Esco mini fırın kullanan var mı?

cvp çok geç oldu ama biz kullanıyoruz 150 tl ye eskonun mini fırınını aldık ve çok memnunuz gerçekten hem fiyat olarak uygun hemde kalite olarak türk malı sonuçta öneririm biz memnunuz

arkadaş evet uzun süre olmuş ama bu günden sonra internetten arştırmak isteyen insanları yönlendirmek adına yazıyorum..
bız esko midi fırın aldık 3-4ay önce ve annemin ilk pişirdiği pataesli tavuklu bir yemekti annemin dediğine bu en fazla yarım saatte pişer ama bu fırın 80-85 dakikayı geçkin fırında durdu yemek ve hala pişmemişti düşünün kek yaptı kağıt gibi yapıştı resmen ki annemin kekleri meşhurdur acayıp kabarır pamuk gıbı olur ama bu fırında olmadı börek yaptık gene aynı ve fırında dikkatımızı cekıpte anlam veremediğmiz 15dakika ısınıp 15-dk kendini soğuttugu için hem zaman hem elektirikten çalıyordu.Araştırdım meğerse tesisatı bozukmuş servisi aradık eve geldiler resmen adamla dalga geçtiler bırakıp gıttıler )tüketici haklarına göre bozuk satılan mal tamiri olmaksızın yeni ürün verilir veya parası iade edilir ama servis tamır ederım dedi bızde hakkımızı savununca dalğa geçildi bizimle) daha sonra fabrıkayı aradım bı servıs adresi verdiler BİZ götürüp vericekmişiz hadi dedik götürdük bozuksa dönücez dediler 3hafta geçti belki daha fazladır hala geri dönülmedi çektiğimiz rezilliği görün ve sakın almayın sakın hiç tavsiye etmiyorum paranız ziyan olur berbat bir fırın berbat bir müşteriye gösterilen tavır vs.vs. Eğer bu tarz şeylerle karşılaşmak istemıyorsanız ALMAYINIZ...

X