Çocuk Hastalıkları 2aylık bebek diş çıkarırmı??????

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
benim teyze kızımın kızı dişli dogdu, oluyor böyle durumlar, dr çekilebilirde çekilmeyebilirde demiş, onlar çektirmedi, eger iltihap olursa çekilmesi gerekir, annenin hamilelikte çok kalsiyum almasına baglıymış

inanılır gibi değil.net bişeklde belli dşleri.rabbim sen nelere kadirsin.ilk kez gördüm bunu.

kaydirigubbakcemile3 evet biz de dedik bu ne yaaaaohaoldumsmile
sonra kimse bize kesin çekin yada çekmeyin diyemedi,
bir de dişler iyice büyüyüp yükselip 10-15 gün içinde sallanmaya ve sanırım ağrımaya başladı,değdikçe çok ağlıordu
dediğim gibi biraz araştırınca eşim,çekilmesinde sakınca olamdığını öğrendik ve çekti..

dişçi babanın dişli kızıolumunekankayizsmile

benim kızımında 2 aylıkken üst damağında diş gibi beyaz bir çıkıntı oldu. diş zannettik. hatta sağlık ocağındaki ebeler bile emin olamadı. bu ayki kontrolde doktora gösterdim. diş değilmiş. buna diş incisi deniliyormuş. damak yapısı oturunca kaybolur dedi. belki sizinkide diş incisidir. kızım şu an 4 ayı bitiriyor. hala duruyo geçmedi.

benim kızımında 2 aylıkken üst damağında diş gibi beyaz bir çıkıntı oldu. diş zannettik. hatta sağlık ocağındaki ebeler bile emin olamadı. bu ayki kontrolde doktora gösterdim. diş değilmiş. buna diş incisi deniliyormuş. damak yapısı oturunca kaybolur dedi. belki sizinkide diş incisidir. kızım şu an 4 ayı bitiriyor. hala duruyo geçmedi.

aynısı benim oğlumda da var. 2 aylıkken farkettim, hatta önceleri ben de diş zannettim :)
daha sonra dr.a aylık kontrolü için götürdüğümde baktırdım. zararsız kist dedi. dişler çıkmadan önce olabilirmiş böyle, merak etmeyin dedi yakında dişi çıkabilir dedi.
şu anda 4,5 aylık ve biz hala bekliyoruz :))

offffffff diş ağrısı mahvetti bizi çok huysusuz ve uyumuyoruz neler denedik ama fayda etmedi napçağımız şaşırdık artık :KK43: bizim 5. aayımız doluyor pazartresi kontrolumuz var bakalım dr ne diyecek? onlara göre herşey normal ilaç falan da vermiyor ama ben bi jel sürüyorum yoksa çocuk delirecek ağlamaktan:KK43: hepimize kolay gelsinn

evet 2 aylıkken erken diş çıkabildiği gibi 11 aylıktada geç çıkabiliyomuş.

mrb arkadaslar benim oglum 6. ayın içinde ve alttn dişi çıkmaya baslamıs.ben diş kasıyıcı yada jel almak istiyorum zararı olur mu bana alma dişleri egri çıkar diyorlar bişey olur mu acaba.bide erken degildir umarım diş için.çünkü erken çıkan diş erken çürür diyo annem....

galiba dediğin gib cnm.çünkü kayboldu çıkıntı.doktoruda baktı diş değilmiş.daha erken dedi.
mrb arkadaslar benim oglum 6. ayın içinde ve alttn dişi çıkmaya baslamıs.ben diş kasıyıcı yada jel almak istiyorum zararı olur mu bana alma dişleri egri çıkar diyorlar bişey olur mu acaba.bide erken degildir umarım diş için.çünkü erken çıkan diş erken çürür diyo annem....

sanmıyorum erken olduğunu 6ay civarı başlıyolar diş çıkarmaya.

Benim de oğlum iki buçuk aylık ve günlerdir huzursuz. Hiç uyumuyor durmuyor halsiz memnuniyetsiz ağzı akıyor ve elleri hep ağzında.. Baktım minicik beyaz bi nokta gördüm. Diş olabilir mi acaba? İhtimal vermiyorum ama..

X