bozulmuş değip değiştirdiler biz aynı hata 3 kere olunca buzdolabı değişir dedik ama bizi kim önemsiyo.sonra 2ay önce yine bozuldu aradık garanti bitmiş dediler ama derdimiz yine aynı üst çalışıyo alt yok sizin hatanız diyoruz kimse kale almıyo neymiş kayıtlarda iki arıza görünüyomuş 3.yokmuş bizde kağıtlar var ama yok adamlar takmıyo müşteri temsilcisini arıyoruz yok onlar müşteriyi değil firmayı koruyo :eek:klava: bizn şimdi ne yapalım eğer 650ytl verirseniz değşitiririz diyolar olmassa yok bundan sonra kesinlikle evime ariston marka bişey almam :eek:lmaz: alacaklarada tavsiye etmem

bende çok çektim aristondan hem buzdolabım hemde çamaşır makinem aristondu.bende tavsiye etmiyorum hemde hiiiiçç.çamaaşır makineme beyaz atardım pembe çıkardı,buzdolabım aşırı derecede ses yapardı.Allahtan kurtuldum ikisindende.

X