Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kızımın doğumgünü davetiyesi için yardım?

selence

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
2.333
3
Şubatta kızımın ilk doğumgününü kutlayacağız ve ben davetiye bastırmak istiyorum. Ama içine yazabileceğim güzel birşey bulamadım.:uhm: kk nın bayanlarının her konuya çare bulduğu gibi banada yardımcı olacağına inanıyorum. vereliniortakHadi hep birlikte güzel bir davetiye çıkaralım arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
benim de yeğenimin doğum günü şubatta.. her sene ona bi davetiye hazırlar halası opuyorumnanaktan geçen senekinden örnek koyayım canım.. bu sene için düşünmedim daha..

işte halasının bi tanesi için geçen yıl hazırladığım davetiye..

Son düzenleyen: Moderatör:
işte halasının bi tanesi için geçen yıl hazırladığım davetiye..
canımm çok teşekkür ederim harka olmuş ama davetiyemin dizaynı hazır sadece yazısı eksik ben biraz daha kafiyeli kelimelerle yazılmış bir yazı arıyorum. ayrıca enes senin gibi bir halaya sahip olduğu için çok şanslı olmalı :))

iyi ki doğdum ne güzel bir kız oldum dişlerim çıkıyor artık yürüyorum 1. yaş günüme herkesi bekliyorum:))

orkidin müziğinden esinlendim:))) kaydirigubbakcemile3

ama sende biraz ekleme uydurma bişiyler yapabilirsin.

bunu da nette buldum. birde aklıma kızınızın ilk adım attığı ilk dişinin çıktığı onunla ilgili ilkler olan tarihleri sıralayıp sonuna da doğum günün yazıp bu da ilk doğum günüm pastmdan bir dilim yermisiniz gibi birşey yazsan? hoş olabilir diye düşündüm.boshayallersmile

canım söz ve resmi hazırlarsan photoshop yardımıyla sana kart oluşturabilirim..

iyi ki doğdum ne güzel bir kız oldum dişlerim çıkıyor artık yürüyorum 1. yaş günüme herkesi bekliyorum:))

orkidin müziğinden esinlendim:))) kaydirigubbakcemile3

ama sende biraz ekleme uydurma bişiyler yapabilirsin.
:roflol::roflol:çok hoş olmuş canım
bunu da nette buldum. birde aklıma kızınızın ilk adım attığı ilk dişinin çıktığı onunla ilgili ilkler olan tarihleri sıralayıp sonuna da doğum günün yazıp bu da ilk doğum günüm pastmdan bir dilim yermisiniz gibi birşey yazsan? hoş olabilir diye düşündüm.boshayallersmile
evet çok güzel teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

ee peki siz neye karar verdiniz?

merak ettim. belki bizler içinde fikir olur.

hala tam karar vermiş değilim sizlerden fikirler geldikçe karma yapacağım ve son halini buraya koyacağım

bende geçen sene kızımın 1.yaş günü için bi davetiye bastırmıştım.normal formda olan davetiyeler elinde sonunda atıldığı için ben fotoğraf oanından bastırdım.online batırdım üstelik 25 ytl ye 25 adet basıldı çokta hoş olmuştu.bakim resim ekleyebilirsem ekliyimmmhihoyyyt

canım valla sayende kızım için bastırdığım davetiye basılan sitede örnek olarak konmuş şimdi gödüm az önce bakim resmi eklayemzsem adrersi veririm ordan bakarsınnn:1rolleyes::dance:

X