bulaşık makinesi tavsiyeleriniz....

hangi marka bulaşık makinesi?

• Ankete Katılan
    24

viyole

N & E & A
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
1.796
1
hem marka hem de program sayısı olarak bulaşık makinesi önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.....

benim arçelik 2 programlı yetiyor bence bulasık makınesınde cok program bı ıse yaramıyor 2 yeter

benimki de arçelik 3 programlı..çok menunum..hiç bir sorun yaşamadım...arkadaşında dediği gibi,fazla programlı olması daha kaliteli anlamına gelmiyor,zaten kullandığın bir iki programı oluyo,kullanmadığın program içinde fazla para vermeye gerek yok:)arçeliği tavsiye ederim...

benimkide arçelik 3 programlı az bulaşık yıkama özelliğide var
bende memnunum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım..tavsiye edebilirim

benimki de seninkinin aynısı,az bulaşık yıkama özelliği var,ama inan bir ya da iki kez o tuşa basmışımdır...:hulya:
benimkide arçelik 3 programlı az bulaşık yıkama özelliğide var
bende memnunum şimdiye kadar bir sorun yaşamadım..tavsiye edebilirim

ben bosch kullanıyorum 5 programlı ama fazla bile zaten genelde otomatik kullanıyorum az yağlıysa bulaşıklar 45 dercede yıkıyorum bence önemli olan yarım yıkama programı olması çoğu zaman onda yıkıyorum tertemiz oluyor

ben bosch kullanıyorum 5 programlı ama fazla bile zaten genelde otomatik kullanıyorum az yağlıysa bulaşıklar 45 dercede yıkıyorum bence önemli olan yarım yıkama programı olması çoğu zaman onda yıkıyorum tertemiz oluyor

canım benim çamaşır makinem ve fırınımda bosch bunu da bosch düşünüyoruz ama yine de anket açmak istedim eşimin düşündüğü bosch 5 programlı bulaşık makinesi var acaba seninkinden mi kodu neydi seninkinin canım

X