İstanbulda yemekli düğün fiyatlarını paylaşalım,,ama çok pahalı olmasın:D

Kızlar meraba bende araştırıyorum olimpikle pazar görüştüm. fiyatların yazıyım
3 tip salonu var
salon kardelen 2.250
salon mimoza 2500
salon dolunay 2800
bahçe 6000.
bufiyatların içinde pasta video konfeti volkan gösterisi filan hepsi var. yemek isterseniz 11-12 ve 17 tl olarak değişiyor.

onun dışında bahçelievler cafe yaren var nette fiyatları yazıyor.birkaç oteli arıyıp sordum coğu 60 tl diyor. benden bilgi bukadar :))

baberko verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim sitesini açmaya çalışıyorum ama açılmıyor tesisin içini gördün mü salonlar nasıl ?

ewt cnm gördüm benim encok salon mimoza hoşuma gitti kare masaları var bide salon kardelende iyi gibi ama biraz tıkış tıkış geldi

teşekkür edeirm canım biz de o civarda biryerlere bakıyoruz cumartesi ben de sanırım urucağım oraya

Kızlar meraba bende araştırıyorum olimpikle pazar görüştüm. fiyatların yazıyım
3 tip salonu var
salon kardelen 2.250
salon mimoza 2500
salon dolunay 2800
bahçe 6000.
bufiyatların içinde pasta video konfeti volkan gösterisi filan hepsi var. yemek isterseniz 11-12 ve 17 tl olarak değişiyor.

onun dışında bahçelievler cafe yaren var nette fiyatları yazıyor.birkaç oteli arıyıp sordum coğu 60 tl diyor. benden bilgi bukadar :))

Özel mesaj yollayacaktım ama kapalıymış profiliniz özel mesaja.

Bu salonlar kaç kişilik acaba bu konudada bilgin varsa yardımcı olabilirsen çok sevinirim. Nette araştırdım ama bir bilgi bulamadım canım :sinifsinif:

biz eylül 2009 da küçük çamlıca restaurantta yaptık manzarası falanda güzeldi fiyatları menü isteğine göre değişiyor 25-50 arası sanırım geçen yıl öyleydi orkestra ekstra 300 tl

bizde bizde beyoz koru sosyal tesislerinde yapacaz düğünü.yemekli olacak kişi başı 25-50 arası eğişiyor fiyatları ama organizasyon fiyatı ekstradan ödeniyor.

X