İstanbulda yemekli düğün fiyatlarını paylaşalım,,ama çok pahalı olmasın:D

Nurd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
74
0
Arkadaşlar İstanbulda özellikle avrupa yakasında piramit restaurant gibi bildiğinz,araştırdığınız mekanların fiyatlarını paylaşalımm..anadolu yakasında çamlıcadaki mekanlarda olabilir.mesela hacegan ,nagehan gibi...fiyat alan bilen duyan varsa haydi yazıp paylaşalımsositososito

Bakırköy Spor Tesisleri ile geçen hafta görüştüm. ıçkili yemek (masa/sandalye düzenlemesi, müzik vs. onlara ait) kişi başı 45 tl, ortalama minimum 150 kişi için organize edilebiliyor.

Bakırköy Spor Tesisleri ile geçen hafta görüştüm. İçkili yemek (masa/sandalye düzenlemesi, müzik vs. onlara ait) kişi başı 45 tl, ortalama minimum 150 kişi için organize edilebiliyor.

bizde ağustosta sınırsız içki 150 kişi 35 tl ye yapmıştık

başka bildiğiniz yerler yok mu kızlar? kişi başı 40-50 TL olan ama şık manzaralı bi yer :S

pramit 200 kişilik kokteyl masa düzenleme organizasyon hepsi 5500Tl

sğl exex .acaba yemekli fiyatı ne,bilgin var mı?en az kaç kişiye kapatırlar 100 kişiye fln kapatırlar mı acabaakannehir

bize söylenen düğün salonu 400 kokteyl en azın 170-200 kişi için kapatılıyor.. yemek fiyatı hakkında billgim yok canım.. fiyat listesi nişanlımda kaldı..

canım bir de bahçelievler olimpik tesisleri var orası da uygun sayılır bi sor araştır derim

yadinbey restaurant var ama orası da biraz tuzlu herhalde,arkadaşım düğünü orda olmuştu

Arkadaşlar İstanbulda özellikle avrupa yakasında piramit restaurant gibi bildiğinz,araştırdığınız mekanların fiyatlarını paylaşalımm..anadolu yakasında çamlıcadaki mekanlarda olabilir.mesela hacegan ,nagehan gibi...fiyat alan bilen duyan varsa haydi yazıp paylaşalımsositososito

merhaba :)bende ağlumun sünnet düğünü için aynı telaştayım.geçen sene ben sormuştum piramit restaurantı kişi maşı yemekli 25-30 arası demişlerdi.gidip hiç görmedim ama bi yakınım gitmiş.restauranttan çok normal bi salon havası var dedi.tabi yine karar senin.bende sürekli yeni bir yer önerisi varmı diye takip ediyorum.herksin gönlüne göre olur inş:) birde bakırköyde varans restaurant var.orasıda pazarlıkla 35 tl ye kadar inmişti ama son anda vaz geçmiştik.bakalım kısmet neresi olucak:)

arkadaşım merhaba.burasının aşağı yukarı menü fiyatları hakkında bi bilgin varmı ?

canım inan bi bilgim yok görümcem burda düğün yaptı ama ne kadara geldi tam bilmiyorum 400 kişilik bahçede yapmışlardı 6000falan tuttu sanırım sadece kurupasta ve içecek vardı

pramitte 200 kişi garantili kuru pasta kişi başı fiyatı 16TL kızlar bilginiz olsun istedim belki pazarlıkla 15 olabilir.. ben kına için ayarlıyorum da orayı..

sğl cnm paylaşm için bende yemek için konuşucam fiyatı en yakın zmnda ..arkadaşm pazarlık payıvar piramitin dedi..mutlaka pazarlık yap tatlm..

Kızlar telefon ile piramit restauranttan fiyat aldım.yemekli en düşük menü fiyatı 28 tl. ordöv tabağı,bir ara sıcak ,piliç ızgara,mevsim salata ,meyve tabağı,sınırsız alkolsüz içecek var menüde.pasta ekstra 250tl.sandalyalaer zaten giydirilmş ama ek süslemeyi artı fiyata yapıolar tabiki:KK70:müzik 300 tl...Ayrıca 100 kişi içinde kapatıyorlar salonu..paylaşıma devam edelm kızlarrr

X