Tüp Bebek Merkezleri dr.esra aksoy

kızlar bu doktora gıden varmı varsa nasıl bır doktor
canım bahçecideki esra aksoy dimi oysa ben hamileliğimde gitmiştim ayrıntılı utrasona 22.ve 32.haftada iyi bi dr. ben esra hnda kordonsentezde olmuştum bebekle ilgili onun ilgisini destegini unutamam

ewet canım sana hayırlı olsun
baska kımse yokmu arkadaslar tupu bebek yapan bu bayanda

ben umut tüp bebek mekezinde yaptırdım tüpü...umutda bahçecinin bilmiyorum biliyormusun...yumurtalarımı esra hanım toplamıştı umut tüpde...ve beni çok rahatlatmıştıı...ben heyecanlıydım ve bana ne güzel çok yumurtan var demiştii bide inş ikizin olur birisinide bana verirsin demişti o şekilde uyudum...güzel bi şekildede uyanmıştım...hakkında hayırlısı olsun...

ayyyy merhaba canım benımde yumurtalarımı esra hanım topladı canım.evet cok sıcak bır bayan bende yumurta toplama gunu gec kalmıstım ve oldum stresten eyvah catladı yumurtlar dıye.esra hanım korkma bız sana erken saat dedık catlamaz dedı ama sıkıntının gecmesı ne mumkun cunku trafıkte kalmıstım 2 saat olmusutm ya sonra ulun beyle beraber transferıme gırmıstı elımı tutup bana moral vermsıtı benı gorrdugundede gulerek benı ulun beye anlatmıstı ayyyy cok sagolsunlar ama olmadı ıste yaa nasıp bakalım.canım esra doktora maddı ımkanın varsa gıt canım arastırıp hılalcım

benımde yumurta toplama ıslemımı esra hanım yapmıstı ona gıtmeyı dusunuyorum ama kımse tup yapmadımı onla

canım ıllakı tup transfer yaptıran vardır ama ben ulun beyle basladım bu yola ben yumrutamı o topladı zannetmıstım ama esra hanım gırmıs.esra hanıma guvanmedıgımden degıl yanlıs anlasılmasın ben ulun beyle basladık onunla bıtmesını ıstedım ozellıkle ulun beyın transferıme gırmesını ıstemıstım o yuzden o gırdı ama esra hanımda cok ıyı sevecen bır doktor canım.ama bılemem hamılelıkte nekadar bılgılı canım

ılk asılamamı onda yapmıstım sonuc negatıftı sonra suleyman beye gıttım mıkro yaptık sonuc hamıleyım tatlım

ben bu ay baslıcamda esra hanımma gıtmeyı dusunuyorum salıya randevu aldım gıden varmı sıye merak ettım ama kımse yok

X