Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Petek Dinözün Doktoru araniyor

1. Konu Sahibi : BlackHoney #1

Petek Dinözün Doktoru araniyor

Arkadaslar acaba Petek Dincözün burnunu yapan Doktoru bilenler varmi aranizda?

Benim birde merak ettigim acaba Doktor Naci Celikin yaptigi burun amaliyatlari ünlüleri bilenlerde varmi aranizda?
    Düzenleyen: BlackHoney Düzenleme Tarihi : 05-01-2010 Düzenleme Saati :02:00 Sebep: yazi lis sekili düzeltme

2. Konu Sahibi : BlackHoney #2
    Sanırım Petek Dinçözün burnunu Onur Erol yapmış..plastikcerrahi.net diye bir sayfa var orda yazıyor. Google tarat. Petek Dinçözün burnu kim yaptı diye 8. sırada

3. Konu Sahibi : BlackHoney #3
    Giriş tarihi
    Nov 2009
    bende onur erol diye okumustum galiba deniz akkayayida onur erol bastan yaratmis yanlis hatirlamiyosam

4. Konu Sahibi : BlackHoney #4
    Alıntı __fstk kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende onur erol diye okumustum galiba deniz akkayayida onur erol bastan yaratmis yanlis hatirlamiyosam
    fstkcım bu arada doktora karar verdin sanırım sen..Takip ediyorum yani seni..kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

5. Konu Sahibi : BlackHoney #5
    Kizlar size cok tesekkür ederim yanit verdiginiz icin.. evet az önce bene baktim ve internetde öyle yaziyor baya ünlüleri Dr. onur erol amaliyat etmis...

6. Konu Sahibi : BlackHoney #6
    arkadasım merhaba
    evet onur erol tarafından yapıldı ama bence onu referans alman senı cok umutlandırabılır .ben de 2004 senesının sonunda ona amelıyat oldum ama mankenlere gosterdıgı ozen ıhtımam bızım gıbı sıradan hastalar ıcın pek yeterlı olmuyor .ben cok daha ıyısını beklıyordum ama ...
    bır de sana cok soru sorma fırsatı bırakmayan coook mesgul bır adam
    yıne sen bılırsın tabıı....

7. Konu Sahibi : BlackHoney #7
    sevgili blackhoney;
    bende duyduklarımı senle paylaşmak istedim.bende senin gibi burnumu yaptırmaya karar verdim ve uzun zamandır araştırma içindeyim.olunca en güzeli olsun diye direk bende ünlülerden yola çıkarak en iyi doktor o dur diye onur erol'u düşünüyodum.sonra güvendiğim kaynaklardan aldığım bilgiler sonucunda direk onur erol'dan vazgeçtim.bende petek dinçöz burnunu çok beğeniyodum ,deniz akkaynın baştan yaratılmasına hayrandım.ancak beğendiğimiz burunların hiçbirini onur erol tek bir ameliyatla bu hale getirememiş.defalarca kendisi revizyon yaptıktan sonra 3-4 ameliyatla bu burunlara kavuşabilmişler.ayrıca hangi doktora gösterdiysem petekle denizin burnunu hepsi aynı şeyi sordular.bu bayanları yakından makyajsız gördün mü ?.. fotoğraflardaki burunlarda photoshop lu ve ekrandaki halleri ağır makyajlı.kendi burunlarının tam olarak böyle olmadığını,çokta iyi görünmediğini belirttiler..bilgin olsun..

8. Konu Sahibi : BlackHoney #8
    petek dinçözün burnunu aslında ben pek beğenmiyorum fazlasıyla yapay değil mi ...

9. Konu Sahibi : BlackHoney #9
    cilek.35 Guest
    peteğin kendisi güzel burun hikaye

10. Konu Sahibi : BlackHoney #10
    Giriş tarihi
    Nov 2009
    Alıntı cevoo kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    fstkcım bu arada doktora karar verdin sanırım sen..Takip ediyorum yani seni..kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
    evt cnm zühtü demire karar verdim sen karar verebildinmi????

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon